Вече с пролетен заряд , чакаме те принцопад ! - Клюки 35

  • 15 518
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 213
Хепинка, мерси за темичката!  Hug  Heart Eyes Не си се отклонила от темата за принцопада, само така, супер заглавие!  Peace  Mr. Green

Леле, мале!  #Crazy  Един ден ме няма - и не за друго, ами защото се трудих усилено - и нашите тука спретнали едни принцеси, едни сватби, ум да ти зайде!  ooooh!

Ексипнос, появи се тук в разни почивни дни, когато аз си гледам повече социалния живот, отколкото компа и каква стана тя? На бърза ръка се уреди (ама с друга)!  Thinking Ама необмисмено, не си огледал добре принцесопада, то бива ли така да се взима булка - първата, която ти набутаха, и ти хукна да търсиш ракия и кумове.  Mr. Green Остани, позавърти се, пък поогледай, кой знае какво друго може да изскочи.  smile3534 И под това нямам предвид да чакаш наш'то Фифи да изскача от тортата.   Joy

# 16
# 17
  • Мнения: 6 214
Кам , права си, всички тук имаме поне по 1-2 чавета, няма за къде да бързаме  Wink
Имаме време да избираме, колкото си искаме  Joy Joy

Фурка, разтанцувахме се ....

# 18
  • Мнения: 1 213
Фури, мерси за поздравчето!  Hug

Момичета, отделно от темата за принцовете или по-скоро единственият ни принц, който кацна тук и го налазихме като мухички  Mr. Green, утре сутрин ви моля много силно да ми стискате палци и да пращате положителна енергия в моя посокаPraynig Имам интервю за работа, което ми е много, много важно. Стискайте и на краката, съвсем сериозно. Пък ако вземе, че стане, после ще черпя.  bowuu И това съвсем сериозно и отговорно го обещавам, не е просто образно казано.  Peace  Grinning

# 19
  • Мнения: 6 214
ще стискам Кам , най-отговорно обещавам, щом ще черпиш  Wink Wink Wink

# 20
  • Мнения: 2 479
Аууу, не ви е срам, за малко да мръдне човек и други кандидатки изскочат... #Crazy Че и го разкандардисвате най-безсрамно, пък после - съпричастност и женска солидарност чакай, ако си нямаш работа Crossing Arms
За магарешки тръни не знам, но жълти книжки биха били подходящи покани... Mr. Green
Стискам палци Simple Smile

# 21
  • Мнения: 6 214
Аууу, не ви е срам, за малко да мръдне човек и други кандидатки изскочат... #Crazy Че и го разкандардисвате най-безсрамно, пък после - съпричастност и женска солидарност чакай, ако си нямаш работа Crossing Arms
За магарешки тръни не знам, но жълти книжки биха били подходящи покани... Mr. Green
Стискам палци Simple Smile
ЦЦЦЦЦ

# 22
  • Мнения: 1 213
ще стискам Кам , най-отговорно обещавам, щом ще черпиш  Wink Wink Wink
Риълче, аз нямах предвид да ми стискате палци, защото ще черпя, а искрено да го направите.  Embarassed  Flutter Който иска, разбира се.

Либ, споко, ако вие сериозно сте се заплюли с Ексипнос, никакъв шанс точно аз да ти застана на пътя.  Peace Излизам само с мъже, които искат мен, имам 0 интерес да гоня нещо, което е чуждо.  Peace И тъй като и мен ме бива по танците (не пилонските, всички останали), ще чакам с нетърпение сватбата.   bouquet

# 23
  • Мнения: 54 435
Камче , стискам всички палци и ти пращам цялата положителна енергия !  Hug Heart Eyes  Hug

# 24
  • Мнения: 6 214
ЕЕЕ, ти пък, разбира се, че ще е искрено, явно се пошегувах неуместно  Blush. извинявай  Peace

# 25
  • Мнения: 3 659
Кам, ша ти стискам 20 броя палци, ша кажа и на чавето да стиска, ако ме разбере де Mr. Green Hug

# 26
  • Мнения: 6 214
Лека нощ ви казвам, че взе да ми забива устройството.  Hug

# 27
  • Не от София.
  • Мнения: 2 308
Аз пък имах гости в моя замък,та ви изтървах нещо  Thinking Но:
Пепо,кална къщурка ще викаш нааа..на баба ти  smile3534 Мойто си е принцески замък и точка!Пък и не забравяй,че мнението на домакинята е важно,така че дръж се прилично,да не гледаш сватбата само на запис! Crossing Arms
Само не разбрах другите как ще се включат.  Thinking Аз и замък ще давам за терен,и от пилона ще се кълча,сватята ми народни танци ще тропа,етървичката и тя в програмата..айде,казвайте,де...няма моята рода да  я изнася тая сватба на гърба си,а вий наготово да ми се веселите  Crossing Arms

Кам,всичкия успех утре да е с теб Peace  bouquet

Последна редакция: пн, 26 мар 2012, 23:42 от Принцеса Фиона

# 28
  • Мнения: 3 659
Фифо, нема как да гледам на запис, щото съм кума Mr. Green Тъй че не си прави криви сметки Naughty

Апа за замъка, явно живееш в свой си свят, паралелен на реалния hahaha

# 29
  • Мнения: 7 006
Дами,виждам,че нещата са в сигурни ръце,тъй,че отивам на ергенското си парти   Gift
Lib,ако скокне некоя кака от тортата,нема да се лютиш...Нема да я ям,само шЪ гледам Peace


Хепинка, мерси за темичката!  Hug  Heart Eyes Не си се отклонила от темата за принцопада, само така, супер заглавие!  Peace  Mr. Green

Леле, мале!  #Crazy  Един ден ме няма - и не за друго, ами защото се трудих усилено - и нашите тука спретнали едни принцеси, едни сватби, ум да ти зайде!  ooooh!

Ексипнос, появи се тук в разни почивни дни, когато аз си гледам повече социалния живот, отколкото компа и каква стана тя? На бърза ръка се уреди (ама с друга)!  Thinking Ама необмисмено, не си огледал добре принцесопада, то бива ли така да се взима булка - първата, която ти набутаха, и ти хукна да търсиш ракия и кумове.  Mr. Green Остани, позавърти се, пък поогледай, кой знае какво друго може да изскочи.  smile3534 И под това нямам предвид да чакаш наш'то Фифи да изскача от тортата.   Joy

 newsm78..И що тъй ся..Слаби са ми ангелите,не ме подкокоросвайте много,че тъкмо Lib се нави да ме земе..

Общи условия

Активация на акаунт