Ин витро -Плевен 6

  • 80 264
  • 794
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 670
Цуре аз не съм мнг наясно с такива проблеми, но мисля че Десдемона те е посъветвала добре   Peace
Танчееее да сте живи и здрави  Hug
аз често влизам в блога ти, но само препрочитам, понеже нищо ново не пишеш Crossing Arms
и разбираемо де  Simple Smile Дай божи и ние да нямаме време да пишем тук  Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 4 737
Хайде, и от мен успех на всички! Тази тема е с особено значение за мен и затова ще ви досаждам още. Пожелавам ви само двучертичкови резултати! Пускам малко вълшебен прашец от мен, Борис и Лора  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

Намърдвам се веднага под прашеца Flutter Благодаря ти, че не ни оставяш Танче   bouquet  Hug

# 47
  • Мнения: 216
Танчееее да сте живи и здрави  Hug
аз често влизам в блога ти, но само препрочитам, понеже нищо ново не пишеш Crossing Arms
и разбираемо де  Simple Smile Дай божи и ние да нямаме време да пишем тук  Heart Eyes

Ивка, почнала съм да пиша едни неща в блога и стоят на чернови от...и аз не знам от колко време. Ама скоро ще ги пусна, надявам се. А вие няма да имате време въобще, ще видиш.  Hug Само ще надниквате тук и толкова. Mr. Green

# 48
  • Мнения: 3 154
Танчееее Heart Eyes Hug Как сте с бебоците?

Цура, височки са ти стойностите, но мъничко им трябва още. И аз като Деси смятам, че трябва да посетиш друг ендокринолог и да коригирате дозата, а после вече при д-р Тодорова. Между другото говорили ли сте какво ще предприемете относно антителата? Rolling Eyes

Снежи, честита ви радост! Hug

# 49
  • Мнения: 52
Здравей Сънчи-Пънчи!Ами още нищо не сме говорили ама и аз не знам как ще става защото ми е за първи път .правя каквото ми каже доктора.

# 50
  • Криворазбраната Европа
  • Мнения: 807
cura.1980, намесвам се като опитна Хашимотка Laughing Laughing Laughing Послушай съвета на момичетата и веднага отиди на ендокринолог, не какъв да е естествено, да има добро име и опит разбира се. ТСХ не ти е много високо, по принцип дори си е в норма, но при инвитро процедурите за забременяване искат да е под 2.5 - не се шашкай лесно ще падне. Ти пиеш ли Еутирокс и какви дози? Ако не пиеш сигурно ще ти предпишат най-ниската доза - 25мг., а може и по-малко, но от започването на лекарствата до първата контрола ще ти трябват 2 седмици. После ако се налага корекция на дозата пак ще изчакате 2 седмици за контрола. Та в този ред на мисли - хич не му мисли, а отивай на лекар, тя Катя Тодорова няма да ти избяга Mr. Green Сега, проблема с МАТ не е толкова елементарен, но хубавото е, че с лекарска намеса нещата могат да се контролират и да се стигне до успешна бременност и раждане. В КИРМ предпочитат да правят вливания с Имуновенин, затова се подготви психически и финансово за такова чудо, струва 605лв. на вливка. Аз също съм с висок МАТ, на последното изследване преди 2 седмици ми беше 225.2. От неделя приемам Медрол, който ще подтисне имунната система и ще парира антителата и тяхното влияние. Доста дълго стана май, но с две думи, няма какво да се притесняваш, отивай на лекар и действай по проблема, че да не ти накъсее времето със заповедта Peace
Танче, Hug Hug HugАз ви следя из ФБ, ама забрави да включиш в групичката ви и Рони Mr. Green

# 51
  • Мнения: 52
Благодаря ви момичета добре че сте вие иначе бих се шашнала досега.Ще послушам съветите ви и дано всичко стане наред.Досега не съм пила нищо никакви лекарства.

# 52
  • Мнения: 473
Не помня дали се разписах тук  newsm78

# 53
  • Мнения: 3 154
Цура, може ли да помоля да споделиш, когато стане ясно как ще действате срещу антителата? Че и аз съм като теб (но с по-високи стойности ooooh!).

Меги, четох листовката на Медрола и  smile3544. Като преминала през вливките... кой според теб е по-добрият вариант? Имуновенин или Медрол? (изключваме финансовата страна, там е ясно)

# 54
  • Криворазбраната Европа
  • Мнения: 807
Сънчи, предпочитам Медрола! Peace Страничните ефекти в листовката наистина са много и са все стряскащи, но като позачетох мнения на хора, които са го приемали дълго време излезе, че много малко от тези ефекти се проявяват и то най-леките, слава Богу Crazy Единственото, което ми е гадно е горчилката в устата ако не успея да го прекарам бързо с водата Sick Ама това е бял кахър, щото като се сетя за вливката и брррррр Sick Sick Sick Такова нещо отново - НЕ! Иначе съм се подготвила финансово ако док каже да вливам (ама трябва доста добре да се аргументира в доводите си "за" вливането) и не ме притеснява тази част, по-скоро другата Rolling Eyes Абе, в общи линии правим всичко за каузата в крайна сметка Peace

# 55
  • Мнения: 3 154
Хм, значи Имуновенина е много кофти... Чета аз тук и там за тези нашите проблеми и се чудя дали да водя "война", ако се наложи т.е. ми предложат единствено и само вливки. Rolling Eyes

# 56
  • Криворазбраната Европа
  • Мнения: 807
Тя ще е трудна тая война, като се има предвид, че КИРМ наблягат на вливките Thinking По-скоро се подготви финансово и само ей-така между другото подпитай не може ли аджеба да пиеш нещо, което да не ти товари толкова джоба Rolling Eyes Но 100% няма да се разминеш без нищо Confused Иначе Имуновенина може и да не е чак толкова гаден, но всеки организъм го понася различно, аз бях много зле, а да не говорим след това имунната система като влезе отново в действие какви алергични реакции направих и от ухапване на комар правех алергичен дерматит, след което само Урбазона ме спасяваше ooooh! Абе беше ми кофти година явно, но при мен вливката предизвика доста неприятни неща. Вярно, че от вливането насам съм се разболявала само 1 или 2 пъти, при това минавах доста леко, но такава свръхактивност на имунната система взе да ми става досадна hahaha Сега с Медрола нещата се поукротиха, онази вечер нещо ме ухапа и въоще не получих обриви, камо ли отоци, което ме прави щастлива Mr. Green

# 57
  • Мнения: 3 154
То е ясно, че без нищо няма да се размина. Моят план беше при посещението си при Тодорова да попитам не може ли ей така да пробвам с Медролче да смъкна антителата, пък ако не помогне... тогава да ме мята на Имуновенин. Ще видим...

# 58
  • Мнения: 4 737
Меги, Сънчи през опита си през 2010 Mr. Green имах едновременно и прием на Преднизолон Ф и вливане на Имуновенин и това бе, заради леко МАТ над горна граница, НК клетки и пр си бяха в нормите! Peace

Последна редакция: ср, 04 апр 2012, 13:35 от desdemona

# 59
  • Мнения: 4 737
То е ясно, че без нищо няма да се размина. Моят план беше при посещението си при Тодорова да попитам не може ли ей така да пробвам с Медролче да смъкна антителата, пък ако не помогне... тогава да ме мята на Имуновенин. Ще видим...

Сънчи, те антителата, ей така няма лесно да спаднат, даже не кажа изобщо няма да се повлияят. А пък за К. Тодорова съм на 99% убедена, че ще ти препоръча вливане на Имуновен, даже ще ти кажа и дозировката  Mr. Green 40 ампули! Peace

Общи условия

Активация на акаунт