Осмомартенска и великденска томбола 2

  • 15 228
  • 395
  •   1
Отговори
# 345
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Аз също шия бавно. Бих казала, изключително бавно. но с голям мерак ших Дядо коледа от миналата коледа.  Peace Чака ме един прекрасен Вервако от Джито и разбира се гейшите. Но моята пеперуда на ленарте върви много бавно.  Sad
Не се състезаваме в бързо ушиване.
Искаме да си направим празник.
 Аз вече написал вчера една капка то дори не лъжица такава горчилка оставя...  Cry

# 346
  • Мнения: 196
Здравейте момичета. Прибрах се и бързам да пиша.Преди това прочетох всичко което сте написали.Жалко че такава хубава игра свърши с тези негативни емоции.Сега обаче няма да пиша по този въпрос а ще дам подробности. И така.Отивам днес до пощата да платя някои сметки,да ми поолекне джоба/не че е тежък/ и служителката ми вика.Ако знаех че ще дойдеш нямаше да пращам пакетчето. А тя милата го дала на една колежка да ми го предаде. Като стрела се изстрелях до работа и с влизането викам:искам си пакета:.колежката ми го подава и аз започнах да разтварям а тя и децата ме гледат и ми се чудят на акъла. Вече сте разбрали че подаръкът ми е от мишлето.Но стига съм писала вижте какво извадих от кутията
http://imageshack.us/photo/my-images/825/010ohm.jpg/
П.П сега видях че съм забравила картичката.Много е слънчева с един слънчоглед. За сега спирам,че дребния шрифт напира Joy

# 347
  • Шумен
  • Мнения: 41
Здравейте,ле-ле колко много сте изписали. Rolling Eyes
Да си кажа и аз мнението .За мен това беше първа игра и се радвам ,че участвах в нея.Наистина е гадно ,когато някой не уважи човека към ,когото е поел ангажимент.Понякога наистина може да се допуснат грешки ,но да се повторят е просто непростимо.
В коледната не участвах,защото късно разбрах,но я следях с интерес и много се радвах на всичко,което се случваше(както и сега в тази).
С нетърпение очаквам следващите игри.
Надявам се всичко в тази да завърши добре.
Поздравления  bouquet за момичетата,които много се постараха и за Пепен,която постоянно следеше нещата да вървят по план в тази игра и в дребосите.
Аз също като boneli за първи път участвам в такава томбола  и преживях големи емоции .Благодаря  на всички  за прекрасните мигове и и за пепен ,която постоянно следеше нещата !Благодаря на Бачийска за подаръка !
Макар ,че се получи много "грозно" в края на играта нека няма мрачни мисли.Идва Велик ден  един хубав християнски празник ! kyllmg lovekiss Kissing Heart

# 348
  • Враца
  • Мнения: 871

Това, Марги, не се отнася за теб. Едно от твоите подаръчета съм започнала и в скоро време ще го покажа готово.

Нели...нали наистина ти харесва подаръчето..    Praynig Много трудно го избрах.... Дано не съм в черния списък...  Sad..иска ми се още да играя...

# 349
  • Мнения: 0





Марги,наистина се трудя, но разполагам в момента с малко свободно  време. Харесвам наистина подаръка и не си в този списък.

И другото, което пропуснах одеве бе- не е важна стойността, а съдържанието

# 350
  • Мнения: 101
de4ko95  честито подаръче,сигурно е много хубаво,но не ми се отваря снимката да го видя.
Пожелавам всичко да завърши добре и да запомним само хубавите емоции от играта.
Хубав ден от мен и довечера ще чета написаното през деня. Heart Eyes

# 351
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
Радвам се, че има вече получен подарък. Само остава и Цветето 123 да се отчете, нали?

