Отговори
# 405
  • Мнения: 1 053
Тупарова,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!Бъди жива,здрава и много обичана!Момичета кажете ми кой ден и по коя тв турска дават Кузейчо,аз днес си сложих сателит и сега ще хващам турските програми и познайте за какво ще стане въпрос,голямо зяпане,моя мъжо ми вика,,отсега нататък глад мори добитъка..)))Аз от работа се залепвам на компа  Laughingима ли превод на 29 серия вече  newsm78 Наистина много ме чека това с кой ще е Кузей (от жените) ooooh! ooooh! ooooh!

# 406
  • Мнения: 12 009
llullu ,по Kanal D,от 20 ч дават повторение и около 21 ч новия еп ,всяка сряда

Последна редакция: ср, 04 апр 2012, 12:25 от Slawena

# 407
  • Мнения: 186
Честит рожден ден, Тупарова !   bouquet  bouquet  bouquet
Бъди жива и здрава !
Овне значи и ти.  Heart Eyes
Най-хубавата зодия.  Hug
Честни, открити, с поглед винаги устремен напред , действени и оптимисти.
Жалко че във филма никой от героите не покрива тези критерии. Wink

# 408
  • Мнения: 186
Здравейте ...Сряда е.. smile3539 smile3539

И   аз мисля, че едва ли би имал проблем с изиграването на романтична сцена с която и да е актриса. Просто това е част от работата и ако е професионалист това няма как да е проблем  Party стига г-жите сценаристи да го решат. Аз мисля, че идеята им едва ли е и двамата братя в затвора , а дамите отвън безутешно да ронят сълзи  Naughty Предвиждам Гюней да продължи да се издига и да продължи да бъде много самотен. Мисля , че трябва да ни изяснят защо г-жа хандан така дели синовете си..очаквам да изскочи заек от тази трънка. Също така Кузей е време да си намери някой влиятелен приятел или нещо като ментор срещу всички тези врагове Симай, Баръш, Ферхат защото става прекалено дори и за супермен. Предполагам ,че няма да се разведе толкова лесно със Симай, защото страда от твърде много скрупули които лека полека трябва да остави зад гърба си. Надявам се връзката му с Зейнеб да е нещо временно. Тя като умно момиче което показват до сега определено усеща и ще усети ,че Чувствата на Кузей принадлежат на Джемре, няма да го преодолее и ще се оттегли. харесвам образ на Али забавен е и ми се иска да остане до края. А нашия Кузей ще изиграе перфектно вътрешната си борба , докато разбере че няма да може да гледа Джемре с друг до нея. Интересно ми е дали майката на Джемре ще се събере с бащата на Зейнеб, и заживеят под един покрив, тогава интргата ще е голяма....уф стига толкова, че ще взема да изям хляба на сценаристите ... newsm47  201uu

Добро утро, споделям напълно казаното от теб. Peace

# 409
  • Мнения: 2 282
Тупарова, честит празник!   bouquet  bouquet  bouquet Hug
Поздрав с едно прекрасно изпълнение на тамбура!
http://www.youtube.com/watch?v=PxwhD8rsebE&feature=related

# 410
  • Мнения: 8 639
Здравейте. Hug Hug Hug
Тупарова, честит рожден ден.  bouquet  bouquet  bouquet

РоминаHug Sad

# 411
  • Мнения: 0
Тупарова ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН !
Да си жива и здрава , и много щастлива  Hug

# 412
  • Мнения: 75
Тупарова, Честит рожден ден! Нека от здраве не се отървеш, да бъдеш винаги обичана и обичаща  bouquet
А само да пиша, че нямах предвид че Киво е имал чувства към Берен за да изиграе така добре Бех, но ние зрителите го виждаме с други очи когато е с партниорка която му подхожда Peace

# 413
  • Мнения: 1 413
Тупарова, Честит Рожден Ден!
Пожелавам ти това, което не мога - да изпревариш времето!

# 414
# 415
  • In a strange romance
  • Мнения: 2
ЧРД, партнер! Hug Hug Пожелавам ти най-вече здраве, хиляди усмивки, много любов и верни приятели! Весел хразник!

# 416
  • Мнения: 0
Сара Бри, това Фетих 1453 за превземането на Константинопол ли е?

Да, това е. Гледах го още през февруари, почти след премиерата. Много ми беше любопитно. Но загубих 2 часа и 9 евро  Sad. Не знам дали някога ще го излъчат в Бг. По-скоро с цел да се види как НЕ трябва да се прави филм  Shocked. Можеш да прочетеш за него тук: http://features.actualno.com/news_382036.html. Мнението е немско, на наблюдател от вестник Франкфуртер Алгемайне. Почти отговаря и на моите виждания.

# 417
  • Мнения: 2 282

И   аз мисля, че едва ли би имал проблем с изиграването на романтична сцена с която и да е актриса. Просто това е част от работата и ако е професионалист това няма как да е проблем  

Не е точно така.Дори и професионализма на Клуни не е достатъчен за този род сцени.  
Джордж Клуни притеснен при снимането на интимни сцени
Клуни и Плачидо играят любовници и италианската актриса споделя, че Джордж бил неспокоен при снимките на любовните сцени.
"Той призна, че няма голям опит в снимането на секс сцени. Разбрах, че това е нещо ново за него. Трябваше да намерим начин всичко да изглежда естествено и да оставим телата ни да говорят. Бяхме много открити един към друг, опитах се да го предразположа, за да заснемем сцената, така че той да не изглежда като пълно дърво", разкрива актрисата.

# 418
  • Мнения: 0
 bdbaloni Tuparowa
Да бъдеш много радостна през този ден newsm18, да се чувстваш ценена и обичана Heart Eyes, да го отпразнуваш с любимите си хора  Tada! Наздраве!  cheers

# 419

Общи условия

Активация на акаунт