Вкусни козунаци и писани яйца ще приготвят Януарските ни слънчица :)

  • 30 597
  • 752
  •   1
Отговори
# 45
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Буби страхотна картинка
Джанчето,настръхнах докато го четях Hug
Бубе,добре се завърнала Hug
какаРала много плач можем да поберем,излей си душата    action032

# 46
  • Мнения: 81
Здравейте. Бубе добре си се завърнала.
Дано малката шушулка Тея се оправя по бързо
 Джанче страхотно ееееееее. Аз си поплаках
Вики откри рисуването като занимание. И аз имам време за компа.  Joy

# 47
  • Мнения: 369
Някой каза чирпак и ми се дояде боб  Crossing Arms

# 48
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Който е казал да ти сготви.  Peace

Моето дете днес е прекрасно, дано да си остане такава. Два дни при баба за превъзпитание или сега пази дисциплина, че да не я пратя пак.
Ралиии, пиши, пиши. Другата седмица СПА?

# 49
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 983
Ехооо! Много пишете!

Много хубави новини за Тея!  Party Вече никакви болници да не помирисва, а следващото й хапче в живота да е противозачатъчно!  Laughing Peace

Кате, тъпа серия наистина  Sad (а аз се чудя що не си вдигаш тел  Wink)

Рали, ако тне ти се пише, пий едно Twisted Evil ... винаги се намира с кого  Sunglasses

Снощи майка ми дойде да гледа Прес и като приспах Тервел, излязохме с ММ! Еййй, как хубаво ми дойде, най-после да се видя с мъж ми и компания, че само обикалям кръчмите с девойки... като стара мома  Crazy (не се оплаквам, де)

И аз в клуба за Велинград, но след 3 седмици...  Party

Хубав ден на всички? Времето не е чак толкова лошо, колкото изглежда!  Peace

# 50
  • София
  • Мнения: 28
Някой каза чирпак и ми се дояде боб  Crossing Arms

 Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha

Ей ама днес нещо много ви обичам, едно ми е задушевно някак си... Hug Hug Hug

Ама моля ви се стига с тези стихотворения прекрасни, аз и без това често си рева, вие взехте всекидневно да ме доразплаквате  Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 496
Бубеее, айде бе жена!  Hug

Мама Зая, аз бях с чирпака, признавам си!  Embarassed Обаче, искам да питам, може ли леща, че бобът нещо не го владея като хората?  Mr. Green

Един виц: "Кое било любимото занимание на българина? Отг: ЯМ и СПА"  Laughing

# 52
  • Мнения: 369
Ааа ти ли беше!! Буби, не стааа искам боб!  Mr. Green По-течен, с подправки...май се сещам от де мога да си купя  Crazy

# 53
  • София
  • Мнения: 311
Запис, че мрънкането е страшно.

# 54
  • Мнения: 205
Ох, хора  Hug Мина ми и то без рев, и без бой, че и без сръбска музика.
Не ми се пише, че трябва да започна от много далече, но на моменти ме налягат ексистенциални мисли и мен като Пепинка.

Whatever......за СПА съм много навита, даже вчера го бях намислила като такъв ден, но се оциклик и се размина. Но другата седмица съм на линия, напоследък това е нещото, което страшно ме релаксира. Не съм в период за кръчми, а по-скоро съм влязла в един от "тихите" си периоди- йога, спа и релакс. Може би защото напоследък вкъщи постоянно има баби и дядовци, които не дочуват и постоянно гърмят някакви телевизори и направо ми е гръмнала главата и имам нужда от тишина Laughing

Люба, и при нас бабата така е затегнала дисциплината, че направо не ми се остава сама с Марти. Като се сетя какъв ужас беше приспиването преди, а сега се яде и заспива по часовник

Какче, в Гранда и аз съм била няколко пъти и е страхотно или поне беше. Въпреки, че когато съм ходила беше супер нов хотела и всичко беше много ново и чисто.  Но оттогава минаха няколко години, дано да поддържат нивото. А душа на удоволствието беше с едни светлинни ефекти

Последна редакция: пт, 30 мар 2012, 17:26 от kak@r@la

# 55
  • Мнения: 329
Ехоооо, привет-мривет!

Мадлен,   bouquet за новата темичка.

Аз направо съм ви изпуснала дирите. Нито съм чела, нито се явявах на срещи ама пуста работа, в която направо се изгубих... Прочетох последните страници за да имам идея какво си говорите. Нищо не разбрах  Grinning Освен, че имало някакъв мъж, който явно ви е убеждавал колко е хубаво да храните децата с Данонино.

Стискам палци за Тейчето и вярвам, че е силна и скоро ще слушаме за белите й.  Grinning

Како Рала,  ако ходиш на йога в махалата се налага да споделиш с мен и аз да се джойна, че имам спешна нужда от позитивна духовна енергия.

Ети, Кате, егати каръка ама всичко ще е наред, само да е здраве.

Зайко, аз боба не го владея и не само него  Mr. Green иначе веднага щях да се отзова. Да си погалиш коремчето  Heart Eyes

# 56
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
Зайке, точно това има за вечеря  Hug Заповядай да похапнеш  Mr. Green

# 57
  • София
  • Мнения: 598
wondergirl, хич не си разбрала Laughing Поуката беше, че Данонино е прекрасно нещо за децата, препоръчано от Българската педиатрична асоциация!!! Марш към супермаркета Laughing

Ей, тоя душ световно известен бе! И аз бях там в далечната 2006-а май newsm78 Че даже с един колега му се дивихме, вихме и пищяхме... Тиймбилдинг, да не си помислите нещо. Мисля, че се наричаше тропически душ.

Да се похваля, мойто дете прояде обща храна. От вчера омаха пълнени чушки и сандвич със свинско филе и чедър. Не бяха предвидени за нея, ама от де да знам, че сега ще й дойде музата. Та и с прасешко сме захранени. Горкото, то си чакало горните два зъба и юруш на маслините Laughing

# 58
  • Мнения: 119
Прекрасна темичка, стиснати палчета за всички, които имат нужда и слънчев ден.
Пепинка, искам снимков материал на възстановката на момента с прасето и Маша!  Joy  Ама наистина Машенка много прилича на Рая там, където е с чокото окъпана.

Буби - ако щеш ми вярвай, но се опитах да и направя колаж точно на този момент с чокото, ама то мирно седи ли...
Кате - дано да няма повече такива криви дни.
Сега се сетих за миенето на зъбите - ние понеже ползваме "бръмчащи" четки и като кажа на Рая да мием зъбите и веднага започва с озвучаването "бззззззз", а нейната си е обикновена, но винаги си бръмчи.
Къде ги намирате тези стихотворения прекрасни, аз нямам минута повече от това да прочета форума докато Рая спи. В момента, в който стане си носи обувките и започва да се обува и като не успее, отива и обува моите. Laughing

# 59
  • Мнения: 251
Сега се сетих за миенето на зъбите - ние понеже ползваме "бръмчащи" четки и като кажа на Рая да мием зъбите и веднага започва с озвучаването "бззззззз", а нейната си е обикновена, но винаги си бръмчи.
Къде ги намирате тези стихотворения прекрасни, аз нямам минута повече от това да прочета форума докато Рая спи. В момента, в който стане си носи обувките и започва да се обува и като не успее, отива и обува моите. Laughing
Joy опасно е това райче  Simple Smile

Пожелания за приятен и спокоен уикенд на всички   bouquet

Бебеш, все ви мисля, много кураж и сила на теб и Тея  Hug

Общи условия

Активация на акаунт