# 352
  • Мнения: 7 803
точно така. а аз си имам изненада от лили проданова  Hug едно яйце ушито и мнооого ширити за яйца. щото казах, че не мога дда си намеря такива тук и тя милата ми прати  Heart Eyes

# 353
  • Мнения: 82
И аз си имам подаръче Laughing.То ме чакало в пощата.Снимки по-късно ,че все още не съм го отворила.

# 354
  • Поморие
  • Мнения: 85
Май вече всички получиха. newsm78 Лошо , че така се развали настроението от хубавата томбола. Аз съм била потърпевша преди доста време в една коледна томбола и знам колко е неприятно. Наистина всеки трябва да отнася отговорно, все пак тук ни е събрало едно прекрасно хоби и не трябва да се огорчаваме.
Аз искам още веднъж да благодаря на моето другарче didida за прекрасния подарък  Hug - предполагам колко е бил труден избора, но е уцелила десятката. Гоблена ще бъде ушит , но незнам кога защото ме налегнаха много ангажименти. Embarassed

# 355
  • Троян
  • Мнения: 141
 Hug  Браво,ето го и края ,Честито на последно получилите ,сега да се приготвяме да червим яйцата  Crazy

# 356
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
И аз си имам подаръче Laughing.То ме чакало в пощата.Снимки по-късно ,че все още не съм го отворила.

Браво, радвам се, че вече всички имат подаръци (дори и с такова закъснение).
Нека изкараме весело празниците!   bouquet newsm19

# 357
  • Мнения: 82
Ето и обещаните снимки.Благодаря на el_sol

неотворен

гоблена     

подаръче за Великден 

картичката 

# 358
  • Мнения: 196
Момичета, играта наистина приключи, но аз искам да ви се похваля и да изкажа голямата си благодарност на две момичета.- didida  и   lille kanin. Мили момичета направихте ми страхотна изненада.Не съм очаквала такова нещо. За пояснение на другите днес получих подаръци от тези момичета. Вълнението ми беше огромно.Все още не мога да се съвзема. Накарахте ме да се разплача.  Тъкмо смяната ми свърши и щях да се прибирам когато директорката ме извика . Отивам а тя се смее и ми вика: Днес някой много е слушал . и ми подава пакет. Аз го взех и се чудя от кого ли е. Прочетох подателя а то didida-моето другарче от играта .Обзе ме такава радост. Казах само чао и хукнах към къщи. Влизам и гледам на леглото друг пакет. Бях направила една поръчка.Чаках куриер и понеже синът е ваканция оставих пари да плати.  Питам всичко ли е наред а той ми казва- човекът каза че е платено, Не може да бъде. А той-не знам ето парите и пакетът е за теб.Вземам пакета а той един мек ,не е това което чакам. Гледам подателя -съвсем непознато име. И тук се започва едно отваряне на пакети, едно ахкане и охкане,че синът ми ме гледа и вика- Мамо какво ти става,а аз не  мога нищо да кажа. Поглеждам подписа под едно много мило пожелание- lille kanin  Сълзите ми сами покапаха. Добре че синът се занимаваше с негови си неща иначе щеше да помисли че полудявам.
Момичета още веднъж едно огромно благодаря за големия жест,който направихте. Радвам се че има хора като вас с големи човешки сърца.Това беше толкова неочаквано и толкова хубаво че изведнъж помете всичко негативно.

Съжалявам,но ще покажа снимки малко по късно. Оказа се че батерията на апарата е паднала и я сложих да се зарежда.

Извинявам се за дългия и може би объркан пост но вълнението ми е страшно  

Искам да попитам успяхте ли да видите снимката на подаръка ми от миялето .Ако не сте ще я кача отново

# 359
  • Brussels
  • Мнения: 160
Въпреки появилите се облаци, все пак играта ще завърши слънчево. Hug
Ако има летни томболи сигурно няма да мога да се включа, че ми предстоят много пътувания, но живот и здраве за Коледната съм на линия.
Още веднъж искам да благодаря на другарчетата ми от двете томболи в които участвах, зарадвахте ме страшно много!
Весели празници на всички!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт