Ин витро -Плевен 6

  • 80 228
  • 794
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 670
Ще Ни дари всички Сънчи!!!! Поправям те  Hug Hug Hug Hug

# 16
  • Мнения: 4 737
Ще Ни дари всички Сънчи!!!! Поправям те  Hug Hug Hug Hug


 Praynig Praynig Praynig Ивееее не хапна ли и по една ябълчица и заради нас  Mr. Green Blush

# 17
  • Мнения: 3 154
Поправката е приета Blush Heart Eyes
Аз тъй като все още съм в отбора на лежерно почиващите забравих да се впиша в групата Laughing
Мисля си, че до края на месеца трябва да ми се обадят за заповедта и нещо от време на време ми се стяга душичката, ама... гледам по-нехайствено да го давам... поне до обаждането Mr. Green

# 18
  • Мнения: 670
Деси молих се за всички тук! Направо ме болеше сърцето като гледах колко двойки бяха отишли там за да се молят за дете.
Дано по скоро се избавим от тази тежест в душичките си  Praynig
а забравих да кажа, че получихме лично благословия от Негово високопреосвещенство Пловдивски митрополит Николай  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 8
Успех на всички ! Още 240 номера и сме ние   Heart Eyes

# 20
  • Shumen, Bulgaria
  • Мнения: 155
Хайде и аз на опашката за положителни тестове  Grinning
На 04.04 съм на преглед. Да видим след хистероскопията и премахването на миомния възел, какво ще се случва. То вече ми е време да започваме, но да видим.

# 21
  • Плевен
  • Мнения: 197
Успех на всички момичета!
Вярвам, че Тема №6 ще се изпълни с положителни тестчета. Момичета пожелавам ви го от сърце!

Аз се записвам само да ви следя- кой какви ги върши и кой се нуждае от палцестискане!

# 22
  • Мнения: 4 737
Успех на всички момичета!
Вярвам, че Тема №6 ще се изпълни с положителни тестчета. Момичета пожелавам ви го от сърце!

Аз се записвам само да ви следя- кой какви ги върши и кой се нуждае от палцестискане!



Снежинка  Hug благодаря ти   bouquet Ти, няма ли, да се намърдаш и при нас? Blush Късметлийка стискам, стискам от днес за утре аз палчетата Praynig
Аня Hug как мина пункцията вчера? Помня аз Blush кой какво и що, като слон понякога Blush Mr. Green

# 23
  • pleven
  • Мнения: 163
Здравейте момичета, аз вчера бях на пункция при доктор Стефанов.
Извадиха ми 10 фоликула, днес по късно ще разбера колко от тях са читави/дано да са повече/.

# 24
  • Мнения: 4 737
Здравейте момичета, аз вчера бях на пункция при доктор Стефанов.
Извадиха ми 10 фоликула, днес по късно ще разбера колко от тях са читави/дано да са повече/.


 Praynig Peace

# 25
  • Shumen, Bulgaria
  • Мнения: 155
ania12 стискаме палци  Praynig
desdemona ама много ти отива това слънчице под името  Grinning Пожелавам ти го от сърце   bouquet

# 26
  • Мнения: 4 737
ania12 стискаме палци  Praynig
desdemona ама много ти отива това слънчице под името  Grinning Пожелавам ти го от сърце    bouquet


 Blush Благодаря Hug и дано, дано  Praynig Praynig Praynig За всички ни има, поне по едно слънчице Praynig Peace

# 27
  • pleven
  • Мнения: 163
От мойте 10 фоликула са извадили 6 яйцеклетки и 6те са се оплодили. Чакането продължава, за да видим колко ще оцелеят и кога ще бъде трансфера.

# 28
  • Плевен
  • Мнения: 197
Десдемона, аз пропускам този опит,   Grinning няма да се мърдам при вас  Grinning
Вероятно не си прочела, ние осиновихме момченце на 1 год. вече 2 седмици е вкъщи и е голям купон. Моята заповед е до май месец, но най-вероятно няма да се възползваме от нея. След година-две може и да се пробваме да направим Марти батко. Сега искам да дам всичкото си внимание на малкия сладурко.

# 29
  • София
  • Мнения: 16 691
Десдемона, аз пропускам този опит,   Grinning няма да се мърдам при вас  Grinning
Вероятно не си прочела, ние осиновихме момченце на 1 год. вече 2 седмици е вкъщи и е голям купон. Моята заповед е до май месец, но най-вероятно няма да се възползваме от нея. След година-две може и да се пробваме да направим Марти батко. Сега искам да дам всичкото си внимание на малкия сладурко.
Снежинка, честито Ви момченце! Да е живо и здраво и да сте много щастливи заедно Hug Hug
Все пак се възползвай от заповедта, ако решиш, или поне и удължи срока, ако размислиш. може пък да е писано Марти да си има сестричка! Успех!

Общи условия

Активация на акаунт