С коремчето ще се сбогуваме, Априлчето ще нацелуваме!

  • 37 153
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 25
Boboshulka една седмица преди да родя започнаха такива бодежи във влагалището!Това е признак или че бебо се наглася за излизане/ангажира таза/ или че правиш разкритие.Аз за второто не се усетих, но като отидох в болницата със 7 см разкритие ми разясниха нещата!

Мами какви помпи ползвате?Аз си взех една на Bertoni и беше добре, но взе да изпуска въздух!

Желая на всички един усмихнат ден  Hug

# 721
  • Мнения: 8 242
Мами какви помпи ползвате?Аз си взех една на Bertoni и беше добре, но взе да изпуска въздух!
Хубавите помпи (доказано) са Авент и Медела.. Всичко друго е въпрос на късмет, но аз не бих рискувала.. Предпочитам 2ра употреба хубава, отколкото нова еднодневка..  Peace

# 722
  • Мнения: 0
sladuranata_ , dvav, BlackFire благодаря за отговорите.
Дано всичко да е наред.
Гушки!

# 723
  • Мнения: 178
BlackFire , и аз си мислех дали не получавам разкритие, но не са ме гледали за такова досега. Бодежите са просто ужасни и се чудя с какво ли разкритие ще вляза. Ти когато влезе със 7 см разкритие предполагам доста бързо си родила?
Защото аз с първото си раждане влязох само с 2 см и беше доста гадничко докато получа пълно разкритие.

# 724
  • Мнения: 178
И още нещо, което пропуснах да споделя и попитам - от 2-3 дни усещам все едно някой ми дърпа и ми разтваря срамните кости. Това дали също е свързано с получаването на разкритие?

# 725
  • Мнения: 25
dvav и мен не ме бяха гледали докато не отидох в болницата!За жалост бързо направих пълно разкритие, но после се помъчих с напъните, защото бебо се заклещи и аз се изтощих, не се напъвах като хората и се наложи да ме резнат!Но като цяло бързичко стана-в 4.30 ме заведоха в предродилна и в 7.40 бях родила, като 1 час беше голямото напъване:)

# 726
  • Мнения: 178
Еее, добре е, щом за 3 часа е минало всичко! Надявам се и при мен бързичко да мине с тези пробождания и разтягания на костите. А ти с това голямо разкритие, което си имала и за което не си знаела, като ти започнаха контракциите на често ли бяха? Мисълта ми е, че с такова голямо разкритие не би трябвало дълго да чакаш... Защото както споменах, с първото си раждане влязох с контракции през 6 мин. и само 2 см разкритие, като болките, макар и много слаби бяха започнали 2 дни преди да родя.

# 727
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Здравейте Simple Smile!
Пожелавам тази седмица да има много нови бебета, а на майките - леко да мине  Hug
Хубав ден Simple Smile

# 728
  • Мнения: 8 242
И още нещо, което пропуснах да споделя и попитам - от 2-3 дни усещам все едно някой ми дърпа и ми разтваря срамните кости. Това дали също е свързано с получаването на разкритие?
Дам.. както и с намъкването на бебока надолу..
Аз пък нищо не усещаааааааам  Confused

От вчера, обаче, забелязах, че млекоцентралите нещо са се разработили  Thinking Ама пък таз коластра по-бяла от предния път ми се види  Crazy

Днеска водя баткото на училище и ми казва - ако започне да се ражда бебето, да ме вземеш, чу ли  Laughing Mr. Green (той човека иска в болницата да съм го водила в залата, да гледал  Crazy) щуркаво такова  Laughing

(пък аз тайничко съм си харесала днешния ден за раждане  Blush)

# 729
  • Мнения: 25
dvav аз се събудих със зверска болка и зацапване от кръв!За 5 минути бях облечена и след още 5 качена на магарето за преглед/живеем много близо до болницата/!Контракциите ми бяха на 3 минути!Общо взето преди да започна да раждам имах около десетина контракции до заветните 10 санта:)

# 730
  • Мнения: 178
Хаха, сладурче е твоят син!
Иначе за усещанията - при мен с тази бременност е за първи път, предната нито разтягане на костите, нито пробождания съм усещала. Сега дори леко ме е страх като са толкова осезаеми и на често тия усещания, да не се е получило голямо разкритие и едва да се добера до родилното...не знам и аз какво да мисля вече......

# 731
  • Мнения: 178
dvav аз се събудих със зверска болка и зацапване от кръв!За 5 минути бях облечена и след още 5 качена на магарето за преглед/живеем много близо до болницата/!Контракциите ми бяха на 3 минути!Общо взето преди да започна да раждам имах около десетина контракции до заветните 10 санта:)
леле, наистина бързо са се развили нещата при теб. Мен малко ме е страх да не се получи така и при мен, защото няма да мога толкова бързо да се добера до болницата. Днес съм на тонове при АГ-то ми, което ми води ЖК та вече се чудя дали да не попитам да ме види за разкритие....дали ще се съгласи на стандартна консултация.... Той е много готин лекар ама знам ли...

# 732
  • Мнения: 178
duhi_puhi, а за коластрата мисля, че няма за какво да се притесняваш какъв точно и е цветът - по-важното е, че я имаш  Simple Smile

# 733
  • Мнения: 8 242
duhi_puhi, а за коластрата мисля, че няма за какво да се притесняваш какъв точно и е цветът - по-важното е, че я имаш  Simple Smile
Аз изобщо не съм тръгнала да се притеснявам  Mr. Green Ама съм си изследовател и само си търся да забеляазвам това и онова  Joy
Уф, да взема да си постегна и моя багаж за болницата ли (само за бебето съм приготвила  Blush)..
И на мен болницата ми е на 2 светофара разстояние Simple Smile Даже си мисля, ако се случи през деня, хич няма да звъня на мъжо - закарвам си се раждам и му звъня с бебе (на готово)  Mr. Green
Ей, голям ентусиазъм ме гони, да видим като ме стегне какви ще ги дрънкам тогава  Joy

# 734
  • Мнения: 14
Хайде Духи,чакам те,аз съм си харесала утре,може да ме хванат болките някъде надвечер и през ноща да се родим живи и здрави,хихих.
Искам вече в другия сектор с бебоците,тук ми омръзна и ми е скука. smile3521
А и да не забравя да честитя на новите мами,сладките бебоци  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт