Scrapbooking & Cardmaking - 16

  • 53 461
  • 737
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 39
Лятото си отива , а на вас още пеперуди летят пред очите... не че не ми харесва, напротив!!!
Клео. става ми едно такова... 'хепи' от тази картичка 
Каталея, Найс Дей, изчистените картички са ми страст.
Какво да кажа за дебеланките... сладуранки. Имаше едно време една скъпа порцеланова серия с подобни- толкова им се радвах, а сега не мога да ги открия  Confused
Ади, поредната сватбена прелест!
Тече, пеперудата е като истинска на картичката.


Последното нещо , което мога да покажа тук е картичката ми за мама. Жената гледа децата през лятото и съм и заформила подаръче  Heart Eyes




http://violetcloudlet.blogspot.com

Ще ме извините за какафонията около линковете, но съм с нов комп и той ми се дърпа  Mr. Green

# 676
  • Мнения: 0
Красоти, красоти, красоти ...
oblak11, страхотна идея и изпълнение, много, много мило   bouquet

Аз днес съм на "сладка" вълна:



Желая на всички успешна седмица!

# 677
  • София
  • Мнения: 109
Хора, разбивате ме с тези красоти!!! Heart Eyes Ако знаете само как ви се радвам! Не съм имала възможност от 2-3 демици да седна да направя картичка, а ужасно ми се иска, и вие направо ме спасявате да не експлоадирам.  Grinning

# 678
# 679
  • Русе
  • Мнения: 764
Привет, привет! Колко красоти сте показали! Simple Smile

От мен албуми за снимки:



Останалото в блога ми. Wink  bouquet

# 680
  • Мнения: 0
~Magi_TM~, страхотни албуми   bouquet

Днес минавам да покажа една сватбена картичка
в нетрадиционни цветове:



Ще се радвам да видя и вашите проекти по темата!

# 681
  • Мнения: 17
Да покажа и аз нещо. Очаквам критики http://siqnaangelova.blogspot.com/2012/09/blog-post.html

# 682
  • Мнения: 17
Здравейте! Имам въпрос към тези от вас, които правят албумчета със спирала и твърди корици. От къде си набавяте необходимите инструменти и материали?

# 683
  • Мнения: 14
nedkaangelova, зависи от материалите и още как! Все пак наблюдавам известно развитие при теб и се радвам!
Основната ми забележка е към панделките - рошавите крайчета не са препоръчителни и мисля, че е можело да са по-красиво вързани.

# 684
  • Мнения: 17
Te4eto  по принцип панделките са ми трудни. Ти как ги залепяш за картичката ,за да не се местят. Аз ползвам двойно залеващо, но понякога се изкривява и става грозно.

# 685
  • Мнения: 44
Nedka- аз като завържа панделката отрязвам в краищата/ ако има раздърпано де/.  Трябва да се запечатат- може с безцветен лак за нокти, също и с лепило- аз използвам течно в тубичка на BIC. Някои обгарят краищата със запалка, свещ..., но не ти препоръчвам, особенно ако панделката е светла.

# 686
  • София
  • Мнения: 109
Аз винаги обгарям краищата на панделките със запалка (тя ми е част от задължителните инструменти направо) и дори на светлите няма проблем с тъмни ръбчета. Номера е да ги обгориш съвсем малко, колкото да се запечатат нишките и да не се брида. Peace

# 687
  • Мнения: 14
За да не се разместват най-често лепя с двойно лепяща лента, която изглежда точно като сух коректор и се нанася по същия начин. Понякога "зашивам" към картона долната част на възелчето така че да не личи, особено ако има висулка - така е най-стабилно. Иначе крайчетата след като съм ги отрязала с ножичка, която не дъвче прогарям със запалка - съвсем леко. На памучните дантели мажа с лепило, но тогава трябва да се остави хубаво да изсъхне.

# 688
  • Мнения: 17
Благодаря ви Simple Smile

# 689
  • Мнения: 2
Привет момичета,днес ще покажа една сватбена картичка и кутийки за подаръчета


Хубав ден от мен   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт