За мъжките сълзи

  • 18 089
  • 135
  •   1
Отговори
# 90
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 197
Зависи от плачещия мъж.Ако е за щяло и нещяло,определено няма да ме трогне.Примерно Део във ВИП Брадър плачеше много и ми стана неприятен.  ooooh!
Мъжът ми никога не съм го виждала да плаче.Той самият казва,че не е плакал от години. Peace

# 91
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Според мен способността да изразяваш емоциите си било чрез думи, плач или смях няма нищо общо с това дали си силен или слаб. И сълзите изобщо не са признак на слабост. Познавам изключително силни (като характер) мъже, които могат да плачат. И невероятно слабохарактерни мухльовци, които не могат. Няма връзка между двете неща. Аз самата съм много силен характер и в същото време мога да се разрева от детска приказка.
А Вили, не знам защо реши, че жената може да си позволи да е слаба? В днешно време жените (имам предвид средностатистическа зряла жена със семейство) имат толкова много отговорности, ангажименти и задачи, че по никакъв начин не могат да си позволят да са слаби. Пък и лигава жена мен лично ме дразни точно толкова колкото лигав мъж.

# 92
  • Мнения: 7 947
Все пак темата не е само за мен, така че нека спрем вече, аз си казах мнението  Peace
Иначе за теб зная, че не си слаба! Аз също споделих - че не мога да си позволя да съм.
Това не значи, че като цяло не приемам жената за тази, която може да си позволи да е такава - при наличие на силен мъж до нея. Но обратното - е тъпо.

# 93
  • Мнения: 2 803
Някоя друга сълза  съм виждала, но плач, рев не съм виждала. Моя е малко темерут и не плаче.

# 94
  • Мнения: X
Е - ако плачеш от безсилие как сълзите не значат, че не си слаб  Laughing

Аз доста пъти се опитах да обясня не говоря за сълзите от загуба и скръб!

И когато визирам мъжете - сто пъти предпочитам мъжът да се вземе в ръце и със замах да реши проблема, а не да седне сега да поплаква, да се самосъжалява и тн. Знам, че ще се съгласиш. Докато една жена - да е слаба някак не стои грозно, точно в тия моменти работата на мъжа е да оправи нещата - а не приседне и да зацънка и той.
Че аз съм виждала мъже, които се тръшкат, самосъжаляват, обвиняват, истерясват итн, без да проронят и кьорава сълза.  Това, че твоят мъж и баща не плачат, освен по погребения, не прави останалите мекушави. Но щом това те успокоява, че си избрала правилният, добре.
Внимавай в прекаленото си старание да не отгледаш потенциален гей, защото винаги има опасност от обратен ефект, особено при майки-доминанти.

# 95
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Моят мъж плака,когато дъщеря ни си счупи ръчичката.Чувстваше се ужасно виновен за случката.Освен това знае колко болка и неудобства следват за детенцето ни.На същата възраст той си чупи същата ръка,на същото място.Но не да седне,да плаче и да не прави нищо.Обличахме се за болницата,умувахме какво връхно да й сложим,че беше зима и той си страдаше,и се обвиняваше
Вече на погребенията на бабите и дядовците му също си поплака.Много ги обичаше.

# 96
  • Мнения: 7 947
Е - ако плачеш от безсилие как сълзите не значат, че не си слаб  Laughing

Аз доста пъти се опитах да обясня не говоря за сълзите от загуба и скръб!

И когато визирам мъжете - сто пъти предпочитам мъжът да се вземе в ръце и със замах да реши проблема, а не да седне сега да поплаква, да се самосъжалява и тн. Знам, че ще се съгласиш. Докато една жена - да е слаба някак не стои грозно, точно в тия моменти работата на мъжа е да оправи нещата - а не приседне и да зацънка и той.
Че аз съм виждала мъже, които се тръшкат, самосъжаляват, обвиняват, истерясват итн, без да проронят и кьорава сълза.  Това, че твоят мъж и баща не плачат, освен по погребения, не прави останалите мекушави. Но щом това те успокоява, че си избрала правилният, добре.
Внимавай в прекаленото си старание да не отгледаш потенциален гей, защото винаги има опасност от обратен ефект, особено при майки-доминанти.

Кой е казал, че моят мъж не плаче? Или баща?
А за розовите играчки и балета - не обръщай толкова внимание на тия детаили, нито се тревожи за мен, нито се пъни да предполагаш какво може, защото то и твоят син - който е играл с момичешките атрибути, не си го ограничавала и тн - също може да стане гей, така че   Peace

# 97
  • Мнения: 755
Какво общо имат сълзите с гейството или с потенциалното такова?! Вие пък ...

# 98
  • Мнения: 7 947
Какво общо имат сълзите с гейството или с потенциалното такова?! Вие пък ...


Знам ли вече  Joy Напиша си мнението и като се започне - ама защо точно тука тая буква използва като можеше е така да замениш с главно ер  голем  ooooh!

# 99
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 586
Не пожелавам на никого да види мъжа си, баща си и дядо си и всички останали мъже в семейството ни, както и близки приятели, да плачат в подобен момент, както аз ги видях...

# 100
  • Мнения: 5 391
Тарталета,  Hug

Темата става скучна, когато всеки 2ри пост е на един и същ човек.

# 101
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 509
Не пожелавам на никого да види мъжа си, баща си и дядо си и всички останали мъже в семейството ни, както и близки приятели, да плачат в подобен момент, както аз ги видях...

Тарталета spoko, така добре те разбирам!
Не пожелавам на никого д вижда близък да плаче, освен ако сълзите не са по повод на нещо радостно и сантиментално Hug

# 102
  • Мнения: 7 947
Тарталета,  Hug

Темата става скучна, когато всеки 2ри пост е на един и същ човек.

И на мен ми става скучно да обяснявам едно и също - ама ей на - все ме цитират и опонират, пък то си е моето мнение!  Crazy

А пък и аз пожелавам на всички - никога да не се налага да плачат  Wink

# 103
  • Мнения: 5 391
Аз, честно казано, не съм те чела след 2я или 3ти твой пост в темата, не знам за какво се бориш.
Не виждам нищо сложно-излагаш си мението и не се опитваш да го обясняваш на никого.
Иначе темата се превръща в досадна.

# 104
  • Мнения: 7 947
Вероятно си права и това ще направя, въпреки че повечето теми тук - са пълни с мнения далеч не само едно от един потребител  Peace Обикновено чара им се крие в завихрилите се спорове  Joy

Общи условия

Активация на акаунт