Отговори
# 345
  • Мнения: 1 012
Благодаря ви за подкрепата. Приятелката ми ми беше гобяма опора в живота, още не мога да свикна че я няма около мен.

Роминче, моите искрени съболезнования! Hug Много съжалявам!
Скрит текст:
Любима моя приятелка се бори със същата болест в момента. Cry

Лагунка, нито за момент не я оставяй без подкрепа

# 346
  • Мнения: 0
Ако някога при определени обстоятелства  си направил нещо добро, не можеш да искаш реванш и да ти се върне същия жест. Затова постановката се превърна във фарс.  Хората са различни, не можеш да ги задължиш с нищо. И в случая  се роди омраза и ожесточение, а това са разрушителни емоции. И те ще бъдат причина за драмата.

 newsm10

# 347
  • Мнения: 0

...да ви споделя една клюка за сериала..: Щяло да има и втори сезон. Този щял да свърши със свадбата на Гюней през юни, на която Джемре и Кузей щели да споделят любовта си един пред друг.../не гарантирам за 100 достоверност, защото го прочетох в форум/  newsm08

ako наистина Гюней се ожени за Бану, а Кузей и Джемре се обяснят в любов, какво точно ще гледаме във втори сезон - разводи ли  Laughing

По-скоро отрезвяването на Кузей от напастта Джемре  newsm78  Tired  Praynig

Всъщност дано да няма втори сезон, че и сега вече героите са масово окарикатурени и всичко е превърнато във фарс  Rolling Eyes  Close  Thinking

# 348
  • Мнения: 1 053
 sara bri   202uu

# 349
  • Мнения: 186
Това за Джемре и Кузей сигурно е така, никога не съм се съмнявала.
Значи няма нужда толкова мрачно да се гледа.
Ще има добри дни за двамата братя, сближаване помежду им, надявам се.

# 350
  • Мнения: 186
Ако някога при определени обстоятелства  си направил нещо добро, не можеш да искаш реванш и да ти се върне същия жест. Затова постановката се превърна във фарс.  Хората са различни, не можеш да ги задължиш с нищо. И в случая  се роди омраза и ожесточение, а това са разрушителни емоции. И те ще бъдат причина за драмата.

 newsm10

+1

# 351
  • Мнения: 3 417
Сценаристката   Ece Yörenç днес на филмовия фестивал в Кан





# 352
  • Мнения: 186
Терзийска, много ти благодаря за инфото.
Дали имаме шанс за награда  Rolling Eyes

# 353
  • Мнения: 0
В Кан ли е това? Не се ли провежда през май фестивалът в Кан?

# 354
  • Мнения: 3 417
В Кан ли е това? Не се ли провежда през май фестивалът в Кан?

не го преведох правилно за телевизионни филми но дали участва не знам

The scenarist  Ece Yörenç, today was at MIP TV International film fair at Cannes.

# 355
  • Мнения: 2 282
Терзийска, много ти благодаря за инфото.
Дали имаме шанс за награда  Rolling Eyes

+ 1. А, дано дръпнем някоя награда. Но дори  и да не стане, това, че ще предлагат сериалчето ни на такъв фестивал си е гаранция, че няма да изпортят нещата. И филмът ще бъде съобразен с вкусовете на широката аудитория, а не само на турската публика. Така, че за финала едва ли ще вземат в предвид настроенията по турските форуми и  по-голямата фенска маса на Джемрето.

# 356
  • Мнения: 186
Дафне, мила, пак ще си говорим  Wink

# 357
  • Мнения: 2 282
Дафне, мила, пак ще си говорим  Wink
ОК! Hug  bouquet

# 358
  • Мнения: 3 371
Добър вечер !  bouquet
Ако ще има сватба, значи Гюней отново ще се измъкне сух от водата ! Даже знам, благодарение на кого ще е така !

Кузей никога не е търсил реванш за жертвата си ! Единственото, което искаше, е да има подкрепата на семейството си, за да продължи напред . За себе си съм убедена, че постановката беше заради самият Гюней, за да му покаже Кузей колко лишени от смисъл са думите му за братска обич и вярност !

На мен ми е интересно какво, аджеба ще прави Джемре на сватбата на Гюней ? newsm78
И дори да е там, силно се съмнявам, че Кузей ще и признае точно в този ден чувствата си ! Сигурно ще и се обясни в любов, че да не страда заради Кузей ! Laughing На мен лично всичко това ми звучи несериозно !  Peace

Терзийска,  Heart Eyes благодаря ти за всичко ! Обичам те ! Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 359
  • Мнения: 0
не го преведох правилно за телевизионни филми но дали участва не знам

и аз не знам, но в изданието на MIPTV:
http://issuu.com/todotvnews/docs/ttvp_miptv2012

има статия на стр. 18 за сериалите в Турция. Peace

Ромина, съжалявам за загубата ти.

Общи условия

Активация на акаунт