Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) - Тема 94

  • 65 181
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 0
Страхотна серия! Аз малко я поизпуснах, но благодарение на вас момичета успях да разбера как се равиват действията. Дано утре  мога да отрадна малко време покрай тези сметки да я изгледам. Благодаря ви!   bouquet
И сега отново в очакване на следващата #Crazy как ще се дочака  newsm78  
Лека нощ  и приятни сънища  Hug

# 706
# 707
  • Мнения: 370
Според слуховете, които Ваня е постнала за следващата серия, Мукито от тази направо ще си я търсим. Щяла да постъпи ужасно с писмата от Мустафа, които той ще избълва от затвора. Явно ще ги прочете на всеослушание, няма да остави Керим и Фатмагюл да живеят в неведение. Дано поне с тази си постъпка да си отреже пътя към новата къща, че... Искам да гледам целувки!

Куркуметке,
на мен пък ми се струва, че Мукито ще се заеме да отговаря собственоръчно на Мусти и кой знай какви манджи ще вземе да ги надроби, и май затова всички ще искаме да й прекършим дебелия врат. И после докато нашите разберат за какво иде реч, май манджата така ще се е сгъстила, че няма оправяне. Е, ще видим другия четвъртък.

# 708
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
serenata  Hug, много благодаря за подсказките. Тази много ми хареса:
"Не мога да се наситя на целувките, искам все повече и повече. Особено от сладкия аромат, който ме подлудява. Фатмагюл ли ще каже това? Разбира се, но тихо?"
Явно са решили да попришпорят нещата заради сватбата. Аз нямам нищо против.

За Мукадес не се учудвам, както казва Мерием, тя е доволна и щастлива само като тормози другите. Страх ме е да си помисля, пак какво велико добро ще направи.

 

Последна редакция: пт, 30 мар 2012, 00:28 от hrissi_sz

# 709
  • Мнения: 0
я ми кажете вярно ли е е берен е бременна

# 710
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 711
  • На изток от рая...
  • Мнения: 635
Прекрасна серия!
Искам всички до края да са такива, не искам повече сълзи в очите на Фатмагюл и яростен огън в очите на Керим.

Каквото и да надроби Муки, надявам се това да е еднопосочния й билет за Илдър. Да ходи там и да се захващa с мандрата. Може да прави доставки за "Кухнята на розата", нали в Истанбул няма като тяхното сирене. Ще ми е мъчно, че Фатма и Рахми се разделят, толкова са всеотдайни един към друг, но онова чудо просто вече много ми лази по нервите. Колкото и да ме разсмива, винаги си представям ако си имам такова нещо в къщи #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Лека нощ, момичета! Както винаги, беше много приятно във вашата компания!
Утре май ще има много сънища за разказване!

# 712
  • Разград
  • Мнения: 8 243
ПРЕРАЗКАЗ НА 68 ЕП. НА ФАТМАГЮЛ
от Engin Akyurek Bulgarian Fans на 30 март 2012 г. в 00:30 ·

Керим каза на журналистите, че са щастливи, че е доказана неговата невинност по делото за Вурал. Но каза, че няма да бъдат спокойно, докато Селим и Ердоан не бъдат признати за виновни по делото на ФГ. Мукадес изказа предположенията си, че Селим и Ердоан са избягали зад граница. Кадир го боли ръката, и преди е имал този здравословен проблем. Мукадес настоява да й разкажат за делото, но всички са изморени и й казват, че по-късно ще го сторят. Мукадес пита ФГ дали Мустафа й е казал нещо в съда, ФГ си спомни за думите му“Прости ми“ и отговори „не“ на снаха си.

В затвора съкилийниците на Мустафа коментират, че откакто е дошъл, не отронва и дума, защото е осъден на 22 г. и още е в шок от това.

По скайп Дениз кани Керим и ФГ в Австралия. А ФГ й казва, че преди това Дениз да идат в ТР за сватбата им. Дениз попита за датата на сватбата, но ФГ каза, че още не са я определили.

Мукадес заключи, че Кадир го боли ръката от напрежението, каза, че все някъде избивало притеснението. Кадир каза, че Асу е останала в Измир и ще се види с Мусти в затвора. А Муки каза за Асу: хем свидетелства срещу Мусти, хем сега ще се вижда с него. Всъщност Мусти е помолил Асу да вземе разрешение да говорят. Според Сами не е добра идеята Асу да ходи при Мусти, защото той щял да си изкара гнева си върху нея.

Хилмие и Перихан се понапили и къде се смеят, къде плачат, докато гледат видео със спомени от празненства на децата им.

Кадир разказва на Мерием как два пъти е била оперирана ръката, която го боли – първият път още като много малък и тогава е имало опасност да я ампутират. Каза, че бил на 40 г, когато го оперирали 2-рия път, а сега бил на 50 г. и пак ще го оперират. Мерием го успокоява да не се притеснява предварително преди лекар да го види.

Кой е очаквал, че нежната целувка на Керим по вратлето на ФГ, показана в трейлъра, ще бъде, докато ФГ държи бебе Елиф Simple Smile Лодос се е държал геройски при ваксинирането му Simple Smile Мерием и Кадир отиват на лекар заради ръката на Кадир. Йозге писала писмо на ФГ и й разказва как при тях нещата се нареждат. Кадир каза на Керим, че полицията била по следите на Ердоан и Селим, но че те избягали зад граница. ФГ също разбра за това.

Момичето, което помогна на Ердоан и Селим да избягат, разказва на Селим за детството си. Ердоан им каза, че ще излезне, ако им пречи, каза, че тя говорела повече със Селим, а с Ердоан само се заяждала.

Решат настоява да се види отново с адвоката си (Мюнир). Съкилийникът на Решат починал, а Решат дори не разбрал, защото той не говореше с него и си мислел, че спи. Решат повтаряше, че той нищо не му бил сторил. Приятелката на Ердоан казва на Хилмие и Перихан, че се притеснява, защото Ердоан не й се е обаждал дълго време. Каза, че вярва в невинността им и че е по-добре да не бягат, а да се върнат. Ендер се досети, че познава Лале отнякъде, но не се сеща точно откъде. Лале се смущава от Ендер и каза на Мюнир, че иска вече да правят срещите си в къщата, а не в дружеството. Мюнир се радва, че добре върви бизнесът им, а Перихан го пита затова ли не е ходил да види Решат от 1 седмица, Мюнир каза, че ще иде да го види скоро.

Възрастната двойка в ресторанта на ФГ казаха, че следят делото й. Пожелаха им с Керим да са щастливи и да не се разделят.

Бегълците са гладни и жадни. Ердоан мечтае за маса, пълна с морски дарове. Но каза, че дори и в мечтите си не може да си представи момичето, което е с тях, с различни дрехи от тези. А Селим каза, че може да си я представи с различни дрехи (представи си я в един бар). Немският съпруг на Асу иска пари от нея, каза, че иначе няма да я остави на мира.

ФГ и Керим разказват за възрастната двойка колко приятни хора са и как ги заредили позитивно. Рахми не е внимавал в часовете по четене в началното училище – доста сричаше, докато четеше рапорта на доктора за Кадир. ФГ пита Кадир как е станало това с ръката, а Муки й прошепна, че е станало, защото Мерием е седнала на ръката му Grinning Добре че само ФГ чу Муки. Кадир им съобщи, че лекарят казал, че пак ще го оперират. Асу мисли да даде пари на стария си съпруг, за да я остави на мира. Сами не е съгласен. Асу получи позволение за среща с Мусти.

Муки пак прозря, че Фахретин е намислил нещо, защото късно се прибрал. Тате Фахретин каза на ФГ и Керим, че е продал горската къща и иска с тези пари да купи друга къща за тях двамата. Те му казаха, че няма нужда. Но Фахретин каза, че ще вземе къща, независимо дали ще живеят или не в нея Simple Smile

Ендер се сети, че познава Лале от училище, но й се стори странно, че сега малкото й име Лале, а преди Лале била фамилията й. Според Ендер тя крие самоличността си и ще я проучи.

Решат вдигна артериалното си налягане от притеснение, вкл. да не го обвинят за смъртта на съкилийника му, който всъщност получил инфаркт.

Ердоан искаше да излезне от скривалището да си поеме въздух, момичето не му позволяваше, за да не го видят. Ердоан настояваше и тя му удари шамар, но така събори и някакъв предмет, който издрънча.

Кадир не иска ФГ и Керим да ходят в друга къща. Мерием обаче ги разбира, че така ще е по-добре за младите. Мукадес веднага се притесни, че ще трябва да се връщат в Ълдър, а вече били свикнали в Истанбул. Фахретин каза,че ще купи голяма къща и ще има място за всички. Керим каза, че са скъпи къщите, а Фахретин, намигайки на останалите, каза на Керим, че ще му я дава под наем и тъкмо ще има къде да отсяда, когато идва от Австралия. Кадир каза на Мерием, когато бяха сами, че предлага Муку да останат при тях, за да са сами ФГ и К, и Мерием се съгласи. Отвън Керим целуна ФГ, Муки ги видя, ФГ се смути заради нея, а Керим каза на ФГ да не се срамува, защото са женени. След това Муки каза на ФГ, че вече е време да шие роклята Simple Smile

Един от моряците видя бегълците и щеше да ги издаде, но Ердоан му предложи пари и той също ще им помогне.

Муки с търговския си нюх говори пред брокера, че не е подходяща къщата, но каза на Фахретин, че е много хубава и да не я изпуска Simple Smile ФГ и К не харесаха къщата, не я почувстваха като къщата, която е създадена за тях Simple Smile

Мустафа каза на Асу, че само той ще говори, а тя ще слуша. Каза й, че тя го е заговорила най-напред, когато се срещнаха, че тя го е избрала, докато той бягал от ФГ и от себе си. Каза й, че тя е първата жена, която е влезнала в леглото му. Каза й, че е бил с нея, за да накаже себе си, задето е обърнал гръб на ФГ след изнасилването й. Каза й, че й е ядосан задето го е предала и каза, че ще си отмъсти за това. Каза й: Аз обичах единствено ФГ.

На ФГ не й хареса как Керим е паркирал колата и тя я паркира Simple Smile Кучето се изгубило. Когато намериха Лодос, ФГ и К видяха случайно къщата, която е създадена за тях. Керим й обеща, че ще я направи рай за нея, а ФГ каза: Знам, ще го направиш! КРАЙ.

# 713
  • Пловдив
  • Мнения: 34 189



http://www.youtube.com/watch?v=fgvzan7dvjU&lc=x1YJIitdWVpAN- … amp;feature=inbox

Eдин репортаж с Берен. Много влюбено момичето.

# 714
  • на морето
  • Мнения: 103
Здравейте , джанъмки ! Hug За да не се "цепя " от колектива  и при мене серията мина под надслов " Романтик -чок , Интернет - йок!"  Mr. Green Mr. Green Mr. Green И забелязвам една обратна пропорционалност - колко по -готина е серията , толкова повече проблемна ми е връзката .Ама ако това е цената на романтиката , да взема да се откажа съвсем от нета ли ? Wink Sunglasses Mr. Green Mr. Green Белким стане нещо ...по така ... Laughing Heart Eyes
Всъщност - да са  живи и здрави ddizi-то и репортажите на Хриси   bouquet Hug Hug И двете най-горещо ги препоръчвам на всички с туткава и увисваща връзка  на онлайн предаването .  В ddizi-то отдавна качиха всичко .
Сега , тъй като тук , при мене са се разлетяли едни орляци пеперуди , ще се наложи тази нощ да ги ловя .Утре денят ще е на разположение за подробен коментар... Тамам му ?

ПС : Интересна беше тази партенка с археологията ....Оказа се ,че и археолозите били само гладни понякога ....Но пък рекламата си я биваше .... чакахме съкровища от мащаба на Троя , а ни показаха ,как биха изглеждали двамата ни сладури след .... къде половин век съвместно съжителство  в мнооого , много любов...На мене ми хареса ,а на вас? Всъщност -дай боже всеки му!

Последна редакция: пт, 30 мар 2012, 00:49 от asha

# 715
  • Пловдив
  • Мнения: 34 189


НОВА ТЕМА 95

Новата тема е готова. Да допишем тази  и се пренасяме. От мен лека нощ.

# 716
  • София
  • Мнения: 208
Вече мога съвсем спокойно да си отдъхна,Фатмагюл си стъпи пак на краката и без психоложката/или поне аз не гледах цялата серия...,после ще си я пусна по тубето.../...
Ах,Мукадес тъкмо те похвалих днес,че си ме разсмивала и сега пак ми идва да я  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
А вече да кажа съвсем явно,че Керим е най-хубавият мъж на света,след моят,де,че ако четеее newsm78/.....
А,това момиче шапката не знам,но не ми се вижда красива,даже малко ми е противно лицето й,де да знам newsm78
Ееее, миличка направи така, че да не чете -  Joy hahaha Joy

 Peace Peace Peace Peace


Ванче,благодарим ти за преразказа!!! Hug Hug Hug
Момичета,на мен нещо подсказката за 69еп. не ми допада.....и на мен ми се струва,че Мукадес ще вземе да отговаря на писмата на Мусти........ей,нагло същество,само си вре муцуната навсякъде/както в предната серия ме развеселяваше,сега направо ми идва да й извия врата....
Айде лека нощ и да лягаме,че както вика Мукито,то след малко вече ще е време да си викаме добро утро!!!

Последна редакция: пт, 30 мар 2012, 00:59 от evelin

# 717
# 718
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 719
  • Разград
  • Мнения: 8 243

Общи условия

Активация на акаунт