Вече с пролетен заряд , чакаме те принцопад ! - Клюки 35

  • 15 549
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 674
даа, скъпичък е.Но ще се понапъна.Само да се оправя с тези идиоти-мафия мръсна  #Cussing out

# 691
  • Мнения: 6 214
Много ме боли глава.
Аз имам мигрена и това време ми разказа играта.
Милата,  Hugимаш едно виртуално масажче на главата от мен .

# 692
  • Мнения: 2 479
Аз да не отговарям вместо нея , но мисля , че малко се преекспонираха нещата , както е модерно да се казва ...   Blush

Както и да е , Пепи , заповядай , моля те ! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Аз нищо не съм усетила. Толкова ли съм забляна newsm78? Дано да и мине, каквото и да е било, че липсата и ве усеща.

Риълче, сакън, недей точно мен да даваш за пример. Ако има конкурс за анти домакиня, ще се класирам достойно.

Биби, не се нервирай, действай хладнокръвно Simple Smile.

# 693
  • Мнения: 54 859
Снеже , Морги каза , че ацефеин помагал за мигрена ! Peace

# 694
  • Мнения: 6 214
Риълче, сакън, недей точно мен да даваш за пример. Ако има конкурс за анти домакиня, ще се класирам достойно.

Споко, това да си перфектна домакиня е било жизненоважно, но по времето на нашите баби. Сега ядене и пералня са екстра, особено след дълъг работен ден.

# 695
  • Мнения: 2 479
О, аз живея в пълна хармония със себе си, пък и не ме грози опасност някой да ме вземе, само за да има домашна прислужница  Mr. Green

# 696
  • Мнения: 6 214
О, аз живея в пълна хармония със себе си, пък и не ме грози опасност някой да ме вземе, само за да има домашна прислужница  Mr. Green
Точно така!Ние принцеси ли сме или ... какво? Laughing Laughing

# 697
  • Мнения: 3 659
Ух, кви сте лоши и един ден не мога да удържа на думата си!

Либ, да не си Флюбена, че си така отнесена Mr. Green


Снеже Hug Дано по-бързо ти мине главата Peace

Бибо, къв тенис бе мила newsm78 КВо е станало с тия Булинс Crazy

Кой, кой каза - принцеси Mr. Green Ай стига ми една фръцла, още кандидатки ли има hahaha

# 698
  • София
  • Мнения: 6 477
Риълче, ясно е, че сме принцеси  Wink Wink Wink
Хепи, даааа, направо ми запушиха подметките от бачкане...И днес като влезнах с думите - Обичам ви до тук, на ви документите! и шефа  Shocked Shocked Shocked - не ми казвай, че напускаш! Аз имах предвид, че съм свършила работа и затва ги обичам до тук и да се прибирам  Joy Joy Joy Joy Та, нещата се оказаха не както ги очаквах и добре, не се оплаквам!
Снеже, ацефеин + тъмно+ тихо и здрав сън! Да минава бързо!

# 699
  • Мнения: 2 479
Пепи, верно ли съм толкова завеяна? Дай линк, че сега ас от любопитство няма да заспя. Иначе- как да не съм влюбена, нали ще се омъжвам  Crazy, за принц при това...

Морги, това е бил моментът да му поискаш по-висока заплата  Mr. Green.

# 700
  • Мнения: 3 659
Ама ти още ли го държиш оня несериозник - Екси. Вместо да те засипе тука с рози, сърца, обяснения, он плочки лепи Crazy

Чудя се дали да те оставя спокойно да заспиш или не Mr. Green

# 701
  • Мнения: 549
Уф, какво ви става, че постоянно си сменяте аватарите, трябва да си сложа очилата, за да позная кой кой е.

# 702
  • Мнения: 2 479
Не бъди гадна де... Wink

# 703
  • Мнения: 3 659
Уф, какво ви става, че постоянно си сменяте аватарите, трябва да си сложа очилата, за да позная кой кой е.

 rotfImbo Трябва да сме в крак с модата Peace


Либ, ти съвсем наготово чекаш, трябва да се потрудиш  Mr. Green

# 704
  • Мнения: 2 479
Уф, какво ви става, че постоянно си сменяте аватарите, трябва да си сложа очилата, за да позная кой кой е.
Joy Joy Joy
Пролетна треска ни тресе Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт