През пролетта сред цветя, птици и пчелички бременни ще бъдем всички - тема 97

  • 23 270
  • 745
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 11 552
Милички, седя и си дочитам от вчера и ми текват сълзите на няколко пъти  Hug Мисля си колко хубаво местенце си създадохме тук и как блика от споделени емоции и положителна енергия, благодаря ви на всички за което. (Нещо ми е свръхемоционално, то е ясно  Blush)
Ла ви, стискам палци да е било нещо временно и незначително  fingerscrossed
ренденце, и теб те мисля  Praynig
Стани, честит рожден ден, да си жива и здрава, щастлива и усмихната   bouquet
Фейтко, погал по тумбачето  Blush
Чери мама, честит ви празник, нека расте здраво и весело дете, пък другото ще си дойде на мястото   bouquet
Толкова още неща щях да ви казвам, но висшето образование не прощава, казват  Laughing Когато се сетя, ще допълвам.

# 61
  • Мнения: 32
Мецани, много хубава темичка. Само за протокола да отбележа, че аз също видях двете чертички началото на март, така че наистина този месец е много бебеносен Simple Smile
Искам да попитам къде се намира тази галерия, дето си слагате снимки?

# 62
  • Мнения: 2 358
Е вече нямам никакви надежди, само се чудя кога да отида при док  Thinking

ЧХГ
24.03-45.15
26.03 -65.58
28.03 -71.66

# 63
  • Мнения: 39 630
Ренди, не разбирам много, но те прегръщам  Hug

# 64
  • Мнения: 2 038
Мецанке, благодаря за темата, сигурна съм, че и тя ще е вълшебна, защото си я заразила с твоя вирус - чудо  bouquet
Чери Мам - честит рожденник! Да е жив и здрав и скоро - горд батко!
Станитани - Честит рожден ден! Бъди жива, здрава, безкрайно щастлива и сбъднала мечтите си   bouquet  bouquet  bouquet
Златенце - очакваме те с хубави резултати  fingerscrossed fingerscrossed
Ла Ви - много силно стискам палци всичко да е наред. Не мога да изброя колко много мои приятелки прокървиха по време на бременност, а до една вече гушкат прекрасни дечица.
Дарма - стис  fingerscrossed за прегледа днес.
Ренденце - много съжалявам, мила, не знам какво да те посъветвам  Hug Hug Hug

# 65
  • Мнения: 706
 Ренденце -не разбирам много, но не можеш ли да се посъветваш с твоя док по телефона ?  Hug Hug Hug Praynig

# 66
  • Мнения: 2 802
Е вече нямам никакви надежди, само се чудя кога да отида при док  Thinking

ЧХГ
24.03-45.15
26.03 -65.58
28.03 -71.66

Защо тогава се качва ... ако има "нещо" не трябва ли да спада  Thinking

# 67
  • Мнения: 731
rendence  Hug ,но и аз като фейтчето мисля,че ако нещо не е в ред трябва да е спаднало не да се е покачило!  Praynig Praynig Praynig

# 68
  • Мнения: 833
Лауу Лауу браво бе девойки нова тема ,че и 5страничка  Rolling Eyes,ех че сте пъргавки Laughing
Меци както винаги страхотна темичка Hug
А аз се изкачвам все по нагоре в списъка Blush
Дано тази темичка да е по късметлииска от предишната Praynig

# 69
  • Мнения: 1 339
Момичета от време на време надничам във вашата темичка, но доста изостанах с писането Blush
Не мога да не се включа с неописуемата радост която накара усмивката да не слиза от лицето ми вчера цял ден, а именно Мецани
Миличка толкова съм щастлива, ти успя, доказа, че стават чудеса Hug Hug Hug
Пожелавам на всички с бременни тестове ревящ и пухкав финал след 8/9 месеца Hug Hug Hug
Ренденце мила, много мъчно ми стана, показателите ти са като моите, при мен беше мисед, няма  смисъл да влизам в подробности, специално се върнах в графиката си за да ги проверя. Покачване ще има, защото все пак нещо се случва и организма набира скорост
Искам да ти дам кураж, че щом забременяваш шансовете са големи, за съжаление доста често се случва мисед, повече от 30 % е мнението на моята бивша доки:(
Отиди по скоро, аз първият път исках да чакам, вторият исках да се прекрати всичко възможно най бързо и да погледна напред с надежда.
Силно те прегръщам Hug Hug Hug

# 70
  • Мнения: 876
Fireche, нали за миседа трябва да се види сърчице първо или аз греша?  Embarassed
Ренденце, звънни на док за по-сигурно!  Hug Стискам палци!

Моите резултати още ги няма.... Rolling Eyes

# 71
  • Мнения: 1 339
Ами не е така, когато е мисед няма изобщо сърдечна дейност, аз при първият имах нещо като ембрионална структура, но сърдечна дейност не се видя, чаках до 9 г.с, при втория беше абсолютно кухо яйце, без нищо вътре и нещата приключиха доста бързо, аз като лудите бях през ден на кръвен и при всички светила в София Confused
Доста четох за чхг стойностите, писах и в зачатие, където имаше доста компетентни момичета, да има случай на успешна бременност в ниските стойности, но те са 1 на милион, не нараства ли правилно хормона, няма смисъл от фалшиви надежди, на мен те ми разбиват сърцето много повече, знам, че боли, но по добре е да си наясно, а не да си в заблуда, за това вторият път ми беше доста леко, колкото и не на място да звучи, просто знаех какво ме чака Tired

# 72
  • Мнения: 7 118
Не плашете така, момичето с тези миседи де!  Crossing Arms Може изобщо да не става въпрос за това. Второ, не е нужно да се прави кюретаж!!! Трето, не е нужно да е имало сърдечна дейност, за да е мисед! Ренди, нищо не може да се каже, мила! Консултирай се с док и вижте какво може да се направи! Може да върви по-бавно ЧХГ-то, може да започне изведнъж да се удвоява!  Praynig Най-добре спри да четеш засега тук, за да не се психираш излишно!  Hug

# 73
# 74
  • Мнения: 1 339
Зу и това е така, но когато при мен беше такава ситуацията се молех някои да ми каже какво точно се случва и единствено Кафенцето го направи
Няма какво да кажа повече, освен че чудеса стават и аз се моля за тях всеки ден Praynig Praynig Praynig
Сигма страхотно е  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт