Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) - Тема 94

  • 65 176
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Абе финалната сцена не ви ли заприлича на моя трейлър. Всеки момент очаквах Керим да пусне Лодос и да се втурне за чука  Joy

Да ви го припомня:

Скрит текст:
Фатмагюл и Керим оглеждат 23-тата къща подред. Керим вече е останал без сили и се е отпуснал на стълбите отпред. Фатмагюл тича към него, мята се на гърба му, прегръща го през врата и се смее.
Ф: Тази ще е. Има само три стаи и ми изглеждат достатъчно влажни. Освен това е само на един етаж и от бурените в двора не се вижда никой съседен двор. Но ако искаш, за да сме по-сигурни, че енгето няма да ни се натресе, може да направим дупка в покрива. Нямам нищо против да гледам звездите, когато си легнем.
Керим се обръща бавно, и я целува.
К: Отивам да донеса чука от багажника.
Ако игнорираме отпуснатия Керим на стълбите, другото горе долу така си го представям. Ама някой път кристалното ми кълбо ме подвежда.  Grinning

Айде лека нощ, че не съм на себе си. Тез Радини вълнения ще ме довършат

# 691
  • Пловдив
  • Мнения: 34 171


Линк със снимки на Керим от 68 серия:
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.259535740803605.59962.1 … 532209&type=1

# 692
  • Мнения: 315
И на мен ми се стори позакръглена. Но пък й отива.

Много ви моля, ако имате възможност, пуснете линк за втората част.
http://www.ddizi.com/izle/31692/Fatmagulun-Sucu-Ne-68.-Bolum.htm
Вече всички части са качени!

# 693
  • Bourgas, Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 414
Хриси, страхотна си! И за коментарите и за трейлъра.
Това писмо от Мустафа, ужасно ми се  Sick Sick

# 694
# 695
  • Мнения: 2 645
Не ви ли се стори,че митничарят нещо се усъмни при Ердоан,после погледна и другите двама,може пък да има развитие.

# 696
  • Мнения: 630
Ф и К изглеждат много влюбени и щастливи.

По този повод пускам следното видео  - на мен поне ми харесва много! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
http://www.youtube.com/watch?v=VrsDSxzU0KE

Ей така за разчупване на сценария! Peace Peace

Момичета , самоцитирам се Embarassed Embarassed, но песента е страхотна и с тоя превод ....

# 697
  • София
  • Мнения: 335
Не видях снимки на Керим в Кухнята на Розата, а там той беше много хубав.
Лека нощ  Heart Eyes/всичко ми е в сърчица вече... Laughing/ Heart Eyes Heart Eyes

# 698
  • Пловдив
  • Мнения: 34 171


Бягството на Лодос не е случайно. Намирайки го откриват и новият си дом вероятно.

# 699
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 700
  • На изток от рая...
  • Мнения: 635
Подсказки 69 еп. от Engin Akyrek Bulgarian Fans

"Who is shot now? Emre, in the army, has been shot, and he has come home for a visit", says Mechul.
" Кой е прострелян? Емре е прострелян по време на военната си служба и идва на посещение в къщи" - казва Мечул.

"I can't get enough of the kissing, I keep wanting to kiss, over and again; especially, the sweet smell drives me crazy."Should FG say this? Of course, silently?
Не мога да се наситя на целувките, искам все повече и повече. Особено от сладкия аромат, който ме подлудява. Фатмагюл ли ще каже това? Разбира се, но тихо?

"Letters, letters, letters!! Mustafa writes non-stop. But, these letters will make us sad, and this time, we will want to really kill Mukaddes, preferably with poison", says Mechul. "Ah, Mukaddes, ah, you really are a horrible person! Why, why why??"
"Писма, писма,писма. Мустафа пише непрекъснато. Но тези писма ще ни натъжат и този път наистина ще ни се иска да убием Мукадес, за предпочитане с отрова" - казва Мечул. "О, Мукадес ханъм, наистина сте ужасен човек. Защо, защо, защо?"
 
"Should Mustafa's letters meet a horrible end," says Mechul? "Kerim, where are you going?" (Engin Akyurek Hayran Sayfasi) (Translated by Engin Akyurek Universal Fans Club)
"Дали писмата от Мустафа ще имат ужасен край?" - казва Мечул "Керим, къде отиваш?
 

# 701
  • Мнения: 0
Страхотна серия.  Heart Eyes Едва сега успях да я изгледам на части!  Heart Eyes Наистина уникална. Разтопих се.  Heart txtloves Голяма любов, голямо нещо. Много тъжно ми стана за Хаджер - идеше ми да убия Мустафа. Нямам търпение вече за много подсказки и трейлър!  Grinning А не видях само накрая показаха ли новата къща? newsm78

# 702
  • Пловдив
  • Мнения: 34 171


Линк със снимки с Лодос - 68 серия:
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.302127966527030.70570.1 … 836646&type=1

# 703
  • Мнения: 367
Лейди чар, целуваш се зад гърба ни с Керим и чак сега си признаваш  Naughty
Тия работи се казват сутрин още първото кафе.

Хриска,
щях да ви кажа наистина, но тъкмо тръгвах да кажа и някоя споделяше свой сън, а пък друга се оплакваше, че не е честно, че всички сънуват, само тя не и прочие и прочие.... И не намерих подходящ случай. Но, повярвайте и да бях ви казала тогава, щяхте да ме помислите за тотално изтрещяла. Казвам ви още тръпки ме побиват като си ги спомня тези целувки. Така не съм целувана никога, то е толкова странно това чувство, че няма описание. Бризче, къде си сега да възпееш моите две целувки, да облечеш чувствата ми в думи, толкова ми липсва твоя изказ, давай, моляте написи нещо и в чест на моите целувки.
Ето съня:

Скрит текст:
Не си го спомням с подробности, но зная, че с Енгин бяхме гаджета, много сериозно ходехме, обаче, някой искаше да ни раздели и наистина успяха да ни разделят. Аз много плаках, а той се качи заедно с мен в един рейс и докато пътувахме заедно той се държа много мило с мен, прегръщаше ме, говореше ми някакви неща, но и двамата знаехме, че това е краят. И не зная как той ме привлече и ме целуна. Ех, .............., каква сладост.И така рейсът спря на гарата, аз слязох, той остана в автобусаа и отгледах как автобусът си тръгва и любимото лице изчезва завинаги.


После сънувам друга сцена- на гарата. Двете с майка ми Чакаме влакът да дойде. Тя ми казва- нека излезем и отидем на въздух, за да се разведриш. Излизаме навън в едно кафене с прекрасен балкон, обрасъл с цветя и растения и с великолепен планински изглед и изведнъж като по чудо- Енгин, седнал с кръстени крака и пие кафе и усмихнат. Ние сядаме на друга маса, сякаш не се познаваме, а до нашата маса железопътната линия на няколко крачки от нас. Как така- уж сме на тераса на втория етаж на сградата на гарата, а пък в същото време до нас е железопътната линия- не зная.Изведнъж влакът известява пристигането си и аз се изправям да си тръгвам, да се качвам на влака. Някакви други хора казват на майка ми- Това не е ли зет ви?
и после аз и Енги оставаме съвсем сами. Той ми казва нещо, не помня какво- но май да остана, а аз бягам като побъркана към изхода на гарата. И тъкмо вече съм почти до изхода на сградата на гарата, когато Енги ме настига, дърпа ме, аз се удрям в него, а после той ме целува КатоЛуд, но истинска френска целувка. Казвам ви- такова чудо няма.

# 704
  • Разград
  • Мнения: 8 243
 



Последна редакция: пт, 30 мар 2012, 00:29 от vania_e

Общи условия

Активация на акаунт