бебеправене - тема 2

  • 28 668
  • 753
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 230
Момичета да ви се похваляяя-ами аз вече не пуша и се чувствам много добре Simple Smile)))) От утре минавам на диетка за да сваля излишните килограми,защото такава препоръка ми даде моят гинеколог,че бебчето ще стане по-лесно ако мама свали някой друг килограм.И щом и вече не пуша,супер.Дано успея и с двете. Simple Smile newsm68

# 736
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 916
Момичета да ви се похваляяя-ами аз вече не пуша и се чувствам много добре Simple Smile)))) От утре минавам на диетка за да сваля излишните килограми,защото такава препоръка ми даде моят гинеколог,че бебчето ще стане по-лесно ако мама свали някой друг килограм.И щом и вече не пуша,супер.Дано успея и с двете. Simple Smile newsm68
Браво, похвално! Много правилно решение си взела да не се тровиш вече. Така ще си спокойна и когато бебо се появи. За килцата и аз имам да свалям, но нещо диетата ми куца. Пазя се, не ям сладко, но пък хапвам сладолед. По-леко ми е, но не съм свалила особено много. Твоят цикъл появи ли се?

# 737
  • Мнения: 230
не,от няколко дни пия дуфастон,имам още доста хапчета.

# 738
  • Мнения: 7
Мъжете понякога си мислят че от тях се изискват ролкова много сложни работи,и се нуждаят от почивка за няколко дена,от правенето на секс...Поне при мен е така...Ще продължим с опитите чааак края на месеца...
Успех на всички с бебеправенето,стискам ви палци newsm51

# 739
  • Мнения: 201
Здравейте момичета, в този малко мрачен ден, дъждовен... но само отвън! Аз още вардя положението - нямам неприятни изненади. Ако до края на деня нещата не се обърнат - пиша го успешно закъснение от 1 ден. Така ми се иска да изтичам до аптеката за един тест....  Rolling Eyes но може би трябва да поизчакам още ден-два... Sick нямам никакво търпение! Хванала съм се днес да пренареждам шкафове, да чистя къщата, само и само да си измислям с какво да си отвличам мислите от кутийката шуърчек в аптеката  Joy

# 740
  • Мнения: 2 250
Здравейте момичета, в този малко мрачен ден, дъждовен... но само отвън! Аз още вардя положението - нямам неприятни изненади. Ако до края на деня нещата не се обърнат - пиша го успешно закъснение от 1 ден. Така ми се иска да изтичам до аптеката за един тест....  Rolling Eyes но може би трябва да поизчакам още ден-два... Sick нямам никакво търпение! Хванала съм се днес да пренареждам шкафове, да чистя къщата, само и само да си измислям с какво да си отвличам мислите от кутийката шуърчек в аптеката  Joy
Аз съм вече с два дни закъснение,но още одържам положението  Laughing ако не дойде до понеделник тогава ще си взема тест.Чакаме да ни зарадваш  Hug

# 741
  • Мнения: 201
Още по-добре - и двете заедно да се зарадваме!  Heart Eyes Дано!

# 742
  • Мнения: 230
Пожелавам успех на всички Simple Smile

# 743
  • Мнения: 201
 newsm45 аз ще си чакам другия месец  Cry

абе да ви питам, тук от няколко дена насам забелязвам, че имам няколко много силно забелязвщи се вени в областта на гърдите и деколтето, на някоя от вас случвало ли се е? Аз по принцип съм изключително бяла и често ми "прозират" вените на ръцете, например, но досега на гърдите не бях забелязвала такова нещо. На какво може да се дължи според вас? newsm78

# 744
  • Мнения: 230
Бременност Simple Smile

# 745
  • Мнения: 201
Как бременност, на мен таман ми дойде...  Cry

# 746
  • Мнения: 230
Ами незнам,така съм чувала,че на бременните им се появяват вени по гърдите,но това е строго индивидуално разбира се...Това не е задължителен симптом,но го има.

# 747
  • Мнения: 44
незнам на какво се дьлжи,но и на мен са ми излизали.не съм светлокожа,не съм и бременна

# 748
  • Мнения: 201
Нова тема

Последна редакция: ср, 27 юни 2012, 10:58 от Tatti

# 749
  • Мнения: 28
Здравейте! Искам да ви попитам нещо (извинявам се, ако повтарям въпроса). С приятеля ми вече си правим бебе, но не отидох на гинеколог преди да започнем, а ми се иска да отида сега, защото първия месец беше без успех, но може ли в процеса на правене да се ходи на лекар при положение, че може да е налице зачатие? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт