Lady Popular 7

  • 49 527
  • 756
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15
 #Cussing out #Cussing out играта пак е супер бавна  #2gunfire #2gunfire

Mikayla браво за темата страхотна е   bouquet  bouquet

# 16
  • Мнения: 1 443
Aз само искам да ви кажа, че бях направила 6500 дуела, защото една седмица цъках като идиот....и в момента съм на 4300....просто наистина няма да играя, защото остави всичко друго, но отношението им е супер тъпо. Като радио., ти пишеш - те едно и също отговарят. Няма смисъл. Сега, да реем ще ги направя пак и след един месец или още утре пак някой ще се спъне в някой кабел или някой некадърник няма да напише програмата както трябва и отново назад. ПОне като правят грешки, след това да дават компенсации, които са задоволителни. Времето, което съм загубила с тези дуели няма как да ми бъде възстановено. Единствения начин е служебно да покачат показателите, да дадат диаманти(поне 200) и повече пари, защото аз тези 40 000 хиляди съм ги похарчила в мистериозния бутик, от който сега даже не ми възстановяват наградите.....Просто мога да кажа, че екипът на Лейди Попюлар е най-некадърният екип.
Аз съм на същото мнение, просто нямам нерви да вложа отново същото време. Програмистите им са некадърни и ненадеждни, а политиката спрямо потребителите - нечестна и арогантна.

# 17
  • Мнения: 41
Mikayla, ще ти изпратя имената на някои лейдита да ги запишеш. Извинявам се, че не можах да пусна темичка, но се върнах на работа и не ми остава време за компютъра Simple Smile

# 18
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Запис и от мен, благодаря за новата тема  bouquet!
Имам нужда от много дуели, ама сега ме мързи да пращам и да играя, пък и съм на работа, та ще почакат Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 558
Пак проблеми с играта,а?
Аз преди малко влязох и...... подарък рокля в 11 цвята и 40 000 долара... Mr. Green

Понеже имаме доста да наваксваме с дуелите - давам женски за модни. Само ми пишете на ЛС,че сте от тук,че иначе ще ви ги откажа.Wink

Последна редакция: сб, 31 мар 2012, 16:32 от TraYkovA

# 20
  • Мнения: 1
Mikayla, ще ти изпратя имената на някои лейдита да ги запишеш. Извинявам се, че не можах да пусна темичка, но се върнах на работа и не ми остава време за компютъра Simple Smile

Няма ядове, аз обичам да се занимавам с форуми и постове. И да ги окрасявам разбира се. Ако искаш мога да те заместя. И без това съм безработна Grinning

# 21
  • Мнения: 23
Мами и аз на ново ще я почна, просто отново се запалих.
Като си направя ще кажа как се пиша.

# 22
  • Мнения: 1
Аз бях на 54 ниво сега гледам върнали са ме на 52 е можели таса сега на ново да минавам целите направо съм възмутена 2 нива няма да ни пуснат напред без да сме минали целите но да ни връщат пак да стоим дни наред за нещо което вече сме изпълнили е ужасно  Naughty

# 23
  • Мнения: 2 802
момичета имам нужда от помощ с 11000 лд. за да си мина нивото че не ми се чака. връщам ги веднага като отчете. някоя може ли да ми помогне?  Praynig

Аз ще ти помогна .... пиши ми на лични /тук/ когато си на линия  Hug

# 24
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 736
сега видях на първа страничка и Бобчо с Бобчето. само да кажа, че тя си подари лейдито, но не знам ника на другото момиче

мен най ме е яд за двете случайно спечелени рокли от Оскарите, но ще го преживея някак си Mr. Green

# 25
  • Мнения: 23
На мен много ми забива играта и се отказах да си правя регистрация.

# 26
  • Мнения: 925
мен най ме е яд за двете случайно спечелени рокли от Оскарите, но ще го преживея някак си Mr. Green
И мен така #Cussing out

# 27
  • Сливен
  • Мнения: 145
момичета имам нужда от помощ с 11000 лд. за да си мина нивото че не ми се чака. връщам ги веднага като отчете. някоя може ли да ми помогне?  Praynig
Кое ти е лейдито, и аз мога да помогна Simple Smile Пиши ми, аз съм Violini
Тези, които са купували диаманти...Момичета проверете си сметките, екипа май е таксувал 2 пъти диамантите закупени в периода 16.03 - 29.03!И телефоните, и картите.

Последна редакция: нд, 01 апр 2012, 12:18 от violini

# 28
  • Мнения: 136
Запис  Sunglasses
Благодаря за новата тема   bouquet

# 29
  • Мнения: 15
момичета имам нужда от помощ с 11000 лд. за да си мина нивото че не ми се чака. връщам ги веднага като отчете. някоя може ли да ми помогне?  Praynig
Кое ти е лейдито, и аз мога да помогна Simple Smile Пиши ми, аз съм Violini
Тези, които са купували диаманти...Момичета проверете си сметките, екипа май е таксувал 2 пъти диамантите закупени в периода 16.03 - 29.03!И телефоните, и картите.

Благодаря  Simple Smile вече ми помогнаха  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт