Отговори
# 690
  • Мнения: 3 371
Добър ден !  bouquet
Снежка, Heart Eyes благодаря за кафенцето !  bouquet Имаш страхотен нови подпис- честито !  bouquet
Аз, като един просТ консуматор да кажа, че за мен мястото, където ще се случват нещата, е без значение, но определено има значение как ще се случват !  PeaceВиждала съм безумни преводи, както смислово, така и граматически, та много добре разбирам Тупарова Heart Eyes за какво говори !  Peace Аз лично не мога да отделя толкова време, затова съм изключително благодарна на всички момичета, които го правят . И го правят със желание и с много добри умения !   bouquet И, разбира се - за чест и слава ! Mr. Green
Благодаря още веднъж на Тупарова, Мими и Захарчето( кралицата ) за труда и времето, което отделят за нас !     bouquet  bouquet  bouquet( макар, че подозирам, за едни други сини очи го правят, ама - нейсе ! Laughing )

# 691
  • Мнения: 2 282
Oще не съм изгледала серията, но не мога да не споделя, че съм очарована от Бану. Лудата Бану
реагира най-адекватно в тая критична ситуация. Харесвам хора, които при проблем не се размекват, а се мобилизират на макс и могат да взимат правилни решения.

# 692
  • Мнения: 186
Дафне, на мен Бану също много ми хареса. И аз харесвам хора, които могат да се мобилизират на макс в такъв момент. Не знам само за какво сдъфка така Хандан, че онази гледаше отровно /както винаги почти/. Ще чакам превода.

# 693
  • Мнения: 0
Дафне, на мен Бану също много ми хареса. И аз харесвам хора, които могат да се мобилизират на макс в такъв момент. Не знам само за какво сдъфка така Хандан, че онази гледаше отровно /както винаги почти/. Ще чакам превода.
Доколкото разбрах, заради призовката за Гюней, която донесоха, за която Хандан забрави измежду манджите. Заради това, вместо Гюней да се яви сам в полицията, стана целият екшън с арестуването.

# 694
  • Мнения: 8 513
ГоспожатаHug

Oще не съм изгледала серията, но не мога да не споделя, че съм очарована от Бану. Лудата Бану
реагира най-адекватно в тая критична ситуация. Харесвам хора, които при проблем не се размекват, а се мобилизират на макс и могат да взимат правилни решения.

Да, Бану беше перфектна.  Heart Eyes Най ми хареса как сви сърмите на Хандан. Wink

# 695
  • Мнения: 3 371
ГоспожатаHug
Да, Бану беше перфектна.  Heart Eyes Най ми хареса как сви сърмите на Хандан. Wink

Аз Бану си я харесвам от самото начало ! До този момент, е най-праволинейният образ след Кузей ! От самото начало искаше Гюней, пребори се за него и е готова света да обърне, но да е с него ! За съжаление, на грешния човек се е спряла, ама любовта е сляпа !  Peace
Тя Хандан ханъм много подскача от радост, че ще има снаха от сой, ама Бану хич не е лесна и ще я сложи в ред, подозирам !  Mr. Green

# 696
  • Мнения: 123
....a така , да продължа с клюките около Кузей -Гюней...: Демет ще бъде новата приятелка на Джемре и , ще застане на нейна страна за вниманието на Кузей. Кузей щял да има разговор с майката на загиналото момче в катастрофата по натам и някой щели да извадят от сирила като го убият. Е това е ! /пак казвам източника не е официален/ ...а и още нещо по натам джемре щяла да напусне работа..  newsm78  Thinking Това е дами!  bowuu

# 697
  • Мнения: 1 012
ГоспожатаHug
Да, Бану беше перфектна.  Heart Eyes Най ми хареса как сви сърмите на Хандан. Wink

Аз Бану си я харесвам от самото начало ! До този момент, е най-праволинейният образ след Кузей ! От самото начало искаше Гюней, пребори се за него и е готова света да обърне, но да е с него ! За съжаление, на грешния човек се е спряла, ама любовта е сляпа !  Peace
Тя Хандан ханъм много подскача от радост, че ще има снаха от сой, ама Бану хич не е лесна и ще я сложи в ред, подозирам !  Mr. Green

