Отговори
# 330
  • Мнения: 123
Как сте днеска дами... newsm53

...да ви споделя една клюка за сериала..: Щяло да има и втори сезон. Този щял да свърши със свадбата на Гюней през юни, на която Джемре и Кузей щели да споделят любовта си един пред друг.../не гарантирам за 100 достоверност, защото го прочетох в форум/  newsm08

# 331
  • Мнения: 2 282
Добър ден!   bouquetДопускам, че цената, която ще плати Гюней за проблемите в семейството и катастрофата, ще е най- голяма! Едва ли след присъдата му (каквато и да е тя) ще има обратен път към дома и най-вече към брат му! Дори и правилно той да си понесе вината, това ще разбие тотално сем.Текиноолу! Хубав ден!  bouquet

В това можем да бъдем абсолютно сигурни.

# 332
  • Мнения: 2 282
Ромина моите съболезнования

И от мен, Ромина! Hug

# 333
  • Мнения: 3 547

...да ви споделя една клюка за сериала..: Щяло да има и втори сезон. Този щял да свърши със свадбата на Гюней през юни, на която Джемре и Кузей щели да споделят любовта си един пред друг.../не гарантирам за 100 достоверност, защото го прочетох в форум/  newsm08

ako наистина Гюней се ожени за Бану, а Кузей и Джемре се обяснят в любов, какво точно ще гледаме във втори сезон - разводи ли  Laughing

# 334
  • Мнения: 123


ako наистина Гюней се ожени за Бану, а Кузей и Джемре се обяснят в любов, какво точно ще гледаме във втори сезон - разводи ли  Laughing




Идея си нямам...ОБАЧЕ  знам че г-н Каванч не би ни оставил да скучаем нали ... newsm47

# 335
  • Мнения: 18 637
Здравейте мили дружки. Роминче, много съжалявам за загубата ти  Heart Eyes Дано приятелката ти почива в мир...Каквото и да кажа, жалко за жената. Терз, благодаря ти мила! Hug Нашето момче е съсипано от мъка... Жалко за хубавия човек Екрем Бора.
Колкото до Гюней и Кузей вече казах какво чувствам, няма да се повтарям. На Гюней му бях простила, че удобно се скри зад гърба на малкото си братче, но никога не мога да му простя за отношението му към него след това Поне малко от малко трябва да имаш срам, а при него такова чувство липсва. Не знам, аз ако съм на негово място нямаше да посмея да погледна хората в очите след всичко, а той продължава да се репчи и да обвинява другите за " нещастния" си живот. Поставете се на мястото на Кузей поне за минута и кажете вие какво бихте изпитали към човек, за който си направил възможно най - голямата жертва на която е способен човек- той пожертва свободата си, здравето си, мечтите си, само и само брат му да не пострада, а какво получи в отговор на всичко това? Не че някога е очаквал брат му някога да му благодари, но все пак вярваше, че и Гюней в даден момент ще му отвърне със същото. Та нали именно Гюней му каза много пъти, че него обича най- много на този свят, че ще даде живота си за него ако трябва на мига. А какво направи той? Изхвърли го от работа без всякакво колебание, след това му заяви, че няма той да страда заради неговата глупост. Дори Баръш го каза на Бану, че Гюней е обърнал гръб на собствения си брат. Кажете с ръка на сърцето тези които му съчувствате - честно ли постъпи спрямо брат си? Че и най- нагло го обвини, че видиш ли нарочно бил влязъл в затвора за да го съсипе и да се скрие. В него вече няма и капка угризения, че животът на Кузей е съсипан. Да, вината за катастрофата е и на двамата, ама той като познава брат си трябваше ли точно в колата да му крещи и да не си гледа пътя? По каквато и да е причина да е станала катастрофата, факт е, че само Кузей го отнесе. Гюней си учеше, радваше се на любовта си с Джемре и въобще не мисля, че животът му е бил толкова лош, докато брат му се мъчеше да оцелее в затвора. Тъй че изобщо не го съжалявам и не се чувствам виновна за това.Хубав ден!

# 336
# 337
  • Мнения: 3 547
dterziiska, благодарности за снимките и видеото с Каванч от погребението на Екрем Бора.

От видеото се забелязва наистина колко много от самия Каванч има пренесено в образа на Кузей...
поведение, начин на говорене, маниери...страхотна прилика.

Може би защото тук виждаме Каванч в много тежък момент, с много болка и скръб, а те са така перманентни за Кузей, който толкова малко добро е видял от хората около себе си...

  Честно, във видеото направо ми е трудно да отделя Каванч от Кузей #Crazy #Crazy

# 338
  • Мнения: 1 413
Роминка, Hug моите съболезнования, мила! Знам, че ти е много тежко и болката не стихва!
Дълбоко ти съчувствам... Hug Hug Hug

# 339
  • Мнения: 2 282
В Кузей има нещо от любимия ми Зорба Гърка. Най-голямата лудост е да не си никак луд. Житейската философия на Зорба. Не намирам саможертвата на Кузей за безразсъдство, наивност и глупост. Може да е на битово ниво, но това по смисъла си е саможертва. Да поставиш другите пред себе си, да имаш нещо и да си готов да се простиш с това, си е направо подвиг. Има нужда от такива хора, както се казва ''лудите, лудите да са живи''.
Не приемам обаче , че постъпи много емоционално към Г. Ако някога при определени обстоятелства  си направил нещо добро, не можеш да искаш реванш и да ти се върне същия жест. Затова постановката се превърна във фарс.  Хората са различни, не можеш да ги задължиш с нищо. И в случая  се роди омраза и ожесточение, а това са разрушителни емоции. И те ще бъдат причина за драмата.

# 340
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Ромина моите съболезнования.

# 341
  • Мнения: 1 053
Ромина моите съболезнования.Относно слуха за втори сезон,не искам Кузей да е с Джемре,някак си не ми се връзва тази работа,годеж с Гюнейката,гадже на Гюнейката,не виждам какво ще изразят сценарисите ако действително стане така,а не виждам смисъл от такова развитие,според мен трябва някаква промяна за Кузей,която да го отърси от миналото,де да знам нещо такова очаквам.....)))))

# 342
  • Мнения: 0
Роминче, моите искрени съболезнования! Hug Много съжалявам!
Скрит текст:
Любима моя приятелка се бори със същата болест в момента. Cry

не виждам смисъл от такова развитие,според мен трябва някаква промяна за Кузей,която да го отърси от миналото

 Peace Покрепям!Много от момичетата намират смисъл в такова развитие на филман, но и за като теб смятам,  че ако има връщане към миналото чрез евентуална връзка между К. и Дж., в случая, при дадените обстоятелства... само може да нарани  и да донесе много болка, както на единия, така и на другия.Хепи енда е изключен, а аз искам хепи енд пък!

# 343
  • Мнения: 0
Ромина съжалявам за загубата ти  Sad

# 344

Общи условия

Активация на акаунт