През пролетта сред цветя, птици и пчелички бременни ще бъдем всички - тема 97

  • 23 226
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 706
 Добро утрооо  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Меци -    bouquet за новата темичка , звучи много като продължение на предната  Flutter Flutter Flutter . А ти такваз ранобудна - и кръв вече дала  Hug , хората са казали - трай , Меци, за хубаво бебе  Mr. Green .
Ла ви -  Praynig Praynig Praynig  Hug .Дано всичко е наред  Hug.
Луничка- тихичко честито , лека бременност ти желая  Hug
 Еййй, много закуски чакат днес - Кукле , аз помислих че ти набързо я спретна тази баница ,по заявка на Мишкиту , много домашна и още топла изглежда    chef  hahaha .
 Мамо Черешке - да ти е жив и здрав синът, да расте безгрижен  newsm67 , а скоро и една сестричка да му спретнете  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes . Не ги брой месеците , ще видиш , че е по- леко на душата  Hug .
 Поспаланчее- страшна усмивка  Heart Eyes
 И тъй като гледам има залози , аз ще вкарам моите - Перуника , Мишки , Сигма , Зузи , Яжка , Мравчето , Рокси , Деси , Рейни , Естела, Дианка  и т.н., т.н. по списъка  Mr. Green Редът ми може и да не е много точен , де  Sunglasses
 Стели - ти предложения правиш , ама не казваш за себе си , има ли лелка, няма ли  Flutter  Hug Hug
 Фейти - пу- пу за коремчето  Heart Eyes, скоро всички да се покажем с по едно такова , без да сме изяли 2- 3 баници  Blush .
 И да не чувам повече думи за куци коне  Naughty , аз и на куц крак ще карам до финала за едно бебче поне  Blush
 Хубав ден ,момичета  Hug Hug Hug

# 16
  • Мнения: 405
Мерси за хубавата темичка, все така весесла да е като последните странички на предната...   bouquet
Тази нощ сънувах два съня, единия, че нещата са зле, другия, че са добре. пфффф
Отивам след малко на лекар, но тази сутрин уж няма кръв...
Благодаря ви, че ме мислите, дано тази положителна енергия сбъдне втория сън...  Hug Praynig

# 17
  • Мнения: 2 802
Добро утро прекраснииии  Hug

Мецанке ... адмирации за страхотното заглавие, както и за новото оформление  Hug
Ти да не си пускала кръвен  Thinking Heart Eyes

Чери ... да ти е живо и здраво детенцето и да ви радва цял живот  Hug

Фейт,
моят корем е направо нищожен в сравнение с твоя, чак бях взела да се притеснявам, че много бавно расте  Embarassed

Аз като ви казвах, че раста прогресивно на корем  Mr. Green Но не се оплаквам де  Crazy
А има и нещо друго, при втора бременност казват, че започва по-отрано да расте/факт  Mr. Green/, също така и при по-слаби момичета се вижда по-отраничко ... без да обиждам никой  Crazy Hug

Ла ви Чакаме добри новини  Praynig Hug
Ренденце ... и от тебе мила  Praynig Praynig Praynig
Дони ... как е пухчо днес  Praynig Hug

Зу ... без такива ми ти баници  Crossing Arms ... искам истинки корем  tongue

Хубав ден милички  Hug


и да не забравя .....  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 18
  • в пералнята
  • Мнения: 1 006
Добро утро, честита ни нова темичка, засега запис само и се връщам да чета, че изтървах!   bouquet  bouquet

# 19
  • Мнения: 1 490
Здравейте сладурани  kaffeetrmker_2
меци много хубава тема и заглавието   love001 муцка
поньо няма лелка,нито стринка... ПМС от тази сутрин леко,но съм си казала че тест ще направя след 5 6 ден закъснение защото много се филмирам
Скрит текст:
колежките ме бъзикат ,че като се заблея "започвам да боядисвам детската стая,да раждам,да кърмя,да тикам колички"...абе страшна работа  hahaha hahaha

# 20
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Поньо, много ти благодаря, че съм в челния списък с твоите предвиждания   bouquet  bouquet  bouquet Успя да спреш сълзите ми, които от снощи се леят и от тях приличам на подпухнала мекица.

# 21
  • Мнения: 39 323
Спи ме се ужасно, затова гол запис.

# 22
  • Мнения: 2 358
Перу добре дошла в отбора на мекиците  Hug Вчера ти е зацапало, но днес не си отбелязвала никакви кървища  Thinking, а дано и да не отбележиш  Praynig
Аз мисля вече да тръгвам към лабораторията  Crossing Arms

# 23
  • Мнения: 4 864
Кога спите, кога пишете Simple Smile Влизам и вече втората страничка на новата тема на края Simple Smile

Хубав ден  Hug

# 24
  • Мнения: 477
Все така ви искам- като вляза само хубави неща да чета!
Миналия път се ошашках, сега Меца ме хвърли в тъч!  Laughing
Меци, Луничке - Честито ви!Леки, безпроблемни бременности със страхотен финал!
Лек и усмихнат ден на всички!
 Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 2 802
Аз мисля вече да тръгвам към лабораторията  Crossing Arms

 Praynig Praynig Praynig чакаме само добри новини  Hug

Перу   Hug

stelico дано закъснее Praynig Hug

# 26
  • Северозапада
  • Мнения: 5 472
Добро утро!
Ей, едва се изстъргах тази сутрин  smile3507
Мецанче bouquet
Брайда, Луничка, честити две чертички!
Пони, теб не те виждам в списъка със залозите  Rolling Eyes Да знаеш, че си вписана bouquet
Чери мам, ЧРД на синчето  nbirthday
Яжке, то тук май повечко куци сме се събрали  ooooh!
Дарма, чакаме те с добри новини от прегледа
Ренденце, и от теб чакаме хубава новина  Praynig
Стелицо, дано, дано  Praynig
Ай, мол' ви се да не си броим месеците и годините, че ............. ooooh!
Хубав и усмихнат ден!

# 27
  • Мнения: X
запис и от мен Hug
Ренденце, айде  да се похвалиш Simple Smile
ла ви, стискам палци Hug
Брайда, честито мила Simple Smile
Момичета,чета че някои ги обземат тъжни мисли и меланхолии - не се разтройвате, рано или късно за всяка ще изгрее слънцето, сигурна съм, чакането е уморително, треперенето после още повече, но ще стане, щом го искаме и не се отказваме.
Аз съм буквално като заклано прасе в момента , а за късмет днес работата ми е цял ден навън, на крак, супер просто, къде ще търся тоалетни, не ми е ясно.

# 28
  • Мнения: 27 524
Ла Ви, Ренденце, чакам ви с хубави новини  Praynig Praynig Praynig

Мецанке,   bouquet

Кукле, с тая баницааааа  #Cussing out

Перу,  Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 650
Момичета..искам да ви помоля за едни палчета..отивам на лекар Praynig Praynig..да видим какво ще ми правят..
Също искам да споделя, че всеки път като се запиша на първа страница ми носи късмет. 1-вият път се сгодих  Mr. Green 2-рият забременях..дано и сега ми е на късмет ! Hug Hug
Ренденце, Ла ви  Praynig Praynig  Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт