Осмомартенска и великденска томбола 2

  • 15 232
  • 395
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 265
de4ko95 Hug еееее, така е  -  който е търпелив - получава повече подаръци Wink Много се радвам, че направихме (двете с lili kanin-bez da se nagowarqme Laughing) приятна изненада.
Бъдете здрави момичета и весели празници Hug

Последна редакция: ср, 11 апр 2012, 18:01 от didida

# 361
  • Троян
  • Мнения: 141
de4ko95  Hug много се радвам за теб,аз видях подаръка ,сега очаквам да видя и новата изненада. Party
И аз от сега се записвам за коледната томбола,че има да си шия Mr. Green
А утре може да ви покажа и едни пеперуди Wink

# 362
  • Мнения: 196
И пак съм аз. Обещаните снимки.

Това е от didida      http://imageshack.us/photo/my-images/824/002bdu.jpg/
 Всичко е много хубаво. Бонбоните вече са наполовина newsm51

А това  е от човек с голямо "Ч"- lille kanin newsm51
http://imageshack.us/photo/my-images/201/003yof.jpg/

# 363
  • Мнения: 196
Опа .Видях че с първата снимка има проблем .Веднага се поправям

http://imageshack.us/photo/my-images/842/002ftb.jpg/

дано сега е успешно

# 364
  • Шумен
  • Мнения: 41
Честито !
Сега вече ще чакаме да ги видим ушити!!!

# 365
  • Мнения: 7 803
супер, търпението ти наистина е възнаградено  Hug

# 366
  • Мнения: 7
de4ko95, честити ти радостни емоции! Много красоти си получила и честно и мен развълнува! Както и двете подателки, които са успяли да те изненадат тооооооолкова приятно! Представям си на теб какво ти е!

# 367
  • Мнения: 352
de4ko95 , много мил жест са направили момичетата за теб!
Личи си, когато е подготвено с най-добри чувства, за да зарадва искрено получателя!   bouquet

# 368
  • Мнения: 22
Преди малко се прибрахме с детето-  след училище цял следобяд скитане. Изморена съм, но и съм щастлива,че те зарадвахме Дечко   Hug. Наистина не сме се наговаряли, но така радостта ти е била по-голяма.
Аз искам да благодаря на Ирена- момичето от 8888bg.com С нейна помощ успя да пристигне всичко при теб. Страхотна жена и страхотно обслужване- изумена съм,за първи път от 4 год срещам човек-търговец в България на когото му пука за клиента. Хванах я в извън работно време и въпреки това много присърце прие нещата и на следващата сутрин всичко беше заминало към Дечко.
Искам да благодаря и на моето прекрасно другарче Инат  Heart Eyes Hug за страхотния подарък. На Пепен за цялата организация и всички вас момичета, които участваха и взаимно си подарихме хубави емоции. И аз пак ще участвам в следващите томболи  Wink Hug
Весели Великденски празници! Пожелавам на всички ви мир и обич в сърцата. Нека се обичаме повече, да казваме и показваме по-често обичта към семействата и близките си!
 А вие макар и далече сте ми близки и ви обичам  Heart Eyes   bouquet  

# 369
  • Мнения: 196
момичета наистина радостта ми беше голяма.Благодаря на всички за хубавите емоции които преживяхме.Благодарности на пепен за добре организираната игра. С нетърпение ще чакам следващата,а сега се захващам с шиене.

Весели празници на всички вас и на семействата ви. съхранете добротата в сърцата си.

# 370
  • София
  • Мнения: 607
Много се радвам че томболата приключи с хубави новини , и както се казава всичко е добре когато свършва добре . Peace

От мен весели празници  ,   bouquet

# 371
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
Аз не виждам снимки?  Sad

Опа, видях, но не видях подаръка ти от Мишлето?

Последна редакция: чт, 12 апр 2012, 11:27 от ba4iiska

# 372
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
Аз искам да благодаря на Ирена- момичето от 8888bg.com С нейна помощ успя да пристигне всичко при теб. Страхотна жена и страхотно обслужване- изумена съм,за първи път от 4 год срещам човек-търговец в България на когото му пука за клиента. Хванах я в извън работно време и въпреки това много присърце прие нещата и на следващата сутрин всичко беше заминало към Дечко.

За нея лоша дума не се е чуло - прекрасен човек, обслужване на ниво, коректност, просто нямам думи. Поръчах си преди време от нея една кутия за конци, оказа се, че я нама в наличност, в последствие ми звъни по телефона, уточнява нещата, просто коректна отвсякъде.

# 373
  • Мнения: 196
За тези които не са видели подаръкът ми от мишлето
 http://imageshack.us/photo/my-images/171/010whe.jpg/
гобленът е много нежен

# 374
  • Троян
  • Мнения: 141
Успях newsm44  Завърших пеперудите,ето ги пресни и не изпрани,след някой ден ще ги покажа и в рамка

Общи условия

Активация на акаунт