За мъжките сълзи

  • 18 070
  • 135
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 355
Никога не съм виждала баща си да плаче - горд, жесток, надменен човек цял живот.
Смятам, че има ситуации, в които без пол, възраст сълзите са най-нормалната реакция на човека.
Виждала съм мъжа си да плаче един път, когато ме губеше, добре, че се размина, никога не бих му го причинила повторно  Sad

# 121
  • Мнения: 7 006
Само да кажа,че в повечето случаи,когато мъж плаче от загубата на жена,тва не е щото....атрибута и е уникален и неповторим..Просто егото е много силно..Като ловец изпуснал плячка..Като крадец който съжалява,защото са го хванали,не защото е крал..
Плачем да.Повечето пъти от безсилие.

# 122
  • Мнения: 45
Само да кажа,че в повечето случаи,когато мъж плаче от загубата на жена,тва не е щото....атрибута и е уникален и неповторим..Просто егото е много силно..Като ловец изпуснал плячка..Като крадец който съжалява,защото са го хванали,не защото е крал..
Плачем да.Повечето пъти от безсилие.

Демек не от любов, а защото са му отнели любимата играчка?
Още малко както си я подкарал и ще кажеш че мъжете не изпитват любов...

# 123
  • Мнения: 7 006
О,способни сме разбира се..Само,че рядко слагаме на любовта  романтичен ореол,а още по-рядко я поставяме над самите себе си.И да се случи..като цяло ни минава по-бързо,отколкото на вас..

# 124
  • Мнения: 45
О,способни сме разбира се..Само,че рядко слагаме на любовта  романтичен ореол,а още по-рядко я поставяме над самите себе си.И да се случи..като цяло ни минава по-бързо,отколкото на вас..

Виж, ти за себе си само говори и не съди за всички по собствен опит. Най-малкото защото си още зелен и не си срещал явно любов.

Научно е доказано че мъжете са по-влюбчиви и по-силно обичат от жените.
Лично познавам мъж, който повече от 5 години вече продължава да реве по жена, която го е зарязала и да се опитва всячески да си я върне. Не от накърнено его на ловец- за него в целия свят друга не съществува.

# 125
  • Мнения: 7 006
Източник на научното изследване?Ревльовци винаги е имало,и ще има..Както моногамни до края на живота си.Е и?
Зелен,бембен..хората са казали"не питай старило,а патило"

# 126
  • Мнения: 45
Източник на научното изследване?Ревльовци винаги е имало,и ще има..Както моногамни до края на живота си.Е и?
Зелен,бембен..хората са казали"не питай старило,а патило"

Нямам достъп до оригиналите на изследванията. Само чета книжки отвреме навреме.
пс. Откога моногамията е повод за презрително "ревльовци"?

Цитат
Кто любит сильнее, мужчины или женщины?

Охотники, вы, конечно же, поняли (я надеюсь), что представленные в предыдущей главе обобщения (многочисленные), преувеличения (небольшие), и юмор (невеселый) были необходимы для того, чтобы просто изложить суть проблемы. Чтобы вы не подумали, что я мужененавистница, позвольте мне предложить вам мир и в связи с этим преподнести вам дар в качестве моральной компенсации.

Кто быстрее влюбляется? Мужчины!

B одном из исследований семистам влюбленным молодым людям обоих полов был задан вопрос: "Когда именно вы поняли, что влюблены?" Результаты показали, что мужчины влюблялись быстрее. До четвертого свидания 20 процентов мужчин почувствовали глубокую привязанность и влечение, в то время как только 15 процентов женщин поняли, что сражены стрелой Амура; 43 процента женщин к двенадцатому свиданию все еще не знали, любят они или нет, по сравнению только с 30 процентами мужчин. Женщины более осторожны, вовлекаясь в отношения.

Кто более идеалистичен в любви? Мужчины!

Другое исследование определило, что мужчины имеют более идеалистические и менее практические взгляды на любовь. Мужчины не настолько сильно интересуются общественным положением женщины и тем, сколько она зарабатывает.

Кто обычно первым идет на разрыв отношений? Женщины!

Группа ученых из Гарварда бдительно следила за отношениями 231 супружеской пары из Бостона. Теми, кто стал инициатором прекращения отношений, обычно были женщины, потребовавшие развода. Мужчины хотели сохранить отношения до caмого конца.

