Отговори
# 390
  • Мнения: 3 371
sara bri ,  Hug сигурна съм, че щеше да е перфектен Ферат ! Peace
Това имам предвид, като казвам, че е много талантлив- може да изиграе всичко и то добре !
Един добър актьор трябва да може да се превъплати във всеки един образ ! А не да казват, че тази или онази роля не била подходяща а него !  Peace

Пък Али с тази чалма, си е чист башибозук !  Laughing

# 391
  • Мнения: 2 282

Ако изобщо включат романтични или по- страстни сцени, независимо с коя от дамите във филма, Киво ще я изиграе така, че ще ни се подкосят краката - сигурна съм !


Maлко се успокоих, че могат да му се получат нещата с Дж. Защото досега  ми е голям проблем, че нищо не мога да разчета. Laughing

# 392
  • Мнения: 2 282
Току що изгледах края на сериата и ми направи впечатление ,че Баръш знаеше че полицията идва да отведе Гюней, според мен и той вече знае за Ферат а нищо чудно да действа в комбина с него.


Очаквам в най-скоро време Фърат да го приберат на топло. Сумер, Баръш, Бекир, Фърат, Симай срещу двамата братя.
Много на брой станаха враговете. И без да са  убедителни мотивите на всеки един от тях.  Нереални взеха да стават нещата. Затова трябва да поразчистят терена, като извадят някой  от строя. Фърат и Симай са изчерпали потенциала си.

# 393
  • Мнения: 3 547
Не мисля, че би му се опряла любовна сцена, ако ще и с пън ! Не споря, е харизмата на партньорката му е без значение - напротив ! Но той и без партньорка може ! Mr. Green

Хахахахахах...уби ме тази сутрин, госпожата  Hug Joy

А дано да не ни показват чак пък любовни сцени без партньорка, че ще ми дойде в повече..

Joy Joy Joy

# 394
  • Мнения: 186
Добро утро и хубав ден !
Сряда ! Hug

# 395
  • Мнения: 3 351
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ТУПАРОВА ВСИЧКО НАЙ-ХУБАВО

# 396
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Очаквам в най-скоро време Фърат да го приберат на топло. Сумер, Баръш, Бекир, Фърат, Симай срещу двамата братя.
Много на брой станаха враговете. И без да са  убедителни мотивите на всеки един от тях.  Нереални взеха да стават нещата. Затова трябва да поразчистят терена, като извадят някой  от строя. Фърат и Симай са изчерпали потенциала си.

За първи път съм напълно съгласна с теб   newsm10... добро утро на всички весела сряда надявам се да сме много довечера

# 397
  • Мнения: 123
Здравейте ...Сряда е.. smile3539 smile3539

И   аз мисля, че едва ли би имал проблем с изиграването на романтична сцена с която и да е актриса. Просто това е част от работата и ако е професионалист това няма как да е проблем  Party стига г-жите сценаристи да го решат. Аз мисля, че идеята им едва ли е и двамата братя в затвора , а дамите отвън безутешно да ронят сълзи  Naughty Предвиждам Гюней да продължи да се издига и да продължи да бъде много самотен. Мисля , че трябва да ни изяснят защо г-жа хандан така дели синовете си..очаквам да изскочи заек от тази трънка. Също така Кузей е време да си намери някой влиятелен приятел или нещо като ментор срещу всички тези врагове Симай, Баръш, Ферхат защото става прекалено дори и за супермен. Предполагам ,че няма да се разведе толкова лесно със Симай, защото страда от твърде много скрупули които лека полека трябва да остави зад гърба си. Надявам се връзката му с Зейнеб да е нещо временно. Тя като умно момиче което показват до сега определено усеща и ще усети ,че Чувствата на Кузей принадлежат на Джемре, няма да го преодолее и ще се оттегли. харесвам образ на Али забавен е и ми се иска да остане до края. А нашия Кузей ще изиграе перфектно вътрешната си борба , докато разбере че няма да може да гледа Джемре с друг до нея. Интересно ми е дали майката на Джемре ще се събере с бащата на Зейнеб, и заживеят под един покрив, тогава интргата ще е голяма....уф стига толкова, че ще взема да изям хляба на сценаристите ... newsm47  201uu

Последна редакция: ср, 04 апр 2012, 11:34 от Добро Утро

# 398
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10



ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ТУПАРОВА  много здраве и много любов  newsm67 newsm59

# 399
  • Мнения: 3 371
Тупарова, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Пожелавам ти много здраве, много споделена обич и още много сбъднати мечти ! Бъди щастлива !Благодаря ти за всичко, което правиш за да се наслаждаваме на любимото филмче !

# 400
  • Мнения: 3 371
Не мисля, че би му се опряла любовна сцена, ако ще и с пън ! Не споря, е харизмата на партньорката му е без значение - напротив ! Но той и без партньорка може ! Mr. Green

Хахахахахах...уби ме тази сутрин, госпожата  Hug Joy

А дано да не ни показват чак пък любовни сцени без партньорка, че ще ми дойде в повече..

Joy Joy Joy

Хубаво е да започнеш денят с усмивка, нали ?! Hug Радвам се, че съм допринесла за добро настроене ! Wink
Ако трябва да избирам от тези алтерантиви, пред това да е с една от партньорките си във филма, предпочитам втория вариант ! Laughing

# 401
  • Мнения: 123
 охооо ТУПАРОВА ,ЧРД    newsm59 happy bd smile3510

# 402
  • Мнения: 3 547
Честит празник на рожденичката !
Много Любов, щастие и здраве !

# 403
  • Toronto
  • Мнения: 683
Благодаря на всички за пожеланията! Hug



Надявам се тук всеки да намери по нещо за себе си! Mr. Green

# 404
  • Мнения: 12 000
tuparowa,ЧРД! newsm51 newsm51 newsm51

Общи условия

Активация на акаунт