90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 182

  • 31 489
  • 713
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5
Тинки,   bouquet и от мен!

Бабе, благодаря за здравословната доза смях за деня! (снимката имам предвид)  Joy Joy Joy
Съгласна съм с теб, че от следенето на храни и кг има ефект (естествено, в по-дългосрочен план, за да се изчисти влиянието на МЦ и др.странични фактори).

Тити, внимавай да не изчезнеш от хоризонта Hug. По-малко нерви и повече сън ти желая!
Нану,  Hug спокойно! Такъв експонат като мен трудно изчезва от който и да е хоризонт!  Laughing Благодаря ти за пожеланието, но аз ако не съм под постоянно напрежение, няма да съм Аз. Не се оплаквам! Напротив, доволна съм от живота...  Grinning Мотичката пускаш ли я да си почива по-често?  Laughing

Блеки, това с подуването при мен е сезонен проблем (пролет и есен) и от 3 години всяка пролет и есен пия по 3 месеца пробиотици (избора ми е Ентеросан АВВ2000) - има ефект, но трябва по-продължително време да се приемат. Иначе при по-екстремни ситуации - нетърпимо подуване прибягвам до хапче (но много рядко) - Фамултран пия. Но тази пролет не започнах да пия пробиотици и мисля, че от режима корема ми се чувстава прекрасно!

И сега да се похваля с -900 гр. след плодовия и общо -5кг., което според мен си е много добър резултат! (Все още не мога да разбера тези, които се оплакват, че за 10 дни свалили само 5кг. или такива подобни). За себе си мога да кажа, че се чувствам отлично! хапвам си подобаващо количество и по малко пълнозърнест хляб си хапвам в БД и варива. Успях да поизтегля вечерята по-рано и смятам да я изместя още по-рано, защото разбрах, че при мен това играе голяма роля.
И сега се надявам до края на този първи цикъл, от който ми остава само 1 четворка (воден не съм сигурна дали ще правя) да видя 5-цата!

Браво на софийските фиданки за срещата! Страхотни сте всички на снимките (аз не ви разпознавам коя коя е още)!!!

Савина, скорошно оздравяване на детенцето!

Хубав ден на всички!  Laughing

Последна редакция: ср, 28 мар 2012, 12:42 от titi_75

# 16
  • Мнения: 1 828
Оха нова тема   bouquet

След въглехидрати съм –200 грама, но имам още 500 да изчистя от пустите картофи  Shocked
Днес плодчета май ще го карам основно на ябълки, че само това имам а нямам време да излизам. При голям глад имам закътани в шкафа малко сурови ядки Twisted Evil

Утре ми е първи воден и за сега няма отказване, ще го правя! Кой е с мен в давенето утре  help

# 17
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен  bouquet,днес ми е бобов з-2 портокала о и в-картофена яхнийка.Мислех си ако на плодови дни свалям по 1 кг. а на останалите 3 дни поне да задържам без да качвам,имам 7 дни плодови до първи воден и сваля 7 килограма  през първия цикъл,а през другите 3дни и да не свалям а само подържам ще е ОК.Ако на цикъл свалям по 7кг.на плодовите дни то за 3 цикала ЕХЕЕЕЕЕ GrinningМислите ли че мисля в правилна насока и мислите ли че на всеки плодов ще свалям по 1 кило или съм в грешка нека по опитните споделят Hug  bouquet Hug.И аз също мисля,че чрез следенето на кг.всеки ден човек си прави изводи за себе си и си опознава тялото и после ще му е по лесно да поддържа вече свалените кг.

Последна редакция: ср, 28 мар 2012, 12:17 от mim1980

# 18
  • Мнения: 494
  
  tiptoe

Биг бос, мерси за темата   bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 6 011
Naq2009, дали ще бъде безрезултатна не знам, но със сигурност ще намали ефективността й.
Опитай да преместиш вечерята поне към 19.00. На мен например не ми пречи да се нахраня в 17.30 - 18.30, а после да седна с другите на масата, докато те вечерят.

Светли, то лесна работа е така, но дали ще ми устиска ангела докато храня малката и гледам баща и как е облизва, да не хапна и аз Rolling Eyes!
Е, тук вече изцяло ти си поемаш нещата!  Laughing Зависи колко си мотивирана да се промениш.  Peace Вчера ми беше воден ден, прекарах един дъъълъг час в МакДоналдс  Mr. Green Mr. Green на бистра вОда, докато останалите сладко-сладко си хапваха.  Mr. Green Всичко е в главата.  Peace

# 20
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
mim1980, никой не може да ти гарантира колко и кога ще сваляш. Има много момичета, които свалят по 200-300 грама след плодов, може да има периоди от по 10-20 дни, в които кантарът не мърда. Така че не си прави сметки предварително, а се старай да бъдеш максимално стриктна.  Peace

# 21
  • Мнения: 2 070
ДАЙТЕ МИ ИДЕЯ, КАКВО ДА ВЕЧЕРЯМ, СЛЕД КАТО СЪМ ДО 21 ЧАСА НА РАБОТА ДНЕС
ОРИЗА С МАСЛИНКИ ОТПАДА ОТ САМОСЕБЕ СИ
ДНЕС Е БОБОВ ДЕН

Ако вечерям краставица и разрешената пълнозърнеста филийка, може ли?
Хляба който купувам не съдържа брашно, само трици и натрошени зърна

# 22
  • София
  • Мнения: 6 011
Пали, хляба не става за вечеря в този ден.  Peace Консерва царевица или тези царевици на пара в чаша, дето ги има по колички тук-там? В консерви има и сърмички, боб... стига да ти е възможно да ядеш на работното място, разбира се.

# 23
  • Мнения: 0
Тинки, Блекисбек, ето ме и мен - "дамата от вчера" Simple Smile  Hug

Нана, можем да се засечем във фитнеса довечера Simple Smile Панталонът е маняк - според мен трябва да го сложиш в голяяяма рамка на стената - като мечка-трофей Simple Smile

Днес съм на любимия белтъчен - закуска: круша; о и в - сьомга и салата домати & чушки.

 smile3508

# 24
  • София
  • Мнения: 12 554
Аааа, Ghostrider, добре дошла!   bouquet Гледам напълно подходящ ник си избрала  hahaha

За довечера за момента още нямам яснота относно ходенето, че се появиха някакви "административни" спънки.  Joy

Отчет дотук

з - 2 банана
о - кофичка сметана и 2 парченца пушен кашкавал

# 25
  • Мнения: 5
Нана, можем да се засечем във фитнеса довечера Simple Smile Панталонът е маняк - според мен трябва да го сложиш в голяяяма рамка на стената - като мечка-трофей Simple Smile
Бабе, това е много добра идея! "Мечка-трофей"!!!  Joy Joy Joy
Добре дошла на "загадъчната дама от вчера"!  Laughing
Нана, като видях менюто ти за обяд, се сетих, че исках да попитам какво е мнението на "старите" към пушените кашкавали и топените пушени сирена - вписват ли се в режима?

# 26
  • Мнения: 5 138
Цитат на: Naq2009 в Ср., 28 Март 2012, 10:52
Цитат на: Светлица в Ср., 28 Март 2012, 10:50
Naq2009, дали ще бъде безрезултатна не знам, но със сигурност ще намали ефективността й.
Опитай да преместиш вечерята поне към 19.00. На мен например не ми пречи да се нахраня в 17.30 - 18.30, а после да седна с другите на масата, докато те вечерят.


Светли, то лесна работа е така, но дали ще ми устиска ангела докато храня малката и гледам баща и как е облизва, да не хапна и аз !


Няма ангели , няма дяволи,
всяка вечер готвя и храня домашните и не е чак такъв проблем, проблем е в плодов когато си на една ябълка например а храниш детето с вкусно пиленце , а мъжо иска да му резнеш нещо сухичко с биричката  
300 дяволи ти се изпречват и ти образуват поток от слюнка, ама се стягаш стискаш зъби, казваш майната му, поглеждаш снимката на НАНА с панталона и лягаш  
  

 

# 27
  • София
  • Мнения: 12 554
Нана, можем да се засечем във фитнеса довечера Simple Smile Панталонът е маняк - според мен трябва да го сложиш в голяяяма рамка на стената - като мечка-трофей Simple Smile
Бабе, това е много добра идея! "Мечка-трофей"!!!  Joy Joy Joy
Добре дошла на "загадъчната дама от вчера"!  Laughing
Нана, като видях менюто ти за обяд, се сетих, че исках да попитам какво е мнението на "старите" към пушените кашкавали и топените пушени сирена - вписват ли се в режима?

Няма причина да не се вписват. От пушек не се дебелее  Joy може би  Mr. Green

За загадъчната дама - Гострайдърката ни изненадА много приятно, да подчертая, като дойде да се запознаем без да е писала в темата.  Grinning

# 28
  • Мнения: 5
...поглеждаш снимката на НАНА с панталона и лягаш  
Много добра рецепта за вечеря!!! Да добавя: ...и внимаваш какво ще сънуваш!  Laughing Laughing Laughing

# 29
  • София
  • Мнения: 35 117
Детенце, благодаря за темата kiss

Общи условия

Активация на акаунт