Кто больше страдает от разрыва? Мужчины!

Мужчины чувствовали себя более одинокими, подавленными, нелюбимыми и потерянными, оставшись в одиночестве после развода. Мужчины сообщали, что им было крайне трудно смириться с тем, что их больше не любят и что их женщины действительно покинули их.

Кто любит своего партнера (партнершу) больше? Мужчины!

Мужчины любят своих возлюбленных больше, чем других близких людей в своей жизни. Группа исследователей из Йельского Университета обращалась к участникам эксперимента, мужчинам и женщинам в возрасте от 18 до 70 лет, с вопросом: "Кого вы предпочитаете и кого вы любите больше всего в своей жизни?" B качестве вариантов были предложены возлюбленный (супруг или супруга), лучшие друзья, родители, братья и сестры.

# 127
  • Мнения: 7 006
А не си ме разбрала..презрението е за ревльовците.Не за моногамните.

# 128
  • Мнения: 51
 Баща ми никога не съм го виждала да плаче. Винаги е бил много силен и горд. Той по принцип не си позволява показ на чувства било то от радост или от мъка. Такъв си е и всички сме му свикнали.
 Брат ми съм го виждала да плаче като дете и когато се роди първото му дете. Много беше щастлив и не можа да сдържи емоциите си, но за жалост прилича на баща ни.
 Мъжът ми също съм го виждала да плаче, 2 пъти-и двата пъти заради мен. Веднъж в началото на връзката ни, когато между нас нямаше нищо сериозно, но май само аз съм го приемала така. Молеше ме да сме заедно, но и според мен не защото ме е обичал много, а просто защото не може да ме има. Тогава и аз се разплаках от думите му, които толкова исках да чуя и стояхме двамата плачейки... май за пръв път тогава осъзнахме какво сме един за друг.
 Вторият път беше преди няколко месеца, но не беше плач, а по-скоро очите му бяха насълзени. Спяхме с малката на дивана рано сутринта, а той стои и ни се любува... ама от къде да го знам. Може и да ми е изневерил, та затова... Mr. Green

# 129
  • Мнения: 1 351
Баща ми плака , когато батко ми почина , но това беше голяма трагедия за всички. Мъжът ми плака , когато майка му се разболя и беше на косъм от смъртта и когато детето ни получи гърч. Сега като се замисля - май е възпитан да не си показва чувствата.

# 130
  • Мнения: 571
Баща ми почина,когато бях на 6 и нямам спомен да е плакал
Брат ми-от бебе не е.Вече е голям мъж на 20г и не съм го виждала
ММ,свекър ми и девер ми-само веднъж,когато почина кучето им.Никога няма да забравя тази гледка.Трима големи,сериозни,стабилни и почти винаги намръщени/с изклчение на девера/мъже бяха като малки деца Sad
Няма нищо лошо в това мъж да плаче.Нищо човешко не им е чуждо и на тях все пак Laughing

# 131
  • Мнения: 51
Мира, мисля че ако нещо се случи с нашия куч, мъжът ми ще изпадне в депресия и ще се съдере от рев, въпреки че не мога да си го представя...

# 132
  • Мнения: 755
О,способни сме разбира се..Само,че рядко слагаме на любовта  романтичен ореол,а още по-рядко я поставяме над самите себе си.И да се случи..като цяло ни минава по-бързо,отколкото на вас..

По-скоро успявате по-бързо се съвземате, а кога минава и на кой как му личи или не е друга приказка.

# 133
  • Мнения: 571
Мъжете таят всичко в себе си,което е лошо.Или споделят само с маминка-още по-лошо
Ванина-бъди подготвена да го видиш така както никога преди това!!!Казвам  го от опит

# 134
  • Мнения: 7 006
О,способни сме разбира се..Само,че рядко слагаме на любовта  романтичен ореол,а още по-рядко я поставяме над самите себе си.И да се случи..като цяло ни минава по-бързо,отколкото на вас..

По-скоро успявате по-бързо се съвземате, а кога минава и на кой как му личи или не е друга приказка.

И така може да се каже..

Общи условия

Активация на акаунт