Вкусни козунаци и писани яйца ще приготвят Януарските ни слънчица :)

  • 30 603
  • 752
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5
привет  Peace

браво на героиня Тея и нейната силна мама Бебешондел!  Hug  искрено им пращам сила и положителна енергия за едно успешно възстановяване и много щастие и разбирателство за цялото семейство!    bouquet

и аз малко да се пооплача за поредица от черни случки, к/о ми се случиха за 2 дни - първо си изгубих телефона, без да си направя никакъв бек ъп на тел. номера, контакти и снимки и клипчета на Ади... Sad вчера си закопчах лятаната количка някак си наобратно и сега не мога по никакъв начин да я откопчая, следователно трябва да я нося в сервиз и да остана без количка за 7дни.....и последно...вчера след разходката ни в Южния на качване в колата установих, че допълнителната част от сола за колата я няма (стола ни е с допълнителна представка, през к/о минава колана) и къде ли не я търсих - под кола, над кола, в багажник, в храстите наоколко, огледах заобикалящите ме авотмоболи и нъцки.... ама какво да се прави, то просто си е заложено в кръвта и в манталитета на всеки един балканец - дай да го прибера, нищо, че не е мое и не знам как се използва, все за нещо ще ми послужи, защо ли да го оставям, да не говорим пък да потърся собственика и да се опитам да го върна по някакъв начин.......което не е много трудно, тъй като едва ли е паднало по далече от 1 метър от колата ми, к/о е с бебешки щори, лепенка индикираща БЕБЕ в колата и стола за бебе вътре...........

сори, че ви спамя, но пък така ми олекна  Peace  отдавна ги прежалих всички неща, има много по-важни неща в живота, които заслужават по-голямо внимание....просто ме е яд, че има такива хора...

иначе Ади е добре, вадим 9 и 10 зъб (предкътниците) голямо дрискане настана, но почти са пробили всички върхове...иначе много бърборим и сме много много активни и енергични, да му мисли мама лятото как ще ме озаптява на морето  Joy


ами това от мен, ще се възползвам от времето и да отида на зъболекар да си подменя една пломба и сле това съм замислила шопинг терапия в Дъ Мол, така че който е на линия може там да ме открие, че няма как да ми звънне  Peace

хубав ден   bouquet

# 16
  • Мнения: 748
Добро утро. Закусчица?



Болничките да оздравяват  Hug

Много сила на Тея и Бебеш  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 17
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Мадлен  Hug

Кате  Hug

Добро утро от нас!

# 18
# 19
  • Велико Търново
  • Мнения: 245
Добро утро!

Ети, как са Тея и Бебеш?
Г-н Траев още ли не се е разписал? Ще прескоча да видя в старата тема да не би да седи там и да пише още интересни неща за данонската суперхрана за деца.  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 192
Записче в новата темичка Flutter Heart Eyes

Меги  bouquet Заглавието ми хареса много Hug

Всички болничета бързо да оздравяват Praynig Hug

Кате  action032

Ети - поздрави на Бебеш като се чуете и  fingerscrossed за Тея Hug

# 21
# 22
  • Мнения: 295
Мадлен,мерси за темичката!  bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 598
Добро утро и дано следобедът е по-слънчев и безветровит!

Вместо запис да питам: Вече сме горди притежатели на 4 зъба tooth Какво трябва да купя за миене? Гледам има четки и силиконови накрайници, кое е подходящо? newsm78

# 24
  • София
  • Мнения: 175
Здравейте!

Много се радвам за добрите новини при Бебеш и Тея! Simple Smile

Кате, съжалявам за неприятностите, които си имала  Hug

Какарала, оздравявайте бързо!

Мрм, вие също!

Ние днес няма да излизаме, много ме боли глава и не ми се разхожда в този вятър.

Този начин на защита за марката Данонино много ме забавлява. Не знам кой им измисля маркетинговите стратегии, но определено няма да постигнат търсения ефект.

Ако не успея да се включа пак днес, ви пожелавам весел уикенд!

   bouquet

# 25
  • Мнения: 186
Днес ще съм на всяка манджа мерудия, няма оттърване  Mr. Green

Мелона, ние сме с тази: , доволна съм,но скоро ще минаваме с четка, че зъбите са много и много почна да хапе  Grinning

Кате, какво мога да ти кажа освен  Hug  spoko

Всички болни бързичко да се оправят.

# 26
  • София
  • Мнения: 415
Меги, благодаря за темичката   bouquet! Като прочетох заглавието ми стана едно празничноооо! Heart Eyes
Мелона, аз ползвам паста за зъби ненедент, има и силиконов накрайник в к-та.
Кате, а дано ти е свършила вече черната серия и от днес натам само розова! Wink Hug
Ети, и ти доста куц ден си имала, вече да не се случва! Naughty Hug
Болничките бързо да оздравяват! Hug
Направих резервация за Велинград за след 2 седмици и съм много хепи, ще има джакузита-макузите, СПА, това-онова! Mr. Green

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 559
Добро утро момичета,как ли е Тейчето,а Бебеш?
Медлен мерси за темичката и заглавието newsm10
Дейзи мерси за забавната закусчица Grinning
Пепинка радвам се че ВИ е харесало деЦкото Sunglasses
Прочетох всичко и..всичко забравих.Момичета наистина кофти серии и случки/съвпадения HugКате такива са много бг-шамар да е,на аванта да е ooooh!
Нощни честити ви новички ходещи крачета!Само напред и по верни пътища да го водят Hug
Мелона зъбки още не мием(имаме 5 на брой),пробвала съм с на батко му четката и пастата,но не стои,иначе му е интересно.За Преско ползвах/м Лакалут 0-3г. и четки на Колгейт обикновено-има пак по месеци и години.
буби на виждам картинката Rolling Eyes
Хубав ден от нас:55:
П.П Г-н Траев май хич не обича да си трае,що го ядосвате човека и не му вярвате Laughing

# 28
# 29
  • София
  • Мнения: 415
 Heart Eyes

Последна редакция: пт, 30 мар 2012, 13:40 от kakche

Общи условия

Активация на акаунт