Какъв ли е проблемът???

  • 11 542
  • 63
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 12 675
Ами, може и да се окажеш права, че не е мой проблемът Simple Smile
Но понеже КОСВЕНО ме засегна... а на мен не ми се вярваше, че нещо такова може да има, реших да сондирам дали това положение е реално, или някой си измисля...


Как да не е реално. Знаеш ли колко мъже са ми споделяли, че от години не правят секс с жена си.

# 31
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 021
Takа....имам приятел мъж 50 годишен,който е абсолютно импотентен от 20 - тата си година. Нещо повече, никога не е еякулирал в присъствието на жена. Този мъж през годините е имал връзки с жени и то сериозни по 2-3-4 години. Не знам какво е било,какви са били тези жени,но мен това би ме вкарало в психиатрията...да обичаш мъж дето не може на най-примитивно ниво да те зачете като Жена.

# 32
  • София
  • Мнения: 23 112
да обичаш мъж дето не може на най-примитивно ниво да те зачете като Жена.
Е, хайде - не можел да я зачете като жена на примитивно ниво. Език и ръце нали има.  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 702
Бе, не е ли то нещо да ти влезе мъжката  Mr. Green Mr. Green Mr. Green мани тез езици и тез ръце  Whistling Whistling Whistling

# 34
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 021
Абе .....години наред на език и ръцееее....не,не е за мен това. Но жени има разни, все пак.

# 35
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 021
Бе, не е ли то нещо да ти влезе мъжката  Mr. Green Mr. Green Mr. Green мани тез езици и тез ръце  Whistling Whistling Whistling

 ха, така  Crazy

# 36
  • Мнения: 7 947
Да де, като допълнение езици и ръце може, но пък и аз не го виждам това все на ръчна да се кара при мъж в леглото ми. НО в тая тема научавам, че май всеки втори имапознати, които не правят секс с години... Thinking

# 37
  • София
  • Мнения: 23 112
Въпросният господин да не е някой с много кинти, та жената да се е прежалила така...  Thinking Че само от платонична любов да е не ми се вярва.

# 38
  • София
  • Мнения: 17 337
Гери, ако мъжът те сваля - всичко е лъжа, кака, да знайш  Laughing Laughing
Те всичките така, не ги разбират жените им и секс не правят  hahaha

# 39
  • София
  • Мнения: 23 112
Гери, ако мъжът те сваля - всичко е лъжа, кака, да знайш  Laughing Laughing
Ааа, Бърди - право в целта момиче!  Joy
Ето кой мисли бързо и рационално!

# 40
  • Мнения: 6 365
Пак не разбрах на колко са години, преди кой колко секс е правил...

Но каквато и да е ситуацията, достатъчно тежка е и се налагат мерки. Що не попушат трева?

Така де, нещо да разруши матрицата. Трябва им или психо специалист, или шаман.

Казват- тревата оправяла много сексуални проблеми, особено при жените.

# 41
  • Мнения: 1 294
Гери, ако мъжът те сваля - всичко е лъжа, кака, да знайш  Laughing Laughing
Те всичките така, не ги разбират жените им и секс не правят  hahaha

Точно...  Simple Smile

# 42
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Ъъъъ, за мен това е много странно. Честно казано, никога не бих се омъжила за един човек, ако не сме правили секс преди това Rolling Eyes
Но, нямам идея какъв точно е проблема-може и двамата да са асексуални, може само той, може и тя да е фригидна. Проблеми много може да има, и сигурно само те двамата си и знаят.

# 43
  • Мнения: 6 365
К'во стана по темата, ще пием ли блага ракия?

# 44
  • Мнения: 755
Млади хора 29-30г. ми е много, мноооого странно. Имат някакъв проблем явно. Не четох много внимателно, но нали приятелката споделила или се оказа, че мъжът се е изповядал? Ако е мъжа ясна е работата. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт