Вече с пролетен заряд , чакаме те принцопад ! - Клюки 35

  • 15 527
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 479
Ками, няма никакъв шанс да премина на другия бряг, не и в този живот. Ама ти първо каза, че ще ме взимаш, пък после бега Simple Smile. Пък това е мой патент, не си го давам  Mr. Green. Трябваше като една любезна ССФ да се съгласиш, поне за пред хората...  Crazy

# 736
  • Мнения: 1 213
Ааа, Либ, ама аз и сега само лИбоФФ изпитвам към тебе!  Hug  Heart Eyes То и от десния бряг също може да се обича.  Mr. Green  Никакво пращане у лево няма тука!  Naughty
Пред хора, не пред хора, пердето явно много големичко ми идва и не съм се усетила кога е време за съгласие.  Mr. Green  Joy А какво е ССФ?  newsm78

Пепи, ама аз обясних що не си ми липсвала, бе, душа. Просто като ме няма 24 часа и ти дорде си тръгнеш, пък вече се беше върнала - още преди аз да вляза дори.  Mr. Green

# 737
  • Мнения: 3 659
Ох, Кам,

Добре де, никакво лево, само десно Mr. Green

ССФ е термин от раздела Семейни отношения. Идеалната домакиня, ама как е точно не знам Flutter

# 738
  • Мнения: 2 479
Средностатистическа съфорумка, или нещо от сорта  Peace
Идеалната съпруга, майка и домакиня Mr. Green

Дърпай пердето от време на време де  Joy

# 739
  • Мнения: 1 213
Пепи, сега си прочетох поста и видях каква ляво-дясна какафония се е получила.  hahaha  Joy  И не че имам нещо против лявото обичане, де да ми се отдаваше, сигурно 'ич нямаше да ми е лошо, ама на! Отвътре ме влече към принцовете!  Flutter

Либ, аз съм високостатистическа съфорумка, демек, над средната.  Mr. Green Отдавна надрастнах периода на съпруга, а домакиня съм прекрасна, ако пожелая, но засега подобни стремежи нямам.  Mr. Green Резултатът - сингъл и с разхвърляна къща!  Crazy  hahaha
Виж, за майка като че ли се класирам нейде из горните ъгълчета, по скромното ми субективно мнение. Peace Както виждаш, запердила съм се, та дрънкам.  Joy

# 740
  • Мнения: 2 479
Кам, ти си сродна душа. Жалко, че брегът ни е един и няма как да хвърлим мост... hahaha
Време ми е да си лягам вече. Лека ви нощ и на двете с Пепи! Hug

# 741
  • Мнения: 1 213
Либ, кефиш мА, ш'ти звънна за биричка/коктейл лятото, ако имам път към твоята част от морето.  Mr. Green Лека нощ!  Hug

Отивам да си догледам сериала и да пусна новата темичка междувременно!  Peace

# 742
  • Мнения: 3 659
Камова, аз се хилих на туй дето за мен каза, че дорде си тръгна, вече съм се върнала.

Айде пущай темата, нъл трябва да съм първа Embarassed

Либ, лека Hug И аз след малко отлитам, ама ей на Кам ме задържа Mr. Green

# 743
  • Мнения: 1 213
Хайде, хубавици, имаме си НОВА ТЕМИЧКА!  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт