Осмомартенска и великденска томбола 2

  • 15 208
  • 395
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7
Еййй, от пощите много бързи този път! Вчера го пуснах, а днес вече е при теб!  Grinning
И сякаш знае,че маковете са ми на сърцето ...И нещото ,което много ме трогна в писмото,освен хубавите пожелания е ,че е запомнила любимците на Криси:Том и Джери..Страхотна си ..мис Емералд!  ..Трогна ме много!  bouquet
Шесто чувство!  Wink Марги, безкрайно много си отдъхнах, че съм успяла да ти доставя радост и удоволствие! Толкова много се притеснявах, че може да не съм уцелила! Сега вече мога спокойно да си  Whistling Още повече, че страшно много се притесних дали чашите ще стигнат при теб здрави, въпреки че бяха хубаво опаковани. Само като видях вчера една от пощенските служителки как мяташе пакетчетата и че нямат опция за чупливост, ми настръхна косъма! И безкрайно много, много съжалих, че не съм използвала куриер. Нищо. Важното е, че всичко е при теб цяло-целеничко и е предизвикало такива бурни, но хубави емоции!  Heart Eyes

# 61
  • София
  • Мнения: 3 789
Пепен, страхотна идея да направиш албумче на подаръците  Peace   bouquet Hug

# 62
  • Мнения: 22
Аз пак надничам  Wink. Страхотни подаръци !! Радвам се с всички вас- ейй големи емоции, но много приятни.  Все повече треперя дали съм уцелила и аз нещата за моето другарче  Praynig

# 63
  • Мнения: 196
Честито на получилите и браво на изпратилите. Всеки подарък е красив по собствен начин и най- важното няма разочаровани.

Мило ми другарче искам да се извиня че те карам да чакаш,но утре вече пускам. Имаше малък проблем, но вече всичко е ОК. Като гледам движението на пратките се надявам в петък да е при теб

пепен,   bouquet за идеята да събереш всичко на едно място

# 64
  • Мнения: 101
Здравейте момичета. GrinningС прибирането от работа веднага сядам ,за да се насладя на красотите,които сте получили.Просто всички подаръци са невероятни Hug.Честито на получилите .С нетърпение чакам да свърши работния ден и да се прибера да седна на компютъра .
На работа ме питат какво съм правила докато бях по болест 6 месеца,а аз им казах ,че съм се запознала с много мили момичета и им разказах за вас .Има няколко колежки,които също шият гоблени и днес им показах моя подарък.Просто ахнаха от красотата му.
Утре пак ще надничам и ще ви се радвам.

# 65
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
ИтаТ, много се радвам че ти хареса подаръка, притеснявах се, ти ме затрудни с избора.
Малко ми е крива картичката, но тава защото се оказа по голяма от предвиденото, и трудно става изрязването.  Mr. Green
Но се надявам да ми простиш.  Praynig Peace Hug Rolling Eyes

# 66
  • Мнения: 265
Добро утро  Hug
Надничам  Blush да видя днес кой ще се похвали Laughing

# 67
  • Мнения: 196
Тази сутрин пуснах подаръка.Сега ще тръпна в очакване,дали ще стигне и дали ще се хареса. Като гледам какви красоти изпращате се притеснявам да не разочаровам другарчето си,но още малко и ще разбера.

# 68
  • Мнения: 0
Трътвам към Еконт. Мило другарче, чакай куриера утре. Няма да те мъча повече Heart Eyes

# 69
  • Троян
  • Мнения: 141
Да ви кажа сега си обядваме спокойно и гледам през прозореца пощальонката с колелото спира пред нашата порта ,и като се хвърлих от стола ,през глава,и викам за мене е  Laughing излизам и жената ми подава каталога на Матро ooooh! Blush Joy

# 70
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
 Hug ще има, Wink

# 71
  • Мнения: 19
хммм  Thinking днес голямо затишие! И аз днес, получавам рано сутринта sms и си викам, ето го идва куриера и ще ми носи подарък!!! а то пустите му банкери, напомнят ми че е време за плащане  ooooh!
и вкъщи пощальоните не са донесли нищо....
ама като си знам, че и аз още мъча другарчето си нищо немога да кажа - чакам си (и леко потропвам с крак)  Peace

Да ви кажа сега си обядваме спокойно и гледам през прозореца пощальонката с колелото спира пред нашата порта ,и като се хвърлих от стола ,през глава,и викам за мене е  Laughing излизам и жената ми подава каталога на Матро ooooh! Blush Joy
albena голяма си терца Joy

# 72
  • Мнения: 434
Да ви кажа сега си обядваме спокойно и гледам през прозореца пощальонката с колелото спира пред нашата порта ,и като се хвърлих от стола ,през глава,и викам за мене е  Laughing излизам и жената ми подава каталога на Матро ooooh! Blush Joy

Представих си и ми стана смешно  Joy

# 73
  • Мнения: 82
Мило другарче днес пуснах подаръчето ти.Казаха ми ,че най-късно в понеделник ще е при теб.Дано да ти хареса.

# 74
  • Мнения: 7 803
пощальона е минал през нас днес, ама аз бях на училище  Sad сега ще трябва да чакам до утре

Общи условия

Активация на акаунт