Истина или Лъжа са Кредитните Карти Юзет кард

  • 32 324
  • 410
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Здравейте група интересувам се някой възползвал ли се е от този тип кредитна карта.www.useitcard.net и дали това е лъжа с тези кредитни карти.Много ви благодаря предварително.

# 1
  • София
  • Мнения: 38 211
На сайта няма и дума за условия по кредита на тази кредитна карта. Лихва, срокове, такси, ГПР. Твърде подозрително!

# 2
  • Мнения: 1
http://www.dedihost.org/viewtopic.php?f=12&t=7417

Тема от моя сайт, която е самата истина. Хората вероятно са цигани, които живеят в Германия и просто са останали без пари към момента и са си го измислили това Simple Smile
Казвам, че са цигани, защото предишния им сайт с презервативите е бил на немски.
В domaintools, като им напишете сайта, ще видите, че е регистриран в чужбина и т.н.
Телефоните - импулсни, или не на тяхни имена.

Последна редакция: сб, 06 фев 2016, 17:24 от val4o0o0

# 3
  • Мнения: 8
Много благодаря за отговорите Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 38 211
Точно за такива балъци е направено. Ще съберат парите от "таксите" и после - чао. Същото като спам-мейлите. Ох, как може да има толкова глупави хора!

В най-добрия случай, ще дадат парите по картата, с 20% лихва и после ще ти пратят биячи или поне съдия-изпълнител.

# 5
  • Мнения: 8
преди колко време сте им пуснали парите. Confused

# 6
  • София
  • Мнения: 38 211
О, не мога повече! Първо им пращаш парите, после виждаш и подписваш договора? Гениално! Mr. Green

# 7
  • Мнения: 8
моля ви пишете какво е станало после дали сте получили нещо.Благодаря ви предварително Wink

# 8
  • Мнения: 103
Здравейте,вече мои познати сезираха btv и господари на ефира.След това веднага си свалиха обявата от alo.bg.Саита натези дори е безплатен.Излиза и в масачузец,че е регистриран на 31.01.2016.Тези хора са много наивни,защото българина е мамен доста относно кредити и много трудно ще се върже на тази куха измама.Може да си останат с мечтите.

# 9
  • Мнения: 103
Koгато с пуснат реклама по ТВ тогава ще им пратя двойна такса.

# 10
  • Мнения: 1
Здравейте група интересувам се някой възползвал ли се е от този тип кредитна карта.www.useitcard.net и дали това е лъжа с тези кредитни карти.Много ви благодаря предварително.
          здравейте. днес им изпратих фалшиви данни за себе си  и познайте  бях одобрен за кредит 30000 лв  честито на печелившите

# 11
  • Мнения: 103
Мен ме одобриха за 10000 и сега кандидаъствах за 30000.Вижте повече  инфо на сина ми на сайта dedihost.org и ще разберете,че всичко е измама.Вече писах,че няма как някой да е взел,защото сайта им е рвгистриран на 31.01.2016 и има почивни дни.Картата се издава между 7-9 дни та станаха 11 със съботите и неделите,защото имам впредвит работни дни,а днес сме 08.02.2016.Сайта е регистриран вМасачузец в САЩ. Омръзна ми да пиша едно и също.Знаете ли,ако се организираме и съберем от всички,които искат да се включат по 5.00 лева,ако съберем 5000000 лв.,можем да си направим една взаимно спомагателна каса ина всички,които са се включили да имат право на  заем.Всички ще си връщаме заемите защото това са си наще пари примерно при 3% лихва годишна.Така сумата ще расте и няма да се блъскаме по банките.Естествено,че ако се включат 200000 човека ще съберем 1000000,а които има възможност да даде повече от 5.00 лв. Ще има право на по-голям заем.И това за еднократно даване на 5.00 лв.,а ако в рамките на всеки месец 1 година отделяме по 5-10 лв.сумата вече ще е значително много по- голяма.Ще има счетоводители,които да се занимават с документацията и досиетата на всеки.Те банките ни вече не разполагат с много пари.А и хората няма да се притискат ,че са закъсняли и те ще бъдат и по съвестни.

# 12
  • Мнения: 8
Това е наистина страхотна идея и твърдо я подкрепям.Надявам се да се съберем повече хора и това да се усъществи. Hug

# 13
  • Мнения: 1
[ 08 февруари 2016 г. 20:56 ч. ] Stanislav Aleksandrov Galabov: Здравейте
[ 08 февруари 2016 г. 20:56 ч. ] Stanislav Aleksandrov Galabov: искам да попитам къде Ви се намира офиса
[ 08 февруари 2016 г. 20:57 ч. ] +35924925705: dobar vesher . v anglia


Правете си сами извода Simple Smile

# 14
  • Мнения: 103
Ще бъде трудно,а и трябва да се консултираме с адвокат,защото сигурно ще ни задължат да се регистрираме в цкр,където искат 3000000 капитал,за да откриеш финансова институция,но може би има и друг начин,защото аз съм от Костинброд и тук в печатницата Мултипринт им дават такива вътрешни заеми на работниците си,а и си спомням,че преди години имаше такива каси във всички предприятия.Трудно ще се съберем много хора или по- точно бавно.

Общи условия

Активация на акаунт