Какво мислите за обувки и чанти Tendenz?

  • 42 437
  • 85
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 604
Вие ме отчаяхте бе момичета Simple Smile. Викате боклуци, но за сметка на това пък и неудобни Simple Smile  Joy

# 46
  • София
  • Мнения: 3 611
Вие ме отчаяхте бе момичета Simple Smile. Викате боклуци, но за сметка на това пък и неудобни Simple Smile  Joy
АбЦИлютно!  hahaha Ако се разсърдиш на крачетата си някога, за наказание им купи обувки от тия магазини.  Joy Joy Joy

# 47
  • Мнения: 1 604
Вие ме отчаяхте бе момичета Simple Smile. Викате боклуци, но за сметка на това пък и неудобни Simple Smile  Joy
АбЦИлютно!  hahaha Ако се разсърдиш на крачетата си някога, за наказание им купи обувки от тия магазини.  Joy Joy Joy
Joy Благодаря ти, че ме разсмя. Тъкмо се бях изнервила на една колежка, та ми се пооправи настроението малко Simple Smile.

# 48
  • София
  • Мнения: 2 497
Евтинджоси, по които непрекъснато точим лиги!!!
В интерес на истината, според мен Мегиас са единствената евтина фирма, която прави по-сносни неща. Уж са български..... Но пак е от нисък клас, не са им кой знае колко качествени обувките, а повечето наистина ги правят с много странен дизайн и доста ниска подметка... Бях се зарекла да не си купувам повече от тях, но се захласнах по едни ботушки и не издържах. Уж са с естествена кожа отдолу и подметката, ще видим....

Истината обаче е, че скъпата обувка не винаги гарантира качество. Досега само две мои приятелки не са се оплаквали ДОРИ от скъпи обувки - едната си купува веднъж на три години ботуши от един магазин до Ориндж на Графа, а другата си пада по .. уф, точно на Попа е, между ДСК и аптеката до художественото - едно мнооооого малко магазинче, почти на самия светофар е.

# 49
  • Мнения: 1 604
Така такаааа, да ви разкажа края на моята Одисея с Тенденз. Обувките, които заявихме за приятеля ми ги няма в наличност и анулираха поръчката ми. Това са вече третите, които ги нямат, за които съм пускала заявка. И си казах- СТИГА! Няма да се разберем с тези хора, такъв непрофесионализъм е способен да ме откаже от всякакви желани от мен взаимоотношения с тази марка, независимо колко готини модели имат. Колкото и да исках да пропусна посещението на магазини, днес след работа ще ми се наложи все пак да отида. Това ми бяха и последните опити да се опитам да си купя нещо през български сайт. По - добре да обикалям по магазините или да си поръчам китайски боклуци, отколкото да рискувам да получа нервен срив. Моята злополучна история е поредното доказателство защо икономиката в България не се развива и защо българските фирми фалират за мое най- голяма съжаление, но като не цениш клиента резултата е такъв.

# 50
  • някъде по морето
  • Мнения: 809
Хм, аз пък поръчах обувки на моя син, дойдоха за 2 дни и той е много доволен, каза, че са му страшно удобни. Наложи се да ги поръчам, защото бяха на разпраодажба и в магазините в Бургас нямаше неговия номер!

# 51
  • Мнения: 0
здравейте, искам да попитам някой знае ли дали е възможно да направя смяна на номера?? ..понеже вчера си купих ботуши от тях...продавачката ме обеждаваше че били добре... уж се разходих из магазина и найстина бяха ок... но днес реших да ги обуя и още докато тръгнах ми бяха страшно големи... много ще съм ви благодарна ако някой знае и може да ми каже... дали може да мине към гаранцията Simple Smile  newsm78 newsm78 newsm78

Последна редакция: пт, 28 дек 2012, 16:19 от mimuncheto

# 52
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Ей,момичета,като ви чета се отчайвам.Бях си хареса едни чизми ама май ще размисля,макар че от тази марка си бях купила римлянки и бях много доволна.За 14 лв. и ги носих две лета нон-стоп.Благодаря ви за мненията,май ще ви послушам.Не много по темата ама лятото се излъгах да си купя от Роберто Заго,ами изкарах точно 3 дни и подметката се строши.И те ли са от същия ценови клас?

# 53
  • Мнения: 0
Здравейте , и аз си поръчах от Тенденз очаквам си пратката утре, ще пиша коментар за качество  Simple Smile

# 54
  • Мнения: 10
Май е до късмет с Тенденз,имам техни обувки и не са мръднали.Готини моделчета има,но определено не са за всеки ден

# 55
  • Мнения: 985
Пълни боклуци, както и тези на Паоло Ботичели. Вече съм се зарекла да не купувам нищо от тези 2 магазина.
Имала съм обувки и от двата магазина- еми бързо се скъсаха моделите, а и докато свикна с тях, то не бяха пришки, че дори и мазоли.
Отделно имах една позната, която роботеше известно време  там-след това, което тя ми разказа, вече дори не стъпвам. Naughty
Явно Ботичели и Тенденз ги правят едни и същи китайчета, защото в кутиите е имало случаи да пристигат едната обувка с надпис Тенденз, едната с Паоло Ботичели.
Лично тя ми каза, че са китайско производство ( никак евтино според моите критерии за това качество).
После ми разказа как продават чифтове, които идвали мухлясали в кутиите, а те само ги почиствали с една кърпичка. #2gunfire
Как ги карали в тъмното да продават чифтове с различни цветове и номерация ( например едната обувка 37 , другата 38... просто изтривали номера, който клиентката не носи). И всякакви такива истории.

# 56
  • Мнения: 78
Пълни боклуци, както и тези на Паоло Ботичели. Вече съм се зарекла да не купувам нищо от тези 2 магазина.
Имала съм обувки и от двата магазина- еми бързо се скъсаха моделите, а и докато свикна с тях, то не бяха пришки, че дори и мазоли.
Отделно имах една позната, която роботеше известно време  там-след това, което тя ми разказа, вече дори не стъпвам. Naughty
Явно Ботичели и Тенденз ги правят едни и същи китайчета, защото в кутиите е имало случаи да пристигат едната обувка с надпис Тенденз, едната с Паоло Ботичели.
Лично тя ми каза, че са китайско производство ( никак евтино според моите критерии за това качество).
После ми разказа как продават чифтове, които идвали мухлясали в кутиите, а те само ги почиствали с една кърпичка. #2gunfire
Как ги карали в тъмното да продават чифтове с различни цветове и номерация ( например едната обувка 37 , другата 38... просто изтривали номера, който клиентката не носи). И всякакви такива истории.
Това с номерата ми се вижда преувеличено, та нали ще ги примери и ще разбере, че едната и е по-голяма и как по-точно ще им изтрият номерата ако не са като лепенка и я премахнат. А и все едно не може да ги върне на другия ден, ако съм аз не само, че ще ги върна ами и такъв скандал ще вдигна, че ще съжаляват.  Нищо лично към теб, не се заяждам просто ми стана интересно.

# 57
  • Мнения: 985
Ха ами те и за това го правят лятото с чужденците. Peace За да не могат после да ги върнат.Но не е изключено да се случи и на някой българин, разбира се.
Иначе това, което тя каза, е че после ги сменят в склада отзад. Не виждам защо ще ме лъже. Simple Smile
А колкото до това как ги трият, те са отдолу на подметката на обувката. А не отвътре. С малко повече търкане се изтрива едната цифричка.

# 58
  • Мнения: 21
И тенденз и ботичели са отвратителни китайски боклуци от най ниско качество.Момичета, само да ви споделя , че аз също харесвах техните обувки, но от едни балерини на танденз за 35 лв получих такава екзема на краката, че дадох 60 лв за мазила Twisted Evil страхотна сделка нали?
Не си причинявайте това, по-добре един чифт но качествени обувки за сезон , отколкото 20 чифта боклуци.

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 1 215
Интересна тема сте подхванали

Общи условия

Активация на акаунт