4 седмици ад, вижда му се края, какво следва?

  • 3 080
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 934
Еуфорията ми продалжава, дано отук нататак е само така. Как е надала душицата при условие, че не я хранят с повече от 10 грама не знам, ама вече е 2, 300. Утре ще ми позволят и да влезна да я видя. Заредила съм се с купища въпроси към лекарката, утре ще я подложа на кръстосан разпит.
Сега вече се почна голямото търчане ,защото не смеех нищо да купувам досега. Най-сетне ще пазарувам:)))Ще изкупя всички малки сладки розови неща които видя в магазините, и аз да се порадвам, че имам бебе дойде ред.

# 16
  • Мнения: 3 116
Приятно пазаруване миличка  Heart Eyes

Моята дъщеричка беше 5 дни в кувиоз, и се побърках от притеснение и от рев. Само аз си знам какво ми е било. Дори не мога да си представя как си се чувствала ! Важното е обаче че всичко вече е наред  smile3521

# 17
  • Мнения: 3 146
Ох, всеки ден я търсех твоята тема и не смеех да ти напиша и един ред или да попитам нещо. Heart EyesСега вече - супер новина. Много здраве пожелавам. Да ти кажа честно дъщеря ти на снимката изглеждаше толкова голяма и здрава, че се учудвах защо толкова време няма промяна.  Grinning

# 18
  • София
  • Мнения: 786
Следях темата всеки ден, стисках палци за малката принцеска. Много се развам че душичката се пребори, от тук нататък пожелавам само усмивки и много щастие! Hug

# 19
  • Мнения: 5 228
И аз всеки ден си мисля за твоята бебка. Много се радвам, че е по-добре и стискам палци бързо да се оправи. Браво на малкото геройче!   bouquet

# 20
  • Мнения: 430
Още една мъничка смела жена. Браво!!!!
salai, желая ти от сърце само хубави моменти и новини. Много здраве и поздрави на цялото ви семейство!

# 21
  • София
  • Мнения: 4 884
Браво на вас...Пожелавам ви да се гушкате и  да се цункате скоро..и всичко лошо да е само едно минало...

# 22
  • Мнения: 216
Браво!
Няма ни6о по-хубаво от това и дано се гу6нате скоро(а като гледам как сте с кг маи 6е е скоро)!
Много се радвам за теб и малката ду6и4ка!

# 23
  • София
  • Мнения: 1 044
Това е най-хубавата новина, която напоследък чувам!

За другото не бери грижа. сега бавно ще започне да се възстановява. Ще ви я изпишат абсолютно здрава след една камара изследвания. На изписването ще ви дадат една дълга епикриза + подробни указания как да се гледате и какви прегледи са необходими. Всеки месец ще ходите на контролни прегледи до 1 година след изписването и ако видят, че има някакъв проблем също ще ви пращат на специалисти. А и ние сме тук каквото знаем ще споделим.
как е бебата днес?

# 24
  • Мнения: 4 195
мила разплака ме. незнам какво да кажа.
искам да ти пожелая никога пове4е да не видите болница, нито ти нито малката принцеса. толкова е хубава на снимката:) нека сте много, много ама хиляди пъти много щастливи
най-искренно ти желая щастие с малката принцеса на ръце:)

# 25
  • София
  • Мнения: 4 867
salai, как е детенце?

# 26
  • Мнения: 934
Здравейте на всички.
За мое най-голямо щастие вече три седмици си е в къщи малкото ми злато. Държи си се като нормално бебе, реве, яде като змей и надава на тегло. От всичките притеснения дали ще има последици от стоенето в кувиоза и от рания и старт в живота доста отпаднаха. Бяхме на очен лекар, няма никакви отклонения в очичките, разминахме се с ретинопатията. Всичките и ТФЕ са идеални, няма поражения и кисти в мозъчето. От понеделник почваме да ходиме на рехабилитация, казаха че има 10 безплатни процедури и препоръчаха да се направят. Засега остава само тежката анемия, много и пада хемоглобина и вече на 2 пъти се наложи да и преливат кръв и има някакав физиологичен шум на сърчицето, но за него обясниха, че може да изчезне и чак като направи годинка ще ходиме на контролен за него. Изостава и с ваксините, но и това казаха, че е нормално и после ще наваксаме.
Засега просто няма вдими поражения и аз сам страшно щастлива глезя я максимално и въобще не я пускам от ръце. Преди седмица беше 3010 гр. и 52 см.
Ето и снимки на малката героиня и на мама щастието.
Благодаря за стотен път на това че ви има на подкрепато ви в този гаден момент от живота ми.  Hug Hug  bouquet

# 27
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Мила salai моето дете също беше с анемия и му преляха 1-2 пъти кръв - и имаше шум на сърцето, който изглежда с анемията отшумя. Казаха неонатолозите, че е от това. Дано и при вас е така
Целувки.
И наистина рехабилитацията е важна - непременно идете. А после - прегледи при невролог - но предполагам, ще ви кажат всичкото това.Много се радвам и за оченцата!
Да добавя че изглеждате чудесно - и трите мами! А ти - все едно си им по-голяма сестра! Боже каква фитура /даже май от нерви си поотслабнала малко повечко!/!

# 28
  • София
  • Мнения: 830
Честито прибиране в къщи!
Друго си е с две прицески,а?
Тя малката изглежда голямо дяволче, от сега виждам че сте ви върти на малкия си пръст Laughing Laughing Laughing
Много Hug от мен , батко  Боян и бебе Кали

# 29
  • София
  • Мнения: 1 333
Страхотно е, че вече сте си вкъщи и че всичко в изследванията и прегледите е добре!
Изглеждате невероятно щастливи - нека винаги бъдете така  bouquet
Нека прекрасната малка госпожица е винаги здрава и да расте жизнено и палаво дете за радост на цялото ви семейство !!!!

Напълно те разбирам през какъв ад си минала, защото м,оето дете беше 53 дни далеч от мен и само по 5мин ми даваха сведение за нея.
Гушкайте се, глезете се , обичайте се и се наслаждавайте на всеки миг заедно!!!
Нацелувай, моля те от мен сладката малка героиня Heart Eyes
И добрата и чаровна кака също  Heart Eyes
Гледайте само напред и нека скоро забравите през какво сте минали .

Общи условия

Активация на акаунт