Магията на изтока - фенове на азиатски филми и сериали - 11

  • 67 596
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 588
2в1, браво на теб! Захванала си да превеждаш моето корeйско сериалче. На мен то ми е особено скъпо, поради причината.. сещаш се. Wink Ако ми кажеш сега, че си превела вече и любимата ми 6-та серия... Laughing

И аз обожавам филмчетата на Дисни, с тях съм израстнала, гледам ги и сега, и ще ги гледам винаги. Дисни правят много поучителни и стойностни продукции за деца и не само. Единствената ми друга забежка с детски филмчета е от няколко месеца с японците, но те мисля са направени така, че да подмамват освен децата и техните какички (като мен). С такива главни герои ще гледам, охо и ще гледам. Laughing

Елеасара, радвам се, че и на теб е допаднал Love Rain. Усетила си и видяла всичко, което и аз описах... Наистина ме печели категорично до тук това ново заглавие. С нетърпение ще очаквам и следващите епизоди, за да видя как ще продължи и дали ще издържа до финал. А за мен и друго е знак - щом в Корея този сериал е тръгнал с нисък рейтинг и щом в Спирита видях, че вече са го оплюли - значи е точно като за мен.  Laughing Аз съм на противоположната страна винаги по отношение на корейските продукции и масовата любов и истерия по тях.

dovede, довечера да стискаш палци, че много напечено взе да става. Дано се сещаш за какво намеквам...

Нещо за финал от мен днес...

Daito Shunsuke

# 61
  • София
  • Мнения: 562
2в1, заела си се с нещо доста трудно и трудоемко, но носещо радост на такива като мен, за което благодарности и файтинг! Peace Този сериал много го обичам заради главното момченце,голям сладур е Embarassed

                   

И аз изгледах двете серии на  Love Rain , харесва ми както играта на Гън Сок, така и на двете му приятелчета, оня с очилцата е голям образ.Допада ми сериала.

Клипчето и новата песен на Шинва са страхотни. Песента вече е на радиото ми, много е мелодична! newsm68

И тъй като Vic страшно много ми залипсва, си свалих Meteor garden, че и двата сезона, за да мога по-дълго да му се порадвам Two Hearts

Изгледах 2 серии на Лятното желание, но не знам защо, въпреки големите суперлативи, нещо не можа да ме грабне.Може би става интересен по-нататък. Sad

Исках да попитам в King 2 Hearts - българското женско присъствие ми е ясно, мъжкото къде да го търся? Thinking

# 62
  • Мнения: 136
Исках да попитам в King 2 Hearts - българското женско присъствие ми е ясно, мъжкото къде да го търся? Thinking

В охраната на човека, който прави фокусите (2-ри епизод)   Peace

# 63
  • Bilbao España
  • Мнения: 2
Здравейте,дами и аз изгледах втора серия на Love Rain все повече ми харесва образа на Суки толкова нежен,срамежлив и влюбен.Мисля,че беше време да го видим и в такава роля,а музиката е направо невероятна,като цяло ми носи огромно спокойствие  Simple Smile видях коментарите в Спирита,но аз почти винаги съм на обратното мнение  Laughing 2в1  Hug за начинанието все още не съм го гледала,така че ще почакам.rossonera файтинг довечера Peace
Скрит текст:
време е някой да натрие носа на Барса

# 64
  • Мнения: 6 904
За този сладур Yoon Shi Yoon се носят слухове, че обмисля роля в 24-серийна китайска драма със заглавието "Happy Noodle". Явно пак ще се готви Crazy. Естествено още нищо не е сигурно, но момчето усилено изучавало китайски и японски. А и драмата му "King of Baking, Kim Tak Goo" май ще се излъчва в Китай към края на годината, което допълнително говори за нарастващата му там популярност.

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 55
Абе всичко ще си кажете вие  Hug  Simple Smile .И аз слагам червящ се емотикон,че гледам анимационни филмчета .

Tuon,записах си прилежно Howl’s Moving Castle,като първо ще го изпробвам на най-голямото от децата - мъжът ми  Laughing.

rossonera,сещам се много добре за какво говориш.И на 6-ти стисках палци яко,че работите по едно време бяха много загрубели и сега ще гледам и  fingerscrossed за твоите момчета.

# 66
  • Мнения: 174
Да споделя и аз за анимационните филми... покрай малката съм гледала всички, които ги има с бг аудио, ама всички ви казвам. Някои от тях дори на кино.  Grinning
Не мога да ви се похваля с нищо изгледано, но за тази вечер съм си дръпнала Couples. Simple Smile
freedoms, дай  шанс на Лятното желание до 4-ти епизод и след това няма да искаш да го оставиш.  Grinning
Tuon как само ни развали дисциплината и повлече лавина след себе си, като от понеделник го започна петъчно  Mr. Green но пък и ние само това чакаме  smile3521 Simple Smile



 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 67
  • Мнения: 9 253
Така ли?Мрън,мрън... Mr. Green
Скрит текст:
Rolling Eyes
Скрит текст:






newsm78 И как беше новата рима  Van,Vic,Tik
Скрит текст:


Внимателно Twisted Evil

Ико го спестявам,но пък
Скрит текст:


И тъй като ще гледам "The Great Magician" с Tony Leung съм лекичко притеснена.Не, че не го харесвам, напротив  Grinning адски много го обичам в "Happy Together" дали него или образа, който пресъздаде,но винаги го свързвам с ролята на влюбения Лай до гледането ми на "Lust caution". Незнам дали ще ме разберете,но аз му мразих героя и го съжалявах и го обичах,а най-лошото, че го разбирам, но не искам да го оправдая.Много противоречив образ,който не те оставя безпристрастен.Дали беше положителен или отрицателен герой и имаше ли въобще подобно разграничение на героите???Отпеснах се  Blush Всъщност  Embarassed идва от това, че това е артиста, които съм гледала в най много интимни сцени,дори и в Red Cliff,филм  в който не очакваш подобно нещо.Та гледам, че няма червена точко,но съмненията си остават.



# 68
  • София
  • Мнения: 562
Ех, Tuon,много от рано дойде петъка, как ще се спи след тия красоти, които си качила, а и на мен ми харесва новата рима Laughing Embarassed Но и Майк си го бива!

               


didkapan, ще му дам шанс, дано след 4-ти епизод ми хареса, ще кажа.

# 69
  • близо под тепетата
  • Мнения: 669
2в1....благодаря за уточнението  bouquet ще го чакам филмчето!!!

Аз да се похваля-колекцията ми от сериали се увеличава. bowuu  Днес приключих с Oh!My lady....1 лош сериал не съм изгледала досега(не броя I need romance, защото не го доизгледах Embarassed Rolling Eyes) обаче ми има нещо сбъркано #Crazy от всеки сериал си харесвам по един батко/чичко/дечко и смъквам други сериали с него Laughing добре, че си взех компютър с доста памет Joy
Най напред беше , Lee Sun Gyun, posle Song Seung Hun, a sega Choi Si Won че и хубаво пее
Скрит текст:
поздравче с OST-то на сериала

#Crazy вече ме е страх да си пусна друг сериал, че да не взема да замина за Корея в издирване на мъже...къде ги намират тея 'убавци!?!?!?! ooooh! Blush Joy

Срам-не срам...признавам си-не съм предполагала, че мъж от тези страни ще ми хване окото...пък то какво стана-хвана ми не само едното око, ами и двете, пА на 'сичкото отгоре ми ги хванаха не един или двама мъже Whistling

!!! ? Някоя от вас има ли проблем със спирита, че на мен не ми се отваря, а днес пипах там ,където не знам(за настройките на сигурността в интернет) и дали не съм блокирала по някакъв начин достъпа си Thinking ooooh!  изписва ми  CRITICAL_ERROR: Line : generic, class2.php. Error reported as: [6]: Unable to form a valid connection to mySQL. Please check that your e107_config.php contains the correct information.

# 70
  • Мнения: 6 904
magito1986, проблема със Спирита не е при теб. Нещо стана тази вечер и не се отваря. И на мен ми изписва грешка на сървъра.

Всички сме минали през това, което и ти в момента изпитваш hahaha. Спокойно, нещата няма да се подобрят. Ще се появяват още и още любимци. Свиквай   newsm48. Добре действа на психиката принципа на Мечо Пух - "Колкото повече, толкова повече" newsm62. Не знам само как това ще се отрази на твойто момче smile3516 smile3515 #Sniper.
 newsm47

# 71
  • Мнения: 174
...обаче ми има нещо сбъркано #Crazy от всеки сериал си харесвам по един батко/чичко/дечко и смъквам други сериали с него Laughing добре, че си взех компютър с доста памет Joy
Най напред беше , Lee Sun Gyun, posle Song Seung Hun, a sega Choi Si Won...
#Crazy вече ме е страх да си пусна друг сериал, че да не взема да замина за Корея в издирване на мъже...къде ги намират тея 'убавци!?!?!?! ooooh! Blush Joy

Срам-не срам...признавам си-не съм предполагала, че мъж от тези страни ще ми хване окото...пък то какво стана-хвана ми не само едното око, ами и двете, пА на 'сичкото отгоре ми ги хванаха не един или двама мъже Whistling
Оххх, докато те четох такава носталгия ме налегна... Simple Smile Ами да ти кажа, тук има хора, които ги гледат вече 4 години и все още откриват нови любимци, или се връщат при стари, или намират един любимец и му остават верни, но мисля че е всичко накуп.  Joy Joy Joy Така, като те чета, явно не си изгледала BOF, защото не съм те чула да въздишаш по Мин Хо или Ким Джун. Като изгледаш Зимната соната или 4-те бога, обезателно ще въздишаш по Bae Yong Joon и тук пак. От 4-те бога ще търсиш из нета кой пък е този с  тези устни, още от сега ще ти кажа, за да не се мъчиш - Lee Philip, всъщност може да си го гледала в Secret garden, но от последният пък ще намериш друг любимец  Mr. Green и т.н., и т.н. А това е само при корейските, ами японските, тайванските, тайландските, китайските... ох, ох... Mr. Green

Последна редакция: чт, 29 мар 2012, 01:59 от didkapan

# 72
  • DE
  • Мнения: 9 068
На мен пък ми е хубаво от сутринта. Винаги ме радва новината за ново бебе   ylinfant
Откакто се занимавам с  преводи вече трета от редакторките ми ражда  bouquet, и по повод страхотната новина едно изпълнение на краля на баладите И Сънг-чул

# 73
  • Мнения: 236
2в1 адмирации за начинанието HugНе подценявай труда си,повтарям момичетата,но уважавам много хората,които се занимават с тази дейност Peace Ще гледам сериалчето с бг буквички направо,което е страхотно Party
Tuon, благодарско за  Howl's moving castle  bouquet Дъщеря ми много се кефи на тези анимации.Преди време ги даваха по ТВ супер 7 и ги гледаше в захлас (признавам без бой и аз покрай нея).След това ги търсих,но явно не съм търсила както трябва.Всичко на Дисни що има с бг аудио у нас е гледано стотици пъти и и е втръснало,ще се поровя да я зарадвам с нещо новичко Simple Smile
magito1986, и аз съм в процес на опознаване Mr. Green Добре си обрисувала възхищението на новаците в темата Wink
Всички сме минали през това, което и ти в момента изпитваш hahaha. Спокойно, нещата няма да се подобрят. Ще се появяват още и още любимци. Свиквай   newsm48. Добре действа на психиката принципа на Мечо Пух - "Колкото повече, толкова повече" newsm62. Не знам само как това ще се отрази на твойто момче smile3516 smile3515 #Sniper.
 newsm47

2в1, вече май взех да свиквам LaughingА по повод на половинките-признайте си има ли някоя,която да споделя с любимия в къщи възхищението си по азиарските чаровници или да му показва Петъчната  страница Twisted Evil
Изгледах Daddy long legs и I am happy.Вероятно са коментирани вече тук,но накратко мога да кажа-първият става за гледане,Ха Джи Уон прави не лоша роля,историята е интесесна.Очаквах да видя Бини малко повече в действие,но и малкото кадри си струваха LaughingОпределено не е филм,за който ще си спомням след месец.I am happy-много странен филм,от тези,които нямат нужда от саундтрак(вероятно за това и няма де Laughing) и не се харесват на всеки.На мен обаче ми хареса PeaceБини направи брилянтна роля!Поредния персонаж,в който се превъплъщава и ти взима дъха още в първия кадър Heart EyesКак го докара този психясъл поглед.....уникален е!
Започнах Friend,our legend.
didkapan,записах сиBOF Peaceнякъде съм го изпуснала измежду многото заглавия.

# 74
  • София
  • Мнения: 562
дането, само такива хубави вести да се чуват, да е живо и здраво бебчето!  bouquet

magito1986, все едно аз съм го писала това.Съвсем случайно открих всичко азиатско /от скука/ и трябва да кажа, че съм ужасно щастлива за това, какво щях да си правя без всички тези красиви и талантливи момчета и момичета?! Wink

А с тези пет момчета започна и любовта ми към азиатската музика  Embarassed

                     



В началото съпругът ми много се дразнеше много smile3511, но разбра, че няма оправия и сега моите любови даже си ми красят компютъра Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт