ЗАНИМАНИЯ С 10-МЕСЕЧНО БЕБЕ

  • 18 252
  • 730
  •   1
Отговори
# 660
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 206
Пуц,аз я оставям да се мята,ама нали трябва да съм до нея,че на спалнята е опасно.Седим така около час,ама на мен започва да ми писва по някоето време,а и коса не ми остава от скубане,та замъглям нанякъде,а тя се вкисва-забавлението й е свършило.Тогава идва ред на 'изолатора'. Laughing
Майче,не пазаруваме 'Памперс',но със сигурност имаш 1 глас от мен.  bouquet
Мел,браво за спането и ауч за телефона. Confused Имах неблагоразумието да й дам моя точно за 2 минути и го напълни с плюнки.Не искаше да включва,разглобих го и го издухах със сешоара.Сега е ок,но понякога ми изписва "Поставете СИМ". Rolling Eyes Твоя случай е по-тежък-уринирал е върху него. Joy
Съжалявам,не е за смях,ама ми стана смешно.Добре,че е нямал разстройство. Crazy Яде ли ориза с коприва?
Мама на Ани,не бях чувала за каша със зелентии,но това си е идея да шмугна контрабанда някой и друг витамин.Мерси.  bouquet
Магнет,ние взимаме на Девин водичка.Колкото до държавните кухни,май е различно навсякъде.От скромния ми 4-дневен опит видях,че предлагат само пилешко.Не знам защо така.Иначе нямам никакви забележки,хубаво си готвят хората. Peace

Аз правя дроб сърма,че мъжът ми не можа да й се насити по великден и викам да го изненадам приятно.С пилешко дробче е,но пак става хубаво.Пупито на обяд не искаше да яде и я сложих да спи.Сега чакам спящата красавица да се обади от оттатък.Приготвила съм й неприятна изненада-пюре от ябълки и банан.Казвам неприятна,защото нали е злояда... bowuu

Последна редакция: пт, 20 апр 2012, 15:51 от Pupitka

# 661
  • София
  • Мнения: 10 704
Магнет,ние взимаме на Девин водичка.Колкото до държавните кухни,май е различно навсякъде.От скромния ми 4-дневен опит видях,че предлагат само пилешко.Не знам защо така.Иначе нямам никакви забележки,хубаво си готвят хората. Peace

Явно е различна ...днес беше пиле,вчера заек,оня ден телешко,преди това пуйка Rolling Eyes

# 662
  • София
  • Мнения: 1 149
Майче, аз не мога да гласувам (нали нямам Фейсбук), но пък видях снимката на Коки - страааахотен сладур!  Heart Eyes И аз не купувам на Памперс  Confused Браво за пълното гърне! Само си дръж телефона далече от него, че... Виждаш какво става  Rolling Eyes
Магнет, радвам се за кухнята  Peace Сигурно е голямо облекчение като я яде Жорко
Пупи, като проходи малкото Пупи, тогава няма изолатор, няма пет-шест - ще те преследва като индианец и ще ти виси по крачолите  Mr. Green Дано те изненада, ама приятно и да си изяде плодовото пюре! Митко яде ориза с копривата, да. Чак се изненадах, мислех, че ще ми прави фасони. А за телефона - ми смешно си е, що  hahaha Всъщност вече се беше изпишкал, когато ми цопна телефона в гърнето. Ако беше свършил и голямата работа отгоре му - край с телефона. Сега поне малка надежда имам да заработи нормално  Praynig

# 663
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 771
Привет от нас!
Леле от сутринта съм навън по задачи и чак сега се прибрахме  Whistling
Заведох Янис на педиатър за обрива и на него казаха екзема  newsm78 не съм сигурна дали да се доверя,дадоха крем с кортстероиди  Sad
Мели,хубава работа е свършил Митака  hahaha
Пупи,стига бе и плодовите ли отказва  Sad Нашия не можеш да му смогнеш ,ако е плодово  hahaha

# 664
  • Мнения: 343
Дарка, не знам какво да те посъветвам.
Мели, направо като шега звучи историята с телефона.
Сега говорих с Ивка. Мима е все така лоша, неспокойна, буди се нощем. Има вече 6 зъба. Пуска се за по 1-2 крачки, учи се и тя да ходи. Ивето изпрати специални поздрави до всички мами.
Благодаря ви за подкрепата. Бележката може да бъде от всякакъв продукт на Памперс - тоест пелени, мокри кърпички... и от български магазин...

Последна редакция: пт, 20 апр 2012, 17:09 от sacred heart

# 665
  • Мнения: 3 736
А за какво ти е бележката?  newsm78

Като говорите за телефони, на кумците щерката така им олигавила единия телефон, че всичко метално му било ръждясало вътре.  hahaha

# 666
  • Мнения: 343
Пуци, то гласове получва по 10 точки, а от бележка - 40 точки. Отивам да купя едни кърпички, пък да видим дали ще се зачете от Македония.
Аз подозирам, че Коко помогна да се развали по-бързо стария ми телефон.

# 667
  • София
  • Мнения: 10 704
О да Мели облекчение е кухнята,голямо при това Simple Smile

Мами на момченца да ви питам-на вашите младежи дръвка ли се пишока?

# 668
  • UK
  • Мнения: 2 885
Ох докато ви чета Ани джвака моят телефон, та ставам да си го взема.
Днес ходих до Штъркел, купих разни работи за обезопасяване и сега лепя ъгли.
Ани съсипа дистанционното на цифровата тв. така го олигавила, че вътре се окислило цялото, добре че ни го подмениха веднага ине искаха да го плащаме.
Дарка моята педиатърка изписва за всички пъпки крем с кортикостероиди, но аз не мажа. Веднъж я водих на дерматолог и каза да я мажа само ако дерматолог предпише кортикостероиди.
Та купих и три каши на Лактана бяха на супер промоция, много съм доволна.
Магнет браво на Жожо за кухнята, като ви чета чак ми се дояде, аз още не съм измислила какво ще готвя, нещо ме мързи.

# 669
  • София
  • Мнения: 1 149
Дарка, а от какво е излязла тая екзема? За кремовете с кортикостероиди и аз така съм чувала - че се мажели само в краен случай... Де да знам, не съм специалист.
Майче, поздравИ и ти Ивето от нас следващия път  Peace На Памперс нито пелени купувам, нито кърпички...  Blush
Магнет, дръвка го Митко, и още как  Mr. Green Снощи например, като го миех преди лягане и го беше вдигнал  hahaha Чак ми беше неестествено, свикнала съм да му го пипам мекичък  Laughing Пък му е и голямо пишлето по принцип, та съвсем ми е странно като му стане
Мама на Ани, като си идвала до Штъркела, да беше звъннала един телефон - нали живея от другата страна на булеварда  Wink Кашите на Лактана в Штъркела ли са на промоция? Ако да,  още утре ще търча да взема и аз, тамън свършва нашата. Там преди време имаше промоция на пюрета на Хип - купуваш две бурканчета (от 125 гр.) и ти дават трето подарък

# 670
  • Мнения: 343
Магнет, дръвка се от новороден още.
Къде е тоз Штъркел?

# 671
  • София
  • Мнения: 10 704
Магнет, дръвка се от новороден още.
Къде е тоз Штъркел?
Някъде до нас се намира...но къде точно... newsm78

Мда и Жожо така..а напоследък само като се заиграе малко и хоп..
Мели  Mr. Green

Ох момичета абе само мойто хлапе ли го влече навън да излиза...постоянно момичета,постоянно ме влачи към входната врата и докато не излезнем във входа не ме оставя,то е едно протягане на ръчички,реване,пипане на вратата , тръшкане, с влажен поглед мамааааааааааа/демек аре изведи ме маааааааааа/ ужас,е досега бяхме пак във входа,преди това баща му беше с него,че аз луднах ooooh! не се трае,не може във входа да висим постоянно,това е лудост Tired

А да ви разкажа нещо смешничко,днес обядва в столчето му в кухнята и гледа нещо към земята и кикот страшен,ама радост неземна..мисля си,кво ли вижда...и сега с кашата пак сме в кухнята в столчето и той пак-смях, ама се радва и какво да видя-една брошурка на бебевита паднала под парното ,а на нея има снимка на детенце/бебе и той гледа човечето и му се смее,радва...

Последна редакция: пт, 20 апр 2012, 18:38 от magnet_for_happiness

# 672
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 206

Ох момичета абе само мойто хлапе ли го влече навън да излиза...постоянно момичета,постоянно ме влачи към входната врата и докато не излезнем във входа не ме оставя,то е едно протягане на ръчички,реване,пипане на вратата , тръшкане, с влажен поглед мамааааааааааа/демек аре изведи ме маааааааааа/ ужас,е досега бяхме пак във входа,преди това баща му беше с него,че аз луднах ooooh! не се трае,не може във входа да висим постоянно,това е лудост Tired



 Joy Joy Joy
Ох,много се смях като си ви представих във входа. Crazy Много криминално изглеждате сигурно,но както казвам-всяко бебе с номера си. Grinning
Бебето,което гледах,получаваше ерекция доста често,да.Това си е нормално,дори не е свързано с нещо,просто 'упражнение' на кухите тела в пениса. Peace

Дарка,пиша специално за теб,защото видях,че са ви изписали кортикостероид.Няколко страници по-назад писах,че и Лора имаше някакви червени,сухи петна по кожата.Не бяха от храна със сигурност,а по-скоро от чувствителна и суха кожа.Педиатърката,която замества моята, е една възрастна г-жа,която веднага ми изписа кортикостероид и дори не ме изслуша като започнах да обяснявам как не я къпем с бебешки сапун и сме взели мерки.Аз не го купих,понеже се обадих на един семеен приятел педиатър,който бе на моето мнение.След около седмица къпане без каквито и да било препарати,кожата светна и оттогава не са се появявали тези петна.Някои дори се разраняваха,толкова беше зле.Пробвай без крема или потърси второ мнение. Peace

# 673
  • София
  • Мнения: 10 704
Хм,Жожо беше дребен..на 3 месеца и се наложи да използваме Елоком-той е с кортикостероид...и ни го изписа, бях викнала шефката на неонатологията от Тина Киркова.В интерес на истината за нула време се оправи зверския обрив,който имаше бебето.И оттам насетне козметиката на бебето е на А-дерма и Авен.

П.С оппа успях да пробутам супата за вечеряяяяяяя Party

# 674
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 771

Мами на момченца да ви питам-на вашите младежи дръвка ли се пишока?
О,да  smile3521 smile3521
Майче и от нас много поздрави на Ивето,аз при първа възможност и на Тони ще звънна  Simple Smile
Пупи,аз също не мия всяка вечер със шампоан и сапун,няма връзка с шампоана при нас,но определено искам второ мнение,ще ми дадеш кординати като дойда да го заведа  Hug
Магнет,много ме разсмя  Laughing Laughing Laughing
От няколко дни ,Янис за награда при изядено ядене получава купичката от храната,ей,вярвайте ми мотае я тази чинийка час- два и си играе,е-омазва се много,но карай да върви  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт