Истина или Лъжа са Кредитните Карти Юзет кард

  • 32 353
  • 410
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 24
аз също званя и няма проблем с това даже в англия званях и от там потвърдиха ,че има юзиткард в Бг и ми дадоха номера в софия.Вие ideal farm нали казахте ,че днес трябва да получите картата.Пожелавам ви го от сърце и чакаме вашите снимки за да спрем с предполаженията.

# 31
  • Мнения: 13
Здравейте аз утре ще изпратя парите исках да попитам дайте ми този сайт в Англия моля ви дано да е истина

# 32
  • Мнения: 103
Напишете сайта в Англия,че аз влизах в 3 сайта,но картата не излиза в нито един.

# 33
  • Мнения: 24
успех  idealfarm ще чакаме снимки с нетърпение.тел.00441300500013

Последна редакция: чт, 11 фев 2016, 16:15 от elina657

# 34
  • Мнения: 24

www.goldcl.co.uk/en/kontakt.html тук я има картата.но за мен най сигурно е да каженякой,който я е получил

# 35
  • Мнения: 103
Вече става тъпо.Даваш сайт пък я няма картата.Няма я,защото изобщо няма такава карта.Дано Вие да си ги получите утре.

# 36
  • Мнения: 24
Нала25 прекаляваш вече с тази мнителност .Ако искаш пращаш ако искаш недей твой проблем,но недей да разсейваш хората с неправилните ти проверки.в сайта има и бг език както и картата.

# 37
  • Мнения: 2
 Party ние получихме кредитната карта с два дена закъснение . майка ми
кандидаства за 10,.000

направих снимка някой може ли да каже как да я кача тук newsm78
newsm78

# 38
  • Мнения: 9
Здравейте. Вчера моята още не била пристигнала. Ако пристигне днес евентуално утре или понеделник ще е при мен, ако е истина.

# 39
  • Мнения: 8
Здравейте,някой получи ли вече картата.И въобще има ли пари по нея.Аз днес кандидатствах но още не са се свързали с мен.След колко време евентуално да очаквам отговор.

# 40
  • Мнения: 27
Днес се обадих на посочения телефон и ме увериха че днес много хора ще получат картите си!моля ако ноистина има кажете защото се страхувам да платя!

# 41
  • Мнения: 1
здравеите вия днес ли чакате картата

# 42
  • Мнения: 103
Направо качете клип с картата в ръка иначе пак няма да е достоверно.До вчера беше тъпо,а сега вече е брутално тъпо.Моля Ви хора,четете внимателно коментарите от самото начало.Отнася се за новодошлите във форума.

# 43
  • Мнения: 27
Кой взел кой не... кажете най-после истина ли е или не!?само предположения и недомлъвки няма да помогнат никому!!Благодаря ако ви кажете...

# 44
  • Мнения: 27
Дано да е така очаквам да кожете!Успех!

Общи условия

Активация на акаунт