Осмомартенска и великденска томбола 2

  • 15 230
  • 395
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 19
Успях newsm44  Завърших пеперудите,ето ги пресни и не изпрани,след някой ден ще ги покажа и в рамка


 Hug Прелест! Браво мила! Толкова много настроение носят и толкова са живички  smile3501  love001

# 376
  • Мнения: 7
Албенка, и тук да ти кажа колко са красиви! Браво! Успя да драснеш, пардон ушиеш, един красив щрих за края на играта и да й придадеш хубава емоция и настроение за завършек!   bouquet

# 377
  • Мнения: 196
Албенка,това е страхотно.а и ти го уши за отрицателно време.

Момичета, весели Великденски празници. Ще се срещнем в другата тема за да покажем какво сме сътворили.

Лека вечер

# 378
  • Троян
  • Мнения: 141
Албенка, и тук да ти кажа колко са красиви! Браво! Успя да драснеш, пардон ушиеш, един красив щрих за края на играта и да й придадеш хубава емоция и настроение за завършек!   bouquet
Blush засрами ме ,пеперудките ,ще са за подарък за маминият рожден ден и затова така бързах.В събота ще види дали ще си хареса  Wink
На Пепен големи прегръдки за организацията и всички пеиятни емоции newsm51
Хубави празници и после да покажете някое яйчице Party

# 379
  • Мнения: 7
Албенка, и тук да ти кажа колко са красиви! Браво! Успя да драснеш, пардон ушиеш, един красив щрих за края на играта и да й придадеш хубава емоция и настроение за завършек!   bouquet
Blush засрами ме ,пеперудките ,ще са за подарък за маминият рожден ден и затова така бързах.В събота ще види дали ще си хареса  Wink
...

Аааа, не съм, не съм  Naughty От тази томбола ли са? Да! Успя ли да ги ушиеш за края на играта? Успя! Да не говорим за колко скъп за тебе човек е! Няма срам тука! По-скоро аз трябва да се срамувам, че няма да казвам сега от коя томбола още не съм се отчела!  Embarassed Embarassed Embarassed

# 380
  • Мнения: 7 803
и аз от последните томболи не съм ги ушила  Embarassed ма пусто време не остава

# 381
  • Мнения: 101
Явно само аз не успявам Cry да видя подаръците на de4ko95  и на двата компа ми пише-сървъра не може да бъде намерен.Е ще чакам Пепен да ги качи в галерията.
albenapd много са красиви тези пеперуди,направо са като живи  bouquet
Момичета желая ви весели празници ,много радост и здраве.

# 382
  • Мнения: 54
Радвам се, че всичко завърши добре. И аз да благодаря на другарчето си, Дуданка, за прекрасните подаръци. Завърших мечето, започнала съм другите, но не сме си вкъщи да снимам и кача.  Hug Надявам се скоро и ел_сол да покаже, какво съм пратила ( извинявам се, ако съм пропуснала ), но не искам да съм в никакви черни списъци.  Hug
Томболата беше прекрасна и благодаря на всички, за невероятните емоции.   bouquet

# 383
  • Плевен
  • Мнения: 143
Най-накрая всичко приключи и всеки се радва на своя подарък! Някои дори ги ушиха и аз съм една от тях/не всичко разбира се/ GrinningHug



Много си ги харесвам,насреща ми стоят и винаги ще ми напомнят за момичето Деси от тази игра! Hug

В галерията погледнете , отново се насладете на всичко що изпълни ви с емоции приятни .Ако пропуснала съм някой ,бързо кажете и ме поправете  PeaceМомичета чийто подаръци така и не показаха другарчетата им в играта ,ако желаете снимки качете на това което сте пратили и аз ще ви ги кача! HugЗаслужавате го!
До нови срещи !На есен с песен! Grinning И въпреки някой не положителни емоции не се отказвам пак да съм с вас и в лек и в труден час,дори пак играта да водя/живот и здраве/,това за мен не е проблем!Както решите!А ако до есен ви се играе на други игри ,предложение дайте ,колко му е да се съберем Peace!

http://pepen.snimka.bg/hobby/galeriya-ot-krasoti-8-marteska-i-ve … a-2012.664962.all

https://picasaweb.google.com/109657146500358612827/82012

ЕДНО ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ И ВЕСЕЛИ ВЕЛИКДЕНСКИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ!!!

# 384
  • Мнения: 352
pepen , БЛАГОДАРЯ ТИ!   newsm51
Че се отнесе толкова сериозно и стриктно с организирането на играта (т. е. и на двете игри)!
Че въведе тази чудесна идея със събирането на всички подаръци в една обща галерия!
Че ни изтърпя стоически всички дразги и гафове!
Че си предлагаш услугите на организатор и за в бъдеще! (Аз съм твърдо "ЗА"!)
Че лично, като мое другарче, се погрижи и успя да ме зарадваш с всички сили! 

ПРИЯТНО ШИЕНЕ НА ПОДАРЪЧЕТАТА ВИ, МОМИЧЕТА!
Да се закотвим в другата тема отново!
  Mr. Green

# 385
  • Мнения: 101
Благодаря на Пепен за качените снимки.Чудесни подаръци е получила de4ko95 и въобще подаръците на всички са прекрасни.

# 386
  • София
  • Мнения: 607
 
Цитат
В галерията погледнете , отново се насладете на всичко що изпълни ви с емоции приятни .Ако пропуснала съм някой ,бързо кажете и ме поправете

Пепен мен си пропуснала или по-скоро подаръчето което изпратих на Скорпион  Blush

# 387
  • Мнения: 7 803
ако искате да направя следващата томбола аз, тъй като реших да не участвам, организаторката няма да е ощетена.
много е готино да гледат снимките на подаръците и да се преживяватт емоциите отново   bouquet

# 388
# 389
  • Плевен
  • Мнения: 143
Цитат
В галерията погледнете , отново се насладете на всичко що изпълни ви с емоции приятни .Ако пропуснала съм някой ,бързо кажете и ме поправете

Пепен мен си пропуснала или по-скоро подаръчето което изпратих на Скорпион  Blush



 EmbarassedЩе се поправя! Peace

ако искате да направя следващата томбола аз, тъй като реших да не участвам, организаторката няма да е ощетена.


 ShockedАма аз не съм ощетена Sad Не съм казвала такива думи Thinking Напротив ,прекарах чудесни емоции с всички, поопознах ви по-отблизо HugДа не би нещо да съм сгафила  ConfusedКоледа е далеко ,нека си поотпочинем, а като наближи и  има желаещи повечко да организират играта /може и други да се обадят  Peace/ ще гласуваме ,ще се направи референдум  Mr. GreenАко е въпроса дали да участва организатора в играта или не-няма проблем.Аз и за тази се колебаех дали да участвам newsm78 . Може да пожелаете и други игри да има.Преди време ви бях предложила няколко варианта ,но имаше само една реакция-че е рано да се мисли за друга игра преди да е свършила тази.Може би сте изморени от играта Wink , идва лято ,но ние ще направим нещо леко, не обременяващо ,като играта с дребосите!Нещо което да ни държи в напрежение и да ни създава приятни емоции до следващата гооо....ляма игра. newsm53

Ваше величество Херцогиня фон Дж-то ,каня ви на дуел  JoyШа са избием ша знаеш кой е по-по -най  gydi Grinning

Все пак има време , живот и здраве, както писах по-горе -на есен с песен  Hug
 newsm51 newsm51 newsm51

Общи условия

Активация на акаунт