За мъжките сълзи

  • 18 097
  • 135
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 947
Добре, колко пъти да напиша, че  загубата на човек, смърт, болест - не включвам???  Crazy 2-30 колко?

# 76
  • Мнения: 755

Добре, колко пъти да напиша, че  загубата на човек, смърт, болест - не включвам???  Crazy 2-30 колко?
Добре де това го разбрах, може да съм се повторила, но имах предвид, че загубата може да не е само смърт на близък. Безсилието поражда сълзи и при други обстоятелства, пък с и без сълзи пак си си слаб, защото самото безслие носи това чувство. Та не виждам кво ти пречат сълзиците. Grinning
 Замахът при решаването на проблема някакъв си не е прийом на мъжете само, въобще  без да се обиждаш , ама имаш една старомодно-сладка представа, че мъжът е скала, не е безсилен или , ако е винаги намира решение, не реве и хленчи и т.н. т.е. изключваш той да има емоционални реакции навяващи слабост. тТака горе-долу разбирам идеята ти против мъжките сълзи. Не че имам против това, но за жалост виждам, че всички сме хора и сълзите на никого не са чужди, та даже и полезни.

Виждала съм доста големи мижитурки, слаби хора, мъже, не плачещи , не мрънкащи, вдъхващи увереност, но накрая блесва дребната душица.
Затова предпочитам мъжките сълзи, когато емоцията им ги е извикала.

п.п. не говорим за реване за щяло и нещяло тип ДГ.

# 77
  • Мнения: 4 841
Опитвам се да си обясня някои неща...
Ако мъжките сълзи са напълно нормални и приемливи, защо във всеки втори пост пише, че това е бил някакъв изключителен и впечатляващ момент?
Каква е разликата между силен, но емоционален мъж, и Тити Папазов? Тънката червена линия, къде минава?

# 78
  • Мнения: 7 947
Fortune - ако моята представа е демоде за силата на мъжа и неговата твърдост, то непонятна пък остава за мен модата на унисекса последните години, казах го вече.  Wink
За мен мъжът и жената имат различни роли, не са ми еднакви, въпреки че аз - вкъщи - нямам нито мъж скала, нито съм слабата.

# 79
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 905
 За мен Тити Папазов е по-скоро смешен с непрестанното си ронене на сълзи. Но така бих приела и жена, която циври за щяло и нещяло. Приемам сълзите за нормални, но все пак в сравнително по-тесен кръг и при някакъв по-сериозен повод - хубав или лош. Плачът по телевизията и пред голяма аудитория ми е леко фалшив, стига да не е при изключителни обстоятелства, разбира се.

# 80
  • Мнения: 755
 viliko, нямах предвид унисекс модата. Мъжът и жената са различни, повече от очевидно е- по пол, психика и начинът по който възприемаме света, НО ВСИЧКИ НИЕ СМЕ ХОРА, т.е. мъжете също плачат и в това няма нищо срамно или слабо. Да, те плачат по-малко от жените, но пък като им случи това не ги прави по-малко мъже от не плачещи да речем, които се ядат от вътре. Това имам предвид. Няма да се потреса, ако видя плачещ мъж . Мъж с насълзени очи не е страшна гледка.

# 81
  • Варна
  • Мнения: 957
Каква е разликата между силен, но емоционален мъж, и Тити Папазов? Тънката червена линия, къде минава?

За всекиго май различно минава. Мен даже и Тити Папазов не ме дразни - такъв си е, плаче си, не го знам какъв човек е.
И на филм са се насълзявали очите на мъжа ми, на брат ми, на лоши новини, които не ни касаят пряко (явно ни касаят, все пак). Човешката емоционалност не е качество, делата показват качествата, донякъде - думите.
Но мисля, че за различни неща говорим - Вилико има предвид хленчене и реване заради ежедневните житейски трудности, неуспехи, това би я подразнило в един мъж - да реве, защото не се справя/провалил се е в нещо. Е, насаме всеки реве от такива неща, сигурно и мъжете, може и пред близките си да го правят - хора разни. Но, ако пореве, пореве, а после се заеме и преодолее драмата, защо да е проблем. Ако само реве, има ли значение мъж ли е, жена ли е, пубертет ли е - все ще е дразнещо.

# 82
# 83
# 84
  • Мнения: 7 947
Искаш да ме конкурираш ли бе?  Crossing Arms
Този специално фотос е баш лигав.

# 85
  • Мнения: 755
Мне к`во да те конкурирам за к`во?! Тия дето си ги постнала направо циврят по и от мен. НЕма кво да се надхващаме, ясни са нещата.
Пуснах това след теб, заради материала не да те конкурирам /то тоя лигав Азис няма конкуренция/ бре Вилико, Вилико. Laughing

# 86
  • Мнения: 7 947
Е, да де - нема кво  Wink

# 87
  • Мнения: 1 175
Искаш да ме конкурираш ли бе?  Crossing Arms
Този специално фотос е баш лигав.
Тея не реват, ми направо ви се хилят, според мен  Laughing

# 88
  • Мнения: 7 947
Искаш да ме конкурираш ли бе?  Crossing Arms
Този специално фотос е баш лигав.
Тея не реват, ми направо ви се хилят, според мен  Laughing

 Joy Да ти кажа и аз това си помислих в първия момент, ама все пак излезе снимка - под мотото "ревящи мъже"

# 89
  • БГ
  • Мнения: 735
реват мъжете ама явно забравят за какво са ревали бързо.не вярвам аз отдавна на сълзи  Naughty трогват ме за момента ама не вярвам после  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт