Изчезнала е леля ми!Моля за съдействие и от вас.

  • 8 144
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Бонбонче, имам братовчеди в Александрово - изпратих им снимката и данните за леля ти. Ако имат някаква информация, ще пиша веднага.
Дано се намери бързо жената, жива и здрава.
  Praynig
Благодаря ти, феичке!
Все още няма новини!

# 16
  • Мнения: 395
Бонбонче, стискам палци да намерят леля ти час по скоро, жива и здрава!  Hug

За твое успокоение бих казала, че ако е било най-лошото до сега би трябвало да сте разбрали, тъй като пеш за няколко часа човек не би стигнал далеч, а вие сте проверили навсякъде в околността. Склонна съм да предполагам, че вероятно е при някой близък човек и сама не желае да бъде открита... Пожелавам ти колкото се може по-скоро да свърши тоя ужас с хубав край!

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Мименце, благодаря за подкрепата.
Нямаме новини!
Пусната е за общонационално издирване вече по ловешката телевизия и полиция.
Надяваме се скоро да му се види края.

# 18
  • Мнения: 181
Шоколадово бонбонче,от Ловеч съм,ще се оглеждам!Ще покажа снимката и на приятели!
Дано да я намерите жива и здрава! Praynig Praynig Praynig

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Шоколадово бонбонче,от Ловеч съм,ще се оглеждам!Ще покажа снимката и на приятели!
Дано да я намерите жива и здрава! Praynig Praynig Praynig
Благодаря!
И ние се надяваме да се намери жива.
Няма нищо ниво.Батко не спира да обикаля с полицията, но засега нищо.Майка ми му е звъняла одеве и той само набързо е казал, че не спират да търсят и че не му се говори и е затворил.Предполагам е доста отчаян и уплашен вече.
Дай Боже да има изход скоро време!

# 20
  • Мнения: 14
Още ли не е намерена жената?  Sad

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
И тук да споделя Добрата новина - открили са леля ми Жива!БЛАГОДАРЯ НА БОГ, ЧЕ СЕ ОТКРИ.Не мога да сдържа сълзите си от радост!
Много благодаря на всички за подкрепата и съдействието!

# 22
  • София
  • Мнения: 2 079
Радвам се, че всичко е наред.
Дано жената е добре вече!  Praynig


П.П. Разкажи малко повече подробности как
и къде са я намерили.
Защо е излязла посред нощ навън и сама ....  Thinking

# 23
  • Мнения: 50
И тук да споделя Добрата новина - открили са леля ми Жива!БЛАГОДАРЯ НА БОГ, ЧЕ СЕ ОТКРИ.Не мога да сдържа сълзите си от радост!
Много благодаря на всички за подкрепата и съдействието!

Много се радвам, че са я намерили жива. Силни  Hug

# 24
  • Мнения: 4 737
Здравейте!Не съм предполагала, че ще се наложи и аз да пускам подобна тема някога и да търся помощ и съдействие и тук, но ето, че всичко поднася живота.
На 26.03.2012 година в 3 сутринта леля ми Елена Неделчева, която живее при свекърва си в с.Крушуна /Ловешко/, е излязла от дома си и повече не се е прибрала.От сутринта на същия ден, та и досега батко ми /синът/ й обикаля с полиция и кучета, но без резултат.Стигнали са чак до р.Осъм.
Леля е на 63 години, с тъмна коса по принцип, а към момента леко прошарена.Била е облечена в тъмен пуловер на цветя, сиво долнище и домашно сини чехли/джапанки.
Напоследък е избягвала да говори много, депресивно настроена /поради непреодоляна загуба на съпруга си преди повече от 10 години/, но си беше с ума.Не е имала отклонения до този момент.
Ето и снимка:
http://imageshack.us/photo/my-images/855/imag0166ju.jpg/
Моля всеки, който може да се отзове по някакъв начин - минавайки покрай Ловеч, Крушуна, Летница - местата, на които може да е и всякакви гори и местности наблизо, да се оглежда за нея.
А батко ми иска да пусне в националните телевизии снимка и информация, но са му казали, че става трудно.Някой да има информация как става работата в телевизиите.С кого и как да се свържем?

Шоколадово бонбонче, т.к са минали 24 часа от изчезването на първо място следва да уведомите ПОЛИЦИЯТА!
За Телевизията, нали имат сайтове в нета, можете там да пишете/звъните, как да стане публикацията, но предполагам, че се заплаща някак Sick Много неприятно, дано я откриете скоро -Жива и Здрава!!! Peace
И тук да споделя Добрата новина - открили са леля ми Жива!БЛАГОДАРЯ НА БОГ, ЧЕ СЕ ОТКРИ.Не мога да сдържа сълзите си от радост!
Много благодаря на всички за подкрепата и съдействието!

Сега прочетох!!! Много се радвам! Жива и здрава да е и ВИЕ покрай нея!!! Hug

# 25
  • Мнения: 395
Много се радвам за най-хубавия финал на този ужас, който изтърпяхте! БРАВО!
Когато можеш, разкажи ни какво се е случило всъщност!   bouquet

# 26
  • Мнения: 14
Heart Eyes dance  ura Бравооо! Дано не само да е жива, ами и здрава!

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Блгодаря ви!
Майка ми е разбрала преди 1 час някъде от батко, който само й е звъннал набързо да каже, че са я открили най-после жива и все още не знаем много подробности.Като научим, ще напиша къде и какво.Толкова много благодаря на Бог за това, че са я открили!

# 28
  • Мнения: 2 022
Прекрасна новина! Бонбонче,  прегръщам те. Слава Богу, че кошмарът ви завърши благополучно. Останалото в момента е без значение. Дано няма сериозни здравословни последствия за леля ти.  Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 15 466
  Радвам се,че са я открили и е жива!

Общи условия

Активация на акаунт