През пролетта сред цветя, птици и пчелички бременни ще бъдем всички - тема 97

  • 23 240
  • 745
  •   1
Отговори
# 45
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 380
Деси, как е, как е - ами днес източвам последните капки кръвчица на гадното лелище и ще съм пак на ринга  Mr. Green
Ренденце, не им обръщай внимание  Hug
Зузано, Дарма не стига, че е на 1-ва страница, ами и първа се е записала  Crossing Arms
Сигме, нищо не се знае. Вие си действайте  Hug

# 46
  • Мнения: 2 802
Зузано, Дарма не стига, че е на 1-ва страница, ами и първа се е записала  Crossing Arms

Остъй я ти Зузана ... тя още спи  tooth

# 47
  • Мнения: 7 118

Зузано, Дарма не стига, че е на 1-ва страница, ами и първа се е записала  Crossing Arms


Ми аз що я видЕх на трета Joy Joy Joy Joy Joy Joy Явно съм недоспала Whistling Ти пА много си наблюдателна, Яженце hahaha

ФЕЙТИ, на теб понеже не ти се спи, затова ли обърка Лейди Ви с Ла Ви в старата тема hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 48
  • Мнения: 520
Ренденце благодаря.  Hug Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 78
Мецани,браво,браво,мила!Така се зарадвах като прочетох новината!Пожелавам ти най-искрено най-спокойната и хубава бременност и през ноември да гушнеш мечтата си! Hug
Момичета,не съм ви чела подробно назад,за което ви моля да ме извините,ако пропускам някого!
Аз сега се терзая дали да правя амнио или не.На последния преглед,доки каза,че няма смисъл според нея,БХС е добро,но как да съм сигурна,след като и първия път беше така?Направо ще изперкам вече!На 17.04,ще решим окончателно с доки,но направо незнам-дали един 5-минутен дикомфорт от процедурата и разбира се-риска,все пак,да не надделеят пред решението да не правя?Оф,ужасно е!

# 50
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Късмет на всички в новата тема  Grinning

# 51
  • Мнения: 439
Записче. Flutter Flutter Flutter

# 52
  • Мнения: 2 802
ФЕЙТИ, на теб понеже не ти се спи, затова ли обърка Лейди Ви с Ла Ви в старата тема hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

 Mr. Green  поправих веднагически, ама те признавам колко си бърза ... кога видя нячИ  Mr. Green

# 53
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Ми, Яже, къща мислим да си търсим, къде да живеем. А разни там инвитро и прочие няма как да влязат в сметките.

# 54
  • Мнения: 39 470
Не е задължително да го плащаш от джоба си. Държавата ще има грижата. Ти само се задействай

# 55
  • Мнения: 1 201
Здравейте мацки , темичката е страхотна  Peace Peace
Луничка честито ,леки 9 месеца Hug Hug
Станитани честит рожден ден  bouquet  bouquet

# 56
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
много се радвам, че заглавието ви харесва, доста го мислих да е тематично свързано с предходната тема,  пък белким извадим още няколко положителните тестчета .. именно и с тази мисъл, не съм отбелязвала на първа страница точния брой на мартенските тестчета, но под секрет ви казвам, че те са 13 засега Mr. Green иначе на въпроса ви - бях до лабораторията, не за кръвен, а за пролактин, ТСХ и кръвна захар .. Меца е проблемна мама и трябва да й точат кръвчицата от рано, но пък тя не се оплаква Mr. Green
Ренденце аз тъпо и упорито вярвам, че на твойто бобче нищо му няма, само го мързи да секретира ЧГХ и седях и те мислих да те местя ли или да не те местя и накрая реших, че въпреки моята увереност, заслужаваш да се успокоиш, че всичко ви е наред, преди да те тръшна официално в другия списък Hug
Месечко предполагам, че си права и че док и тя го знае това, но предпочитам да изчакам малко повече и да чуем сърчице от раз, отколкото да идем по-рано, да не чуем нещо и да изпаткам от истерията, че нещо не е както трябва Blush

# 57
  • Мнения: 2 358
Мецо ако моето се е метнало на майка си, нищо чудно причината да е точно мързел  Mr. Green

# 58
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Ренденце да не мислиш, че си сама Mr. Green

# 59
  • Варна
  • Мнения: 2 455
ДармаPraynig Praynig Praynig

STANITANI, Честит Рожден Ден! Много здраве, щастие и сбъднати мечти!  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт