Истина или Лъжа са Кредитните Карти Юзет кард

  • 32 349
  • 410
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 16
кажете моля ,някой взел ли  е тази карта.
одобрена съм ,но не смея да пращам пари предварително.
очаквам отговорите ви.Благодаря

# 16
  • Мнения: 103
Никой не е взел,защото това е измама.Никой не е пращал пари.Четете по- внимателно написаното по-напред във форума.

# 17
  • Мнения: 14
някой успял ли е да вземе тази карта юзит кар платил ли е таксата кажете ми моля ви да знам

# 18
  • Мнения: 103
На никой не му пука.От 3 дни знаят и BTV и NOVA и какво от това,те нали си правят цирковете по телевизията и си взимат заплатите.Ще чакат да изгорят повече хора и тогава ще направят едно предаване,дето да си го наврът някъде с извинение.Що се отнася до телефоните,сигурно са завели някоя бабка да им вземе карти и има само 1 жена дето е на телефона,другото е секретар и на запис,а главатарите са цигани измамници дето са в Германия и чакат да им се напълни банковата сметка.Има хиляди схеми.Дано никой не им е пратил пари.

# 19
  • Мнения: 24
Понеже всички сте много компетентни,знае ли някой да каже как е оргиналния сайт в англия и това,че тук са онлайн фирма с седалище в англия.В английския сайт е опомената картата също така пише че я има в българия.Някой провери ли я тази подробност.И нека пише някой ,който е изгорял наистина а не някакви празни предполажения.Все пак като получиш картата няма да се сещаш за форумите ,защото ще си зает с пазаруване.Но ако някой се е опарил наистина дасега щеше да каже с сигурност че е изпратил пари и не я е палучил

Последна редакция: ср, 10 фев 2016, 19:52 от elina657

# 20
  • Мнения: 9
Здравейте.  От няколко дена следя темата за въпросната карта. Аз изпратих таксата за 30000 лв. По изчисленията ми в петък трябва да я доставят. Знам, че като прочетете това ще има много укори от ваша страна, но станалото- станало. Все пак трябваше още някой от тези, които са пратили парите, да се престраши да пише тук. Всички имаме предположения- вие, че това е измама,  което също започнах да мисля впоследствие, и аз- както и други хора, които се надяваме чудото да дойде от където най- малко очакваме. Всички, които четем и пишем това имаме някаква надежда, чакаме някой да каже, че не ни мамят с тези неща.Аз  поемам отговорност да пиша каква е развръзката. Знам, че има и други хора като мен, които са си пратили парите в ЮЗИТ КАРД, вместо да си платят сметките за ток или за настъпващия падеж за поредната вноска на бърз кредит. Скоро ще разберем!

Последна редакция: ср, 10 фев 2016, 22:50 от tuning

# 21
  • Мнения: 24
ще ви помолим получилите да качите по една снимка като незабравите да закриете идентификацианния номер на картата,за да сме сигурни ,че не са фалшиви коментарите ви.

# 22
  • Мнения: 1
Здравейте! И аз бях одобрен,като кандидатствах за кредит от 30 000лв, но ми отпускат само 25 000лв. Все още не съм изпратил никакви пари,защото и на мен ми се стори всичко много подозрително. Още повече,че по телефона ми казаха,че срока на картата е 7 години,но аз ще трябва да започна да изплащам сумата чак след петата година!!! Това го няма никъде по света!!! Засега помолих едни мой приятели от криминална полиция да проверят как стоят нещата с тази фирма и се надявам скоро да имам отговор дали това е истина или лъжа

# 23
  • Мнения: 24
аз също се свързах с мой роднина в интерпол и ще ги разознаят ако ще и в китай или в нова зеландия да са регистрирани,но все пак трябва да се обади поне един изгорял.И в двата случея прилагайте за доказателства платежна бележка ако сте излъгани или картата снимана ако сте доволни.Нека бъдем коректни и в двата случея,защото неможе да обвиняваме никой без доказателства.

# 24
  • Мнения: 103
BG23PIRB е Пиреус банк,а това,че някой си е внесъл таксата през Уникредит е съвсем друго.Днес дори е рано да е получил някой и първата карта,защото сайта е регистриран на 31.01.2016.Има и почивни дни.Картата уж се издава м-у 7-9 работни дни.Защо тези хора не си пуснаха реклама? И защо като ги попитах до коя банка да пиша превода ми написаха,че е достатъчно да си напиша само имената и клиентския номер.Що се отнася до сайта четете назад във форума и ще видите,че това със сайта вече е коментирано.dedihost.org  има повече по темата.

# 25
  • Мнения: 103
Сайта им няма php, формите отиват в трети сайт( посредник) сайт за генериране на готови форми,информацията отива в техния панел в сайт в чужбина,където и трети лица четат личните ви данни.Предишния им сайт е: all-2you.com.Доста подозрително.

# 26
  • Мнения: 24
сайта е обновен на 31.01.2016 обявата в ало.бг наистина е две седмици преди това.Нека говорим с факти не с предположения

# 27
  • Мнения: 103
Номера на мойта сметка започва така BG23PIRB.Ще очакваме снимки на картите и за по сигурно,който я е взел да си снима името на нея и личната карта иначе пак няма да е достоверно.

# 28
  • Мнения: 29
Здравейте,позволих си да пиша тук.Аз също изпратих таксата за 10000лв.Обясниха ми,че утре (петък)-трябва да очаквам обаждане за готовата карта.Направи ми впечатление,че имейлите които получавам от Юзет кард са клиширани и всъщност не казват нищо-а уловката е да звъниш по тел..Държат те постоянно в "шах"буквално..Като внесох парите им се обадих .Изпратих копие от ЛК и платежно нареждане за внесена такса. Изпратиха ми имейл,че са получили моят имейл,и да им се обадя ,че съм получила техния имейл.След 1 ден ми написаха"таксата е получена-вашата карта е в процес на изработка(от 7-9 работни дни).В очакване съм утре да разбера какво ще се случи.Номера на моята с/ка също е :BG23PIRB...

Последна редакция: чт, 11 фев 2016, 12:22 от таралежко

# 29
  • Мнения: 103
Телефоните им дори ми се струва,че са безплатни.Дано да я получите и аз щях да им пратя парите,но сина ми ме спря и ми показа доста съмнителни неща.Има българи,които живеят в чужбина,теглят кредити там и после ги прехвърлят на българи,а и тези одобряват и с фалшиви ЕГН-та.Плашещо е,ако цялата работа е да събират лични данни,дори това с таксата не е толкова подозрително.Нито една държава няма да раздава така пари при положение,че българите сме прочути навдякъде.А тази карта т.е. самата пластика не я намерих нито в Англия,нито някъде другаде.

Общи условия

Активация на акаунт