Магията на изтока - фенове на азиатски филми и сериали - 11

  • 67 566
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 837
rossonera, след твоя коментар, за пореден път се убеждавам, че корейците имат много странни критерии за драмите си. Изключвам историческите, които като че ли почти винаги имат доста високи рейтинги по подразбиране, но доста често най-популярни са разни лигави сериалчета, а по-сериозните остават на заден план. Изглежда нещо подобно се случва и с "Love Rain". Отзивите не са много добри, което ме навежда на мисълта, че в крайна сметка драмата може и да си струва. Може би нещата ще се променят, когато историята се пренесе в наши дни. Все пак феновете на Гън Сок и YoonA са от по-младото поколение и за тях 70-те са нещо далечно и не толкова атрактивно. Така или иначе това ще се разбере в следващите няколко седмици. Аз определено ще го изгледам по нататък.

Между другото историята в драмата ми напомня на тази от филма "Classic".


Това с Van Ness изглежда забавно и... вкусно Laughing. Диди, ъпдейтвай ни от време на време, когато започне Peace.


И една новинка за моите момченца от JYJ. Въпреки опитите на някои в Корея да ги съсипят, момчетата получават признание от доста по-значими фигури. Били са поканени в "Синята къща" (корейският Бял дом) да пеят пред първите дами на страните участнички в срещата 2012 Seoul Nuclear Security Summit.

Снимка за спомен с Първата дама на Чили


Дже е с драстична промяна - много рус. От доста години не е бил така, може би от един по-ранен период с DBSK. И тримата обаче са много отслабнали и някак си тъжни. Умората и всичко струпало се на главите им в последно време, явно си казват думата Sad.

кредит: JYJ3

Последна редакция: ср, 28 мар 2012, 14:04 от 2в1

# 46
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 570
Така е, 2в1. Сериала наистина до тук е страхотен и точно това, че представя нещо различно, нещо отминало, няма да има кой да го оцени. Не се оценяват стойностните продукции, в това съм се убедила. Виждам и на други места - пише се на порозия, ако е бозава продукцията, която ти действа първосигнално. Фенките не спират да драскат, а сега - нищо. Тишина. Ще видиш и коментарите какви ще са на първите епизоди в Спирита... На недоволни от видяното.

Аз съжалявам, че ще намесят образите от наши дни. Точно там ще започне и "интересното" за другите фенове, а на мен ще ми убият приятните впечатления от видяното в началото.

Дже - рус... Милия. Кой го е посъветвал да направи това...

# 47
  • MJF
  • Мнения: 8 624
Иска ми се да изгледам този филм но не го намирам. My Darling of the Mountains/ Yama no Anata: Tokuichi no Koi/ Мой любимый с гор. Ако някой го е гледал моля да сподели. Усещам някаква тенденция че ще трябва да проуча даунлоуда заради тез японци  Confused.

# 48
  • Мнения: 174
Иска ми се да изгледам този филм но не го намирам. My Darling of the Mountains/ Yama no Anata: Tokuichi no Koi/ Мой любимый с гор. Ако някой го е гледал моля да сподели. Усещам някаква тенденция че ще трябва да проуча даунлоуда заради тез японци  Confused.
Не съм го гледала, но виж тези места за теглене. Гледах да има сийд защото на повече липсваше. Simple Smile
http://www.torrentcrazy.com/torrent/3739252/my.darling.of.the.mo … ains.english.subs
http://extratorrent.com/torrent/1640881/My+Darling+of+the+Mounta … ENGLISH+SUBS.html
http://www.torrentdownloads.net/torrent/339587/My+Darling+of+the … ains+ENGLISH+SUBS
http://kat.ph/my-darling-of-the-mountains-english-subs-t3803150.html

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 55
Привет!

Изгледах и последната серийка на Yamashita Tomohisa Route 66.Този път я дръпнах от d-addicts,без субтитри.Търсенето на всяка от тези дванадесет серии си беше истинско предизвикателство и ги свалях от най-различни места.Добре,че се намираха накрая и достигаха,все пак,до нас.
Наистина ще ми липсват сериите,които да чакам всяка седмица и срещите с Ямапи по този начин на екран – не като звезда,а като съвсем обикновен,нормален човек,който се храни,спи,шофира и извършва дейности,които върши и всеки от нас.
Томо се запозна с много хора,премина през много места,видя много забележителности и направи и нас,зрителите,съпричастни с всичко това.Успяхме да го опознаем и да се приближим до него,поне мъничко повече.
У мен остави впечатление на скромен и срамежлив човек,внимателен слушател,с който ти е приятно да общуваш.Сладур,истински сладур!Направо си завиждах на обикновените американци,които общуваха с него  Simple Smile.

Метнах и двете излезли серийки на The Rooftop Prince и доста ми хареса.Така ги заплетоха и преплетоха нещата,че ме залепиха на екрана.На всичкото отгоре се забавлявах и смях много.Дано се задържи така и занапред.Обаче смятам да си чакам бг буквичките и да си уважавам труда на нашите преводачи  Simple Smile.

2в1, Hug успех в новото начинание,с което си се захванала!

# 50
  • Мнения: 9 234

Шош, не е това,което очакваш или поне не беше това което аз очаквах,а резюмето подсказваше филм като за мен Mr. Green
Бавен,тегав и дълъг.На места тромав с паузи в диалога,нещо като при "Don't laugh at my romance" или "April Snow" и между отделни сцени с черен екран. Няма музика,5-те акорда в началото и края не ги броя,а как мразя филми без музика.Меланхоличен,на моменти битово досаден,масажиста крайно преиграващ  и с един тъжен край на една мечта/надежда.
Не го усетих, дори изпитах облекчение, че свърши и не ме е жегвало да го гледам отново. Sunglasses

# 51
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 570
Подсетиха ме в Спирита с едни клипчета на Шунске, та...

Помните ли този отбор юнаци?

Скрит текст:




Това тук е едно бебе. Wink Бебе, което вече порасна и се превърна в мъж (или поне се превръща).













dovede, аз ще изчакам английските субтитри и ще изгледам финалния 12-ти епизод на Route 66.

2в1, не зная за какво начинание говори dovede, но успех и от мен.

# 52
  • DE
  • Мнения: 9 068
Леле, кой самозван стилист е причинил това на Джунсо и Хиро ooooh! Понякога прекаляват в старанието си да ги направят да изглеждат различно и интересно.
Днес излезе новият клип на Шинва, имало и групи с 14 годишен стаж. Трудно могат да се нарекат момчешка група мъже изглеждащи така.


# 53
  • Мнения: 136
rossonera , точно тези не бих могла да ги забравя  Hug Уникални сладури са, а в драмата бяха просто върховни.

Колкото до  Love Rain  на мен много ми допаднаха първите епизоди, хубави и спокойни, а Суки е просто върховен, не го бях виждала в подобна роля, винаги досега е бил намахан и готин. Много добре се справя момчето.   Peace Атмосферата на 70-те е направо вълшебна  Heart Eyes

Засядам да видя и сестрата и Мир какви ще ги върши сега в K-pop idol  Mr. Green  Момичето е одрало кожата на брат си, по-точно той нейната - много си приличат, а аз толкова се чудих от къде ми е позната и защо първи епизод започна с клип на MBLAQ, а то къде бил ключа за палатката  ooooh! Добре, че сте вие да ме просветлите.

# 54
  • Мнения: 6 837
Добър отбор юнаци. Тази седмица само от петъци ли е newsm78 Joy.

За цвета на косите на Дже и Джунсу си имам мое си обяснение. Както се знае Джунсу играе ролята на Смъртта в мюзикъла "Елизабет", а Дже ще участва в нов сериал. Така че сегашната им визия според мен е свързана с ролите им. Не, че ми пречи де, аз си ги харесвам всякак Flutter.

Яоууууу, един клип, който да не гледам с усещането, че не съм много наред, наслаждавайки се на момченца по-малки от синът ми Joy. Батковците им определено не се дават  newsm08.
Прави ли ви впечатление, че напоследък в клиповете се появяват все по-често НЕазиатки.



Благодаря ви за пожеланията. Не е кой знае какво. Реших да се пробвам и аз с превод, но не знам до колко ще е успешно това начинание.

Последна редакция: ср, 28 мар 2012, 17:34 от 2в1

# 55
  • Мнения: 136
2в1, стискаме ти палци и файтинг  newsm10  Ще е успешно.

А в новия клип на CN Blue се появява едно момиченце с розова блузка, което им оправя вратовръзките май дочух, че е българка, но трябва пак да проверя.  newsm78

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 55
rossonera,не издържах да чакам субтитри за 12 серия на Route 66,което не значи,че няма пак да го повторя като излязат такива Simple Smile.
Много ми хареса 10-та серия с Гранд каньон и особено истинските  прототипи на колите от анимационното филмче "Cars ",щото много го харесвам  Blush.Покрай дечурлигата взех да гледам анимационните филми на Дисни  Laughing.

Този отбор от момци,като съм го видяла веднъж,не мога да го  забравя току така  Wink,обаче ми е много приятно да го припомняш  Laughing.

2в1,надявам се,че това не е било някаква тайна.А,че ще е успешно съм убедена.За мен доброволният труд,който се полага по преводите,не трябва да остава незабелязан.
Аз ще чакам да приключите и тогава ще си изгледам с кеф превеждания сериал Grinning.

Последна редакция: ср, 28 мар 2012, 17:57 от dovede

# 57
  • MJF
  • Мнения: 8 624
 Embarassed
didkapan , много   bouquet за линковете. Моето беше мрънкане. Аз нали се зарекох че скоро няма да свалям пак. Но като искам да гледам нещо... и го няма онлайн достъпно за мен ....и  Twisted Evil Crossing Arms.  Hug те.
Tuon Hug. Ще ме избавиш от желанието. Привлече ме каста и резюмето но явно.... Добре е че попитах  Hug

Относно промените,  в случая на косите, съчувствам. Какви ли не жертви се налага да правят актьорите, певците... в името на сцената. Предпочитам да е с перуки, отколкото да си тормозят тялото.

2в1, като е готово кажи произведението за да го гледам.
Повод да кажа за пореден път , че свалям шапка на превеждащите на родния ни език  bowuu.

# 58
  • Мнения: 6 837
Мацки не ме засрамвайте така Embarassed. Не е кой знае какво. А сериалът повечето от вас сигурно са го гледали вече "Me Too, Flower!". За сега просто се включих с една серия. За по нататък ще видим.


............Покрай дечурлигата взех да гледам анимационните филми на Дисни  Laughing.
.............

Аз пък не съм спирала да ги гледам newsm62.

# 59
  • Мнения: 9 234
Покрай дечурлигата взех да гледам анимационните филми на Дисни  Laughing.
На мен Рапунцел ми хареса. Blush
Да кажа,че в Замунда има някои от фимите на Миядзаки с дублаж.
Howl’s Moving Castle със сигурност.Може да им харесана дъщеричките ти,моя племеник каза, че е момичешки Laughing


Шоши,ти попита Laughingама и аз се подлъгах по резюмето.Всичко говореше, че ще ми хареса, но не.Може би не е бил точния момент,но както казах  нямам желание да го повторя.Но пък съм чела доста положителни коментари.Ако се решиш да го гледаш да пишеш.

2в1,браво.Винаги съм се възхищавала на преводачите за работата им.То си е цяло изкуство и доста трудоемко.
"Me Too, Flower!" не съм го гледала, но ще изчакам превода Grinning

Общи условия

Активация на акаунт