Lady Popular 7

  • 49 518
  • 756
  •   1
Отговори
# 30
  • Сливен
  • Мнения: 145
Аз да се похваля, минах нивото с дуелите - 47мо. Благодаря на всички момичета, които ми помогнаха Hug Няма да изброявам да не пропусна някого... Изключително много благодаря за помощта. Който има нужда от нещо и мога да го изпълня съм винаги насреща Hug   

# 31
  • Мнения: 1
Не знам за вас, ама аз се изплаших от Първоаприлските карикатури..

# 32
  • Мнения: 2 802
Не знам за вас, ама аз се изплаших от Първоаприлските карикатури..

 hahaha hahaha hahaha аз им се зарадвах  Crazy

# 33
  • Мнения: 41
Един тъп въпрос, но къде са тези карикатури. Аз нищо не съм видяла  Thinking

# 34
  • Мнения: 350
и аз не съм видяла тези карикатури  къде са newsm78 newsm78 newsm78

# 35
  • Мнения: 261
Като отвориш сайта, още преди да си си въвел име и парола , вляво на картинката сe появяват Simple Smile

# 36
  • Мнения: 313
запис в новата тема,благодаря за авторката за темата,аз се видях в списъка Mr. Green
За играта няма да говоря,че нямам нерви просто,то бъгаво,та бъгаво,охлювчето го раздава по-скоростно от играта.Помагайте с дуелите,трябват ми цели 1000 ooooh! Sick

# 37
  • Мнения: 15
Ееее аз си мислех че е някоя нова игра то били карикатури тцтц ...   ooooh!

# 38
  • Мнения: 1
запис в новата тема,благодаря за авторката за темата,аз се видях в списъка Mr. Green
За играта няма да говоря,че нямам нерви просто,то бъгаво,та бъгаво,охлювчето го раздава по-скоростно от играта.Помагайте с дуелите,трябват ми цели 1000 ooooh! Sick

Веднъж записана е достатъчно, не трябва да се записваш за всяка тема по отделно. Щом те има в списъка, значи си записана Mr. Green

# 39
  • Мнения: 15
Някои знае ли каква е наградата за 800 дни в играта и има ли въобще награда  newsm78... то ми остават доста дни до 800 де ама както изглежда на тва 49 ниво ще постоя месец 2  тия пусти точки много ме мъчат ( с глупавото връщане с 15 дни ).... дано наградата да е нещо по голяма

# 40
  • Мнения: 136
Някои знае ли каква е наградата за 800 дни в играта и има ли въобще награда  newsm78... то ми остават доста дни до 800 де ама както изглежда на тва 49 ниво ще постоя месец 2  тия пусти точки много ме мъчат ( с глупавото връщане с 15 дни ).... дано наградата да е нещо по голяма

На мен май ми дадоха само някакви точки  newsm78

# 41
  • Мнения: 15
Мерси много  Hug.... надявам се поне да са повече от точките за 700 дни  Simple Smile

# 42
  • Мнения: 811
сега видях на първа страничка и Бобчо с Бобчето. само да кажа, че тя си подари лейдито, но не знам ника на другото момиче

мен най ме е яд за двете случайно спечелени рокли от Оскарите, но ще го преживея някак си Mr. Green
АЗ съм новата собственичка на bob4eto
ако може да ме запишете във списъка

# 43
  • Мнения: 1
АЗ съм новата собственичка на bob4eto
ако може да ме запишете във списъка

Ще е следващата тема :S

# 44
  • Мнения: 15
Момичета май ще ни се размине Великденска игра и дуели с яйца ...  Cry Всеки ден влизам с надежда ... ама на ... няма  #Puppy dog

Общи условия

Активация на акаунт