Любители на кучета-27

  • 43 225
  • 752
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 286
Хоп-цоп и ние в новата тема Mr. Green

Не съм писала тия дни, но от моите щуротии нямам много време за комп.

Ерота, моите съболезнования Cry .

# 16
  • София
  • Мнения: 360
mariyka аз линка съм го гледала и то много пъти, но за лозенец има само един хотел, който аз го знам и е много шумен, а на нас ни се иска нещо по спокойно. Сори ако съм спамила, ама все пак нали обменяме инфо тук, някой може да има по - пресен опит..., затова си позволих да попитам

Извинявай, мислех че просто не си го видяла! Heart Eyes Иначе за опита си права, но за съжаление не мога да помогна в случая.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 141
Благодаря за новата тема!
Вчера ходихме на извънградската ни къщичка. От скоро я стягаме и всеки почивен ден сме там. За кучето е хем интересно, хем досадно, защото всички го овикваме да не тъпче цветята, да не прави големи дупки и все такива подобни.
Но вчера той срещна три козички. На ръст колкото него. Кучето реши, че могат да си поиграят. И като започнах а едни подканяния, едни уговорки от негова страна. А те животинките, явно не виждали куче, което да иска да си играе с тях, го гледаха доста учудено...

# 18
  • Мнения: 11 367
Реа, Ая още е като на първата снимка.    hahaha

Нора единствено през лятото в адските жеги спи в кошчето си в коридора  Crazy Иначе е на дивана и ако може под/над/между одеялото. Заради нея не мога да го прибера  Joy

# 19
  • Мнения: 967
Направо нещо пропуснах новата тема и се чудя, защо никой не пише!
Хоп!

# 20
  • Мнения: 3 118
Прегръщам ви всички!

# 21
  • Мнения: 27 524
Жгмъц, мерси за новата темичка  Hug

Какво става с Ерота, не съм чела тези дни, свекини са на гости и времето е кът  Sad

Реа, снимката с одеалото е култова  Party

Аз да си похваля тихичко диването - много е добричка и много слушка, порасна детенцето и веднага се промени  Heart Eyes Освен това налучкахме формулата за храненето, ееееййййй, една година точно ни отне време  Crazy Хрупанки на Хилс, за дребни породи + половин консерва (без значение каква от хилядите видове) на Цезар и всичко се омита. Създадохме режим сутрин рано да се омете паницата и до другата сутрин нищо. Акането е редовно, нормално и все пак оскъдно, т.е. няма баласт много и съм доволна  Blush

# 22
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Браво!
Не съм предполагала,че може да има нейде шпаньол,капризен към храната  Mr. Green .Моят за 1 парченце чушка беше готов цялата си програма да изнесе - седни,легни,стани,пълзи,лай и т.н.  Laughing

# 23
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Здравейте, кучета и хора!
Извинявам се за нахлуването си в темата и идиотските въпроси, които следват, но само тук се сетих да питам Embarassed Накратко: Намерих 5 малки кученца изхвърлени на един междуселски път. Прибрах ги и говорих с един приют, където утре сутрин ще ги приемат, в момента нямало никой там. Въпросът ми е с какво да ги нахраня сега? Не знам на каква възраст са, ходят, виждат, не са съвсем безпомощни. Не разбирам нищичко от кучета, никога не съм гледала и не знам какво да правя. Сложих ги в един кашон в гаража и им сложих стари дрехи отдолу. Там ще нощуват и сутринта ще ги закарам.
Благодаря предварително на отзовалите се!

# 24
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Нахрани ги с някаква попара-или бульон от месо (не тлъст)  или мляко надробено...Два пъти през няколко часа.
Гледай храната  да е с телесна температура.

Последна редакция: пн, 02 апр 2012, 19:52 от Кукумявка под прикритие

# 25
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Нахрани ги с някаква попара-или бульон от месо (не тлъст)  или мляко надробено...Два пъти през няколко часа.
Гледай храната  да е с телесна температура.

Надробих им пилешка супа (това имах) и им сложих и вода да имат. Ще ги нагледам по някое време пак да им дам.

Благодаря!

# 26
  • Мнения: 967
В никакъв случай не им давай прясно мляко, ще ги разстроиш! Дано имат късмет малките бонбонки!


# 27
  • Мнения: 372
Трепет... , поздравления за жеста към душиците!      bouquet

# 28
  • Мнения: 15
Здравейте, имам мопс - женски на 1 година почти.Много е сладка и послушна .Въпросът ми е свързан с  падането на козината .От около една седмица се засили падането на косми - явно си сменя козината , или аз така си мисля newsm78.Колко време  ще продължи това орентировъчно? Да се  подготвя душевно Laughing

# 29
  • Мнения: 654
Исках да се запиша в новата тема със снимки,но ще стане довечера.
Много трудно върви фотосесията....

Общи условия

Активация на акаунт