Ха дано, току-виж изхвърлила госпожа Хандан  Mr. Green

# 698
  • Мнения: 123
 А ето това много ми хареса и ме разсмя... :цитат: I think this show should be called "Kuzeyin Suçu Ne"

# 699
  • Мнения: 1 012
А ето това много ми хареса и ме разсмя... :цитат: I think this show should be called "Kuzeyin Suçu Ne"

 Joy  Joy Отговорът трябва да е: Kuzey her şey için sorumlu olduğu (Кузей е виновен за всичко)

# 700
  • Мнения: 3 371
Аз тъкмо вчера щях да питам Джемре кога точно ходи на работа, че да я напуска ? Тя съвсем като у дома си в този холдинг - те шефовете и са там повече от нея !

Демет няма как да е на друга позиция, нали е приятелка на Али ! Важното е , Кузей да има друго виждане ! Peace
И защо само един ще вадят от сериала ?! Аз мога да дам предложения за още двама- трима ! Mr. Green

# 701
  • Мнения: 186
Кузей няма как да е на различна позиция от Демет и Али.
Много е постна тази негова връзка със Зейнеп, така ни я представят, че е ясно, че го готвят за другата любов - Джемре. Нищо случайно няма в турските сериали.
Това са и очакванията на мнозинството фенове.
А и както писа някой във форума, интерес се поддържа с добра драма.
Няма откъде да дойде този драматизъм в отношенията Кузей-Зейнеп, като изключим това, че със сигурност тя ще бъде наранена.
Ако в края на сезона Джемре и Кузей разкрият чувствата си, не знам какво ще гледаме във втория сезон.  Rolling Eyes

# 702
  • Мнения: 186
Дафне, на мен Бану също много ми хареса. И аз харесвам хора, които могат да се мобилизират на макс в такъв момент. Не знам само за какво сдъфка така Хандан, че онази гледаше отровно /както винаги почти/. Ще чакам превода.
Доколкото разбрах, заради призовката за Гюней, която донесоха, за която Хандан забрави измежду манджите. Заради това, вместо Гюней да се яви сам в полицията, стана целият екшън с арестуването.

Да, благодаря, Яп. И аз предположих, че заради призовката стана този гаф с полицията, да го арестуват така показно, така че нищо чудно затова да е насмела Хандан. Чакам превода, но да си призная  без особена емоция ми беше този епизод. Не е пълнеж, но не е нещо, което да те хвърли в размисъл , да отнеме съня ти. Просто пореден епизод. Може би следващият да е друг. Затова съвсем спокойно си чакам превода.

# 703
  • Мнения: 3 371
Кузей за сега демонстрира съвсем друго виждане и аз съм много доволна от този факт ! Peace
Пределно ми е ясно, че за да има драма, най- вероятно ще "жертват" тази линия, а за да угодят на драгия турски зрител, ще съберат Кузей и Джемре ! Това никак не значи, че ще така е редно, камо ли пък, че филмът ще спечели от това ! Ако свърнат в тази посока, не само че не виждам какво ще гледаме във вторият сезон, но и ще превърнат сериала в поредната драматична сапунка, която се лее от малкия екран ! Твърде предвидимо е, лесно и скучно ! Пък и честно казано, аз не виждам особена драма в това . Peace

# 704
  • Мнения: 0
За работата ако трябва да ги преценяваме , по което дават , всичките са за уволнение . Не съм видяла до сега освен К. и А. някой от останалите да работи  Laughing Целта не е  да ги гледаме как работят , това е просто факт от ежедневието на героя  Peace Ако толкова не стават нали щаха да ги уволнят , все пак шефовете им са сериозни хора .
За втория сезон има един куп започнати и не довършени сюжетни линии . А драмата ще е точно в това , че ще си разкрият чувствата , но няма да могат да са заедно . Как виждате К. да скъса с З. , докато тя не се откаже сама от него няма начин  Peace

Общи условия

Активация на акаунт