мазна и без обемна коса

  • 1 729
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 140
А дали ако използваме преса за коса няма да е по-добре: може би ще изсушава и "запечатва" косата за по-дълго време? или обратното? Tired
С пресата косата ще стане по-суха,но не и в корените.

Точно така.

# 16
  • Мнения: 123
еми аз не искам да се боядисвам специално, за да ми стане суха косата, не мисля че това е начина. преди ми е била и суха и  е доста по гадно да не можеш да я срешиш, да се оплита постоянно и някакви такива гадни все неща. и мойта прическа е цялата на етажи, като горе етажите са ми доста късички и косата ми добива обем, но това става след баня и максимум и на другия ден.

# 17
  • Мнения: 109
Мила не казвам че трябва да я боядисаш специално за да стане суха,аз правя така,но се боядисвам русичка от почти 10 години Laughing

# 18
Моята коса същто е мазна в корените.Боядисвам я по-често за да се подсушат и така вместо през ден я мия на 2-3 дни.Но това е докато не израсне пак Laughing
I az taka. I moqata q boqadisvam i po tazi pri4ina izpolzvam 6ampoan za boqadisana kosa. Ako izpolzvam za mazna- cveta mi ne e taka xubav i kosata mi stava 4upliva. Ako izpolzvam 6ampoan za boqdisana- imam blqsak i sveg cvqat no kosata mi e mazna v korenite i spleskana vapreki 4e q miq prez den. Neznam kakvo da pravqa ve4e.  #2gunfire

# 19
  • Мнения: 86
И пак до Малвина-Каква е марката на италианската маска и къде може да се намери? Благодаря предварително.  bouquet

# 20
  • Мнения: 1 809
И пак до Малвина-Каква е марката на италианската маска и къде може да се намери? Благодаря предварително. bouquet
Първо хиляди извинения...всеки ден си мислех да не забравя да видя как се кава тази маска и ...все забравях... EmbarassedНо снощи вече се сетих..Simple SmileКазва се HAIRFOOD на Rolland,италианска е,в кутии от 1 кг/16лв./ ,има я в по-заредените парфюмерии и е в различни варианти,т.е с различни съставки.

# 21
  • Мнения: 2 015
Мале голям проблем с тази коса.На мен от пресата още по-вече ми се омазнява.Нямам думи, за това какво ли несъм ползвала и спасение няма.Някой път ми се реве с тази коса.И аз си боядисвах косато, но и това не е решение.Сега четох някъде за един шампоан, но още не съм го ползвала.Той струва 10лв,ще си го взема и ако има ефект ще Ви го кажа.

# 22
  • София
  • Мнения: 587
Здарвейте на всички!Аз имам сьщия проблем както почти всички тук-лесно омазняваща се коса и без обем.Но намерих разрешение на проблема (или поне за мен).Купих си преса с различни приставки-става вьпрос за тези "вафличките".След като я измия,на още влажна коса й слагам пяна за обем (ползвам на Щварцкопф - зелената) в корените.След като я изсуша напьлно сьс сешоара си правя "вафлички" само в корените,като наи-горният пласт коса си го оставям права.И така те не се виждат.Издьржа ми обемна и пухкава 3-4 дни,което е супер резултат за мен.
Ако някои пробва нека да напише отзиви.
Ще се радвам ако сьм Ви помогнала! Wink

Общи условия

Активация на акаунт