Ин витро -Плевен 6

  • 80 281
  • 794
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 670
ania12  Hug успех!
Дръж ни в течение- ние те подкрепяме и се молим за теб! Имаме нужда от хубави новини   bouquet

# 31
  • Мнения: 52
Здравейте дами!Днес ходих за резултатите от изследванията и всичко е наред с изключение на хормоналните изследвания-много са високи.На 3.05.ще ходя пак при ендокринолог Доц.Тодорова да видим какво ще каже тя а на 17.05. имам час за д-рСтефанов.Незнам какво ще стане но нещо започвам да се отчайвам.Искам по скоро да започнем но ще се чака.Добре поне че нямам хламидии .Но ще се чака няма начин.Желая ви успехи и много newsm30 newsm30 newsm30.

# 32
  • Мнения: 3 154
Цура, ТСХ ли ти е високо? Колко?

# 33
  • Мнения: 52
Ами ТСХ-3.22   а МАТ-135.40. Анормата е ТСХ-0.34-2.5 а на МАТ 50-75.

# 34
  • Мнения: 4 737
Здравейте дами!Днес ходих за резултатите от изследванията и всичко е наред с изключение на хормоналните изследвания-много са високи.На 3.05.ще ходя пак при ендокринолог Доц.Тодорова да видим какво ще каже тя а на 17.05. имам час за д-рСтефанов.Незнам какво ще стане но нещо започвам да се отчайвам.Искам по скоро да започнем но ще се чака.Добре поне че нямам хламидии .Но ще се чака няма начин.Желая ви успехи и много newsm30 newsm30 newsm30.

Цура, а защо чак на 03 Май? Нямаше ли, по-ранна дата за д-р К.Тодорова? Сега, един мсец без лечение ли ще бъдеш дефакто, докато я посетиш newsm78

# 35
  • Мнения: 52
Ами сега излизала малко отпуска и има часове чак тогава.Мислех си да отида при друг ендокринолог но д-ра ми каза да отида при нея.

# 36
  • Мнения: 4 737
Ами сега излизала малко отпуска и има часове чак тогава.Мислех си да отида при друг ендокринолог но д-ра ми каза да отида при нея.

Според мен, за да започнеш лечение, все пак, а и за да не скочи ТСХ нависоко и да е нужно по-дълго за лечение тогава, посети веднага ендокринолог, а д-р К. Тодорова ще посетиш, когато се завърне, пак пиша, според мен! Peace

# 37
  • Мнения: 52
Благодаря ти за съвета ДЕЗДЕМОНА и аз си мислех за същото но сега вече ще направя така. До тогава сигурно ще се излекувам а при нея ще отида след това.

# 38
  • Мнения: 63
Здравейте, момичета!
Интересува ме някоя от вас замразявала ли е ембриони в Плевен? Дали имат опит в замразяване, размразяване, бременности от снежковци ???

# 39
  • Мнения: 4 737
Здравейте, момичета!
Интересува ме някоя от вас замразявала ли е ембриони в Плевен? Дали имат опит в замразяване, размразяване, бременности от снежковци ???
Дани[/b,] Къртичето даже има опит със снежинките, при д-р Бързашки! Пиши и на ЛС, че май напоследъка много не влиза тук Shocked

# 40
  • Мнения: 63
Къртичето даже има опит със снежинките, при д-р Бързашки! Пиши и на ЛС, че май напоследъка много не влиза тук Shocked

Благодаря за информацията!   bouquet

# 41
  • Мнения: 4 737
Десдемона, аз пропускам този опит,   Grinning няма да се мърдам при вас  Grinning
Вероятно не си прочела, ние осиновихме момченце на 1 год. вече 2 седмици е вкъщи и е голям купон. Моята заповед е до май месец, но най-вероятно няма да се възползваме от нея. След година-две може и да се пробваме да направим Марти батко. Сега искам да дам всичкото си внимание на малкия сладурко.

Снежинкааа  Hug честита радост у дома, майче! Много, много се радвам за теб! Бъдете живички и здравички! Много ме зарадва!  bouquet  Hug

# 42
  • Мнения: 168
Честита радост и от мен Снежи!Нека малкия юнак да расте здрав и много да ви радва!  bouquet

# 43
  • Мнения: 52
Да ти е жив и здрав Снежинке и да те радва цял живот.

# 44
  • Мнения: 216
Хайде, и от мен успех на всички! Тази тема е с особено значение за мен и затова ще ви досаждам още. Пожелавам ви само двучертичкови резултати! Пускам малко вълшебен прашец от мен, Борис и Лора  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

Общи условия

Активация на акаунт