"Дързост и красота"- тема74: "Любовта минава през стомаха"

  • 27 825
  • 723
  •   1
Отговори
# 45
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Хоуп стоя невръстна дъъълги години, това се е отразило явно. Joy Като гледам какво бебе е  малкият RJ, мога да предположа той пък какъв дебил ще бъде. На кой ли от двамата ще прилича newsm78

Лиам, душко,
Скрит текст:
защо така- в червено са само текущите епизоди, тези от момента в Bg, няма значение дали са линкове за гледане или преразказ.
Синьо е преписаното от вестника за следващата седмица(за мен е напълно излишно, но...)
Всичко, което касае епизодите от 2012, т.е. х-американските нека бъде в бяло или скрит текст. Капиш? Защото не всеки иска да знае какво ще стане след една година. Всъщност да живее в два паралелни свята, все едно.

Томас успява да намери дърва, така че с Брук  да запалят огън, но не са открили вода.
                                                            
Тя се чуди дали като Скаут Eagle знае колко дълго могат да оцелеят без храна и вода. Той отговаря, че  ще бъдат спасени преди това се случи. Моли я да не се поддава на изкушението и да яде плодовете, които  намери. Те могат да бъдат отровни.
                                                            
Томас успява да запали малък огън-поне няма да мръзнат отново през нощта. Брук му казва, че Ridge я е спасил веднъж преди на един остров и  ще го направи отново. Томас прилича на баща си. Томас държи прочувствена реч за огъня, който Брук носи и пали чувства в  мъжете.
Бил казва на Ridge, че е говорил с Кейти и че RJ е добре. Ridge е сигурен, че с  Тейлър ще се справят сами, пита Steffy дали ще остане там и да помогне на Бил.
                                                              
Брук плаче пред Томас, че Ridge винаги е бил там за нея, когато и където и да е и тя няма да  губи вяра. Той ще дойде и ще ги вземе вкъщи.
Капитанът получава съобщение, че тялото на 40 годишен мъж, е било намерено мъртво. Ridge предполага, че е един от пилотите.
Брук плаче за вода, но Томас казва, че няма. Ще се опита да намери. Когато той отива, тя се взира в плодовете, които намери.
                                                                
Поглежда към звездите, докато Ридж прави същото. Тя го моли да не се отказва. Той обещава, че няма значение къде е той,  идва.

Ridge казва на  семейството си, че не са намерили нищо, но ще продължат днес.
                                                                
Може би Брук и Томас се държат върху парче от самолета като сал. Може пък  така ще се доберат до някой остров наблизо.
Пам и Стивън се появяват в къщата, за да окажат подкрепа.
                                                                
Томас намира малко дъждовна вода за Брук ... дори не е достатъчно, за да я споделят, но той казва, че е пил, а и ще вали отново в скоро време. Чисто по майчински, Брук я изпива сама.
Ник проверява картите, където самолетът вероятно е паднал. Мисли, че може да помогне.
                                                                
Бил уверява Стефи, че всичко ще бъде наред.
Dayzee доверява на Стефани, че е обещала на Томас да бъде неговото момиче. Семейството я приема с отворени обятия, но Dayzee е притеснена, че Логан не я харесват.
Капитанът казва на Ridge, че са почти там, където е намерено мъжкото тяло.
Ник се обажда от лодката и им казва, че познава тези морски течения и има голям шанс да са отнесени в обратна посока. Въпреки, че капитанът не е склонен, Ridge му казва, че трябва да обърне.

Бил отговаря на тежката съпротива от страна на военния командир с думите, че иска сателит, с който ще трябва да се види от въздуха  целия остров. Генералът най-сетне се съгласява да прати човек.Бил прегръща Steffy и казва, че сега са на правилния път.
                                                              
Брук отива  пак при плодовете и  си казва, че може би няма да умрат ако изядат по един.
Томас се втурва да я посъветва да не ги ядат. Тя отговаря, че  са вкусни и държи ръцете си за него, за да яде и той.

# 46
  • Мнения: 1 934
Значи си падаш по глуповати и неориентирани девойчета, така ли  newsm78

Трябва да ви кажа че освен Брукасита, другите най-мразени персонажи са Надка. Мис Пиги и Лиамчо.

# 47
  • Мнения: 0
Добре де ама от "6291 епизод HD" Кой ще разбере какво ще се случи занапред? Трябва да натисне, пък да отдели 20 минути........и ако въобще разбира английски...виж ако пишех както теб преразказ - съгласен съм.
И така, оттук нататък епизодите в САЩ ще се оцветяват в тъмносин цвят, ако можеш добави го в началната страница. Ако не - ще е по подразбиране. Но не съм съгласен линковете да са в бяло - както казах от числото 6291 или пък от думата "епизод" никой няма да разбере кой с кой се е оженил, кой нов е дошъл, кой напуснал филма и т.н......

# 48
  • Мнения: X
Ох, да ги намират вече, че почва да ми писва от ...поредните терзания брукини....."Рич, не се отказвай , намери ме.....!"   - кошмар.    Mr. Green

# 49
  • Мнения: 1
Значи си падаш по глуповати и неориентирани девойчета, така ли  newsm78
Как разбра че е глуповата  Thinking А това, че е неоринтирана се дължи на това че е девствена  Heart Eyes А и факта, че Оливър и Лиъм харесват Хоуп, а не Стефи, говори само по себе си  Peace Впрочем Стефи кой я харесва?  Thinking 50 годишния Бил ли  Joy

# 50
  • Мнения: 35
Sylar,съгласен съм на 100% със теб!И аз предпочитам n-пъти Хоуп пред Стефи.Макар и да съм фен на Брук,ще призная,че ми е малко смешно и иронично добрата и емоционална Хоуп да е дъщеря на Брук,а наглата и безскрупулна Стефи,дъщеря на Тейлър. Joy

# 51
  • Мнения: 35
Sylar,съгласен съм на 100% със теб!И аз предпочитам n-пъти Хоуп пред Стефи.Макар и да съм фен на Брук,ще призная,че ми е малко смешно и иронично добрата и емоционална