Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 156

  • 36 024
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Русе
  • Мнения: 6 503
ТанчеHug

Благодаря ти за тази песен!  Hug

Сега, като я слушам и гледам гифчетата с Мурат и Хасрет / от предния ми пост/, ама  Wink сякаш танцуват, толкова им пасва мелодията.  Peace

# 706
# 707
  • Мнения: 84
                                                 Фенче,

                            Зло да те забрави! Не знаех,че днес имаш празник!

                             Честит имен ден!  Здраве,здраве и много късмет ти желая!

                             За теб

# 708
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Здравейте, мили момиченца  Hug Отдавна не съм ви навестявала, но днес тук имало много празнуващи, няма начин да ви подмина  Wink

Цвети, Фенче, Баги, да сте живи, здрави и винаги толкова истински

 Всички ваши желания нека бъдат мои пожелания!!!



За всяка една от вас по роза от най-прекрасната цветарка на света !!!

А това е едно поздравче от мен с любимият ми италиански дует и най-хубавата им песен, Щастие:, желая ви го от сърце  Hug



# 709
# 710
# 711
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Злати,   love001 smile3521

Благодаря ти,  Hug чудех се какво ми липсва  Wink, пък то - било "Щастие"-то / това е  Simple Smile да сме на една вълна/.  Peace Joy Joy Joy

# 712
  • Русе
  • Мнения: 6 503
 ooooh! Момичета, сега попаднах на снимки на хотела в Сапанджа и...  ooooh! как ми се иска и  Wink аз да отида там!  Blush

 

 

# 713
  • Мнения: 10 031


Лека нощ, след този цветен ден! Simple Smile


# 714
  • Русе
  • Мнения: 6 503
И от мен - лека нощ!  Hug

... С няколко стоп кадъра от клипа на Сертап, с участието на Джансел.  Peace

 

 

# 715
  • Мнения: 2 195
Ети, Таня, Злати благодаря ви Hug
 
Таня, саксофонът бе един страхотен завършек на една дълга, емоционална и празнична седмица Hug

Фенче за превода Hug
Не ми стана ясно върнали ли са се и за какво са ходили в Лондон newsm78  Ако им се е разхождало на спокойствие, до София е 1 час със самолет hahaha   Нещо папараците не са си свършили добре работата.  
А има ли информация за вчерашното предаване,  в което участва Джансел?

И да ви поздравя и благодаря за това, че бяхте с мене на празника ми Heart Eyes с един от най-любимите ми клипове. Хасрет, Мурат и Таркан: Обичай ме. не ме променяй

# 716
  • Мнения: 4 535


   Добро утро!  Grinning Хубав ден е бил вчера в темата, една кола ще е малко за цветята с пожелания, нека Peace
   Бях на мач вчера в Лондон, ама ни СС сами, ни ССсс/ с бебчетата/ не срещнах Joy Може нещо вестникарите да се  пообъркали Wink
   Видях, че в друго предаване са пуснали Джансел с торбите, аз все още не знам какво го питаха, но понеже тук са маркирали със стрелка и кръгче децата, може би са добавили коментар Thinking



Хубав ден! Hug  И непременно вижте Гуги днес, готин е!
/На 9 април Google почита 182-тата годишнина от рождението на популярния фотограф Едуард Мейбридж (Eadweard Muybridge), считан за пионер в областта на кинематографията. /

# 717
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug

НадинWink намирам те в добро настроение, явно мачът е бил, успешен за твоите фаворити!  Hug

Какво  newsm78 ни липсва за началото на новата седмица - кафе и настроение!  Peace
И да се погрижим  Wink за това!  Simple Smile



Много усмивки ви желая и да ви върви  Simple Smile по вода!  Hug



# 718
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Баги,  Hug

Видях, че след като си се  Simple Smile напразнувала снощи си намерила време и за темата и питаш дали има информация за Джансел от предаването, в което го видяхме. За съжаление все още няма!  Peace
Но, на мен още тогава / при гледането му/ ми направи впечатление, че микрофоните пред него бяха два и ето
Надин  Hug е открила клип и от друга телевизия. Като гледам, обаче в този откъс, май  Thinking наблягат повече на семейството, та подозирам за какво става дума.  Wink А и превод сигурно ще направят, защото вече го има с арабски / те ще се погрижат  Wink въпрос на време е/.  Peace
Днес обаче арабките са пуснали преведени на английски и френски други клипове / акцията при ''хайванчетата''/, та да ви покажа единият от тях.  Peace


# 719
  • Мнения: 4 535
Надин,  Wink намирам те в добро настроение, явно мачът е бил, успешен за твоите фаворити!  Hug


Цвети, по- ванжото е , че мачът на градските съперници и също кандидати за титлата в Англия , беше неуспешен.  Grinning Така, че имам двойна радост, и за победа и за загуба Joy Ама какво да ви разправям, само футболна душа като Джансел ще ме разбере hahaha Иначе освен в настроение, ме намираш и с главобол Wink
Иначе се питам, тази програма без дати, само с вторник и сряда, дали не се отнася за тази седмица newsm78 Ако беше за миналата, все някакъв резултат щеше да се появи до сега Rolling Eyes
SALI

21.00 Karga (Siyah) vs Epicball (Beyaz)
22.00 Spartakistanbul (Beyaz) vs Dinamo Express (Kırmızı)
23.00 İTÜ İMK (Beyaz) vs AKUT (Yeşil)

ÇARŞAMBA

21.30 Ahparig (Sarı) vs Etkisiz Eleman (Mavi-Beyaz)
22.30 Ayazma (Kırmızı) vs Köstebek (Beyaz)
23.30 Tiyatro (Beyaz) vs Espora (Lacivert)

Последна редакция: пн, 09 апр 2012, 09:27 от nadine1111

Общи условия

Активация на акаунт