90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 182

  • 31 519
  • 713
  •   1
Отговори
# 675
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Мерси, Бабс!  Hug

# 676
  • Мнения: 96
vanessa80, благодаря  Hug Май така ще направя.

# 677
  • Мнения: 2 149
Привет Hug
Вчеря бях белтъчен,мина успешно(с леко смесване на белтъчини на обед Laughing)
З-фреш портокал
О-пуешко филе на скара полято с гъбен сос със сметана,варени броколи и моркови,салата печени тиквички(от всичко по малко Wink)
В-печени тиквички,кисело мляко,домат,кашкавал
С водата нещо не се разбираме,днес ще се постарая повече.
За днес варива,правя един едър боб на фурна,това ще е Laughing
Лек ден и много усмивки Laughing

# 678
  • Варна
  • Мнения: 227
Савина и аз това щях да питам Simple Smile т.к. до тука за 5 дни от общо 10 хранения имам 8 белтъчни и 2 въглехидрат  Laughing

Но съдейки по кантара засега съм ОК!

Варива най-не ми се ядат, но като готвя за мъжа ми ще ям и аз, иначе яко налитам на месо и сирене Simple Smile

# 679
  • Мнения: 26
И аз не разбирам много как се процедира в почивката... Чудя се примерно ако направя пиле с ориз, мога ли да го хапвам, докато не свърши (т.е. примерно 2 дена подред)? До колкото разбрах, няма значение от последователността на храните. Значи не е задължително да ям на обяд белтъци, на вечеря или на другия ден бобови храни и т.н.? Вие колко пъти в месеца правите плодов ден през почивката? И още един въпрос - разбрах, че не трябва да се смесват ВХ с белтъци. Значи не мога да ям примерно пица, или спагети със сметанов сос, или пък баница със сирене? Cry Вие позволявате ли си такива храни и качвате ли много от тях?  newsm78

# 680
  • Мнения: 1 517
Здравейте момичета Wink
Виждам, че обсъждате почивката. Няма лошо да попрочета и аз нещо ново за нея Mr. Green Иначе с моя опит мога да кажа, че почти всичко може да се хапва, важното е кога как и по колко Laughing
Иначе нямам с какво да се похваля тази сутрин съм 49.00  Rolling Eyes Днес белтъчни и за обяд и за вечеря. Ще видим. Peace

# 681
  • Пловдив
  • Мнения: 40 934
Аз днес съм на...З-ябълка,О-спагети с кетчуп и 1/2 салата и В-1 пастичка.

# 682
  • На топло...
  • Мнения: 584
Добър ден Hug.

Да се похваля със само +300 грама след "вълшебния ориз" по време на ову Joy.
Повече мъчения определено няма да има Naughty, в смисъл не беше толкова безвкусно, колкото ми беше гладно вечерта, все едно воден карах Mr. Green.

На мен лично само белтъчни храни не ми влияят добре на перисталтика и други организмови процеси (примерно така си докарах едно прекрасно течение лятото ooooh!, хората от въглехидрати - аз наобратно, като с ориза, ма не може да сме еднакви всички я! Whistling), тъй че си 'апвам в почивката каквото ми се яде Peace. Един плодов седмично определено държи резултата от режима в шах, както си е по правилата. След три месеца предполагам, че може и да се разреди - като пробвам пак ще се обаждам Laughing.

# 683
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 899
Нямам търпение за почивката вече. Ще ям само белтъчини и въглехидрати.  Crossing Arms
Я кажете, на 5-ти ми е последния воден, а тогава се пада някаква фаза на луната. Трябва ли да правя нещо специално за по-добър ефект, или си карам нормално водния?

# 684
  • Мнения: 5 103
Аз тази седмица ще правя два плодови дни. Единият е в сряда, както ще бъде по време на почивката, а другият е днес, защото вчера прекалих  Crossing Arms Ама най- много ги обичам тези дни, не ми се иска само веднъж да са  Confused

Нану, и аз съм забелязала тази "вреда" от белтъчните дни. Голяма мъка е после в 00  Sick За течението не знам как ми се отразява, но този цикъл е особено постно  Tired Нищо де, поне се появи.

Исках да питам още нещо: по време на почивката може ли да се кара само на салатки  Rolling Eyes Овкусени, не като в плодовия, но без нещо от бобови, въглехидрати или белтъчини. Примерно зелена салата- марули, чесън, репички, лук, краставичка и това е Rolling Eyes

# 685
  • На топло...
  • Мнения: 584
Аааа, не това течение, Блеки, другото, месец и половина не се отървах от него, явно много ми се е променила киселинността на средата Sick.
А за белтъчните е ясно, просто са много бедни на фибри и трябва по друг начин да си помагаш, ако наблегнеш на тях... Интересното при мен е, аз не обичам много млечните, освен киселото мляко дето сама си правя от мъка по Бг, та си домъкнах закваска, но и него много рядко, яйцата също не съм им фен, хапвам месце и риба с по-голям афинитет. И ето - от млечни се подувам и запичам, а най-много смъквам от риба, пусто обичам кюфтаци обаче Mr. Green. Та ако не се наблегне на салатите, забрави среща с нулите...

Ох, забравих да напиша на Неродена мома, че може всеки ден да яде сусамов тахан, но не повече от супена лъжица - максимум две! Еквивалент на семенцата в салатите, но и мазнината ограничаваш, примерно в Баба Гануш е ок, в хумус е ок...

# 686
  • Мнения: 1 831
Светлица нищо специално не трябва да правиш, пий си вода, чай, кафе и това е. При лунуване   се приемат в рамките на 24 часа само течности (фрешове, вода, чай и т.н.), тъй като ти е воден ти ще пропуснеш фрешовете  Wink

# 687
  • София
  • Мнения: 6 011
Светлица, нещо да не си в грешка с луната - гледам, че почва на 06.04. в 22 и нещо вечерта.  newsm78

# 688
  • Мнения: 4
Здравейте още съм болна и може би в Неделя ще се включа пак в диетата.  Sob  Sob  Sob

# 689
  • София
  • Мнения: 281
Втори плодов........до този момент просто чудесен Hugи лесен .....Малии като се сетя за първият  #Crazyнаправо ми беше зле.Сигурно и на мен в бъдещето...... Joyще ми стане любим.
Така Ви се радвам на всички почиващи Laughing.Браво момичета.Ника, качи ли снимки newsm78нещо не ги мернах.Усмивки и лек ден.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт