Вече с пролетен заряд , чакаме те принцопад ! - Клюки 35

  • 15 548
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 128
Не беее, лафа е, че като ти се доспи заприличваш на гейша - очите ти се смаляват и се дръпват. Явно само аз си го знам този лаф  Mr. Green
И аз го знам лафа, но някъде ми изчезна поста. Rolling Eyes

 Rolling Eyes Embarassed ох, не съм сама значи

Айде лека ви за последно   bouquet

# 721
  • Мнения: 3 659
Макова, ще ми свикнеш скоро Mr. Green

Обаче сега ако ти излезе име - гейшата, няма на мен да се цупиш Peace

# 722
  • Мнения: 1 213
От цял ден, чак сега успявам да се класирам! Tired Толкова много работа просто не се търпи, вече ми минават еретичните мисли да напусна още преди да съм си намерила друга работа.  Rolling Eyes Ама като гледам, ни сте ме пощадили да не чета сума ти време, ни съм залипсвала на някого. А кажете ми само, що като съм свободна през деня и имам време за форумстване, тук живо пиле не се вясва, ама изчезна ли, лаф моабет с постове от 20 души през 3 мин!  Crazy   hahaha

Биби, а защо оспорват застрахователите?  newsm78
Тенисът е страхотен спорт, бравос! Simple Smile Освен всичко друго е и аристократичен и се правят добри социални контакти покрай него, така че е добре за детето отвсЕкъде.  Peace Е, идва и скъпичък малко (доста), ама... като растат децата и им стават все по-скъпи извънкласните занимания.  Rolling Eyes

Либ, точно мойто мото в живота изказа ти - никъв шанс да се харижа на някой точно по причина домакинстване.  Mr. Green  Joy

Пепи, добре завърнала се!  Hug  Аз и не усетих, че те е нямало, ама то само защото не бях влизала цял ден.  Wink Много красотен нов аватар си имаш.  Heart Eyes

И днес като влезнах с думите - Обичам ви до тук, на ви документите! и шефа  Shocked Shocked Shocked - не ми казвай, че напускаш!
Морги, умрях от смях!  rotfImbo rotfImbo rotfImbo Ха така, да се стреснат малко и те и да се замислят какво ще правят, ако ни няма нас да им се трудим!  Naughty

Мак, това за гейшата и по нашите ширини май не се използва, ама е готин лаф.  Mr. Green

# 723
  • Мнения: 54 854
Божкеее , пък аз си помислих , че гейша е нещо , свързано с Кама Сутра ! Embarassed Embarassed Embarassed
Че тя , Макчето , е първа хиена ! bowuu

Камче , здравей ! Heart Eyes
Мисли нова тема , щото аз нямам идеи !  Blush

# 724
  • Мнения: 6 214
наближава месец май, принцопадът няма край  Joy Joy Joy

# 725
  • Мнения: 54 854
наближава месец май, принцопадът няма край  Joy Joy Joy

Браво , Риъл ! Heart Eyes  bouquet

# 726
  • Мнения: 1 213
Ех, Хепинка, като се включиш така мило и на човек му става направо драго на душичката!  Hug   Hug  Hug  Heart Eyes  Определено имах нужда от един виртуален гуш след толкова трудов ден и преди още 4 такива до края на седмицата.  Peace

Риълче, жестоко заглавие.  Grinning Директно ще го ползваме.  Peace

# 727
  • Мнения: 54 854
За теб , винаги , КамчеHeart Eyes
Гуш и лека нощ ! Hug Hug Hug  smile3524

# 728
  • Мнения: 2 479
Ками, добър вечер! Голямо бачкане, какви са тия експлоататори?
Риълче, супер заглавие, ама ако сега наближава май, след две-три седмици какво ще наближи  newsm78 Mr. Green? По-добре да го оставим за последната априлска, а сега да се напънем за нещо друго.

# 729
  • Мнения: 6 214
Айде лека и от мен  Hug Hug

# 730
  • Мнения: 1 213
Риълче, супер заглавие, ама ако сега наближава май, след две-три седмици какво ще наближи  newsm78 Mr. Green? По-добре да го оставим за последната априлска, а сега да се напънем за нещо друго.
Либ, не е истина, точно това си помислих и аз!  Shocked С теб нещо толкова много съвпадения ми станаха, че накрая хич и няма да го чакам Екси да се накани те ухажва, ами ще си те свия аз под носа му.  Mr. Green  Laughing  Joy  Това в рамките на шегата, де, но се замислих, дали ако имах леви наклонности, щеше да ми е по-лесно?  newsm78  Mr. Green

# 731
  • Мнения: 2 479
Ками, ако искаш да си обещаем ако на 60 сме още сами, да се вземем Joy

За заглавието - Топло слънце вече грее, принцопад ще ни залее Simple Smile

# 732
  • Мнения: 1 213
Ками, ако искаш да си обещаем ако на 60 сме още сами, да се вземем Joy
newsm47 newsm62 rotfImbo
Либ, не че не те харесвам достатъчно, но определено се надявам да не стигаме до там.   Embarassed Хич не ща да съм сама след 30 години, искам да съм несама още от днес, ако може, та чак завинаги.  Mr. Green

# 733
  • Мнения: 2 479
Ох, в тази тема ме разбихте просто... Мъже, жени - всичко ме праща у лево...
УжасТ! ooooh!

# 734
  • Мнения: 3 659
Камче, едно гуш и от мен

Ама ти се изказа, не съм ти липсвала Mr. Green

Но, какво виждам Shocked Shocked Shocked Още едни леви у темата ли ще има ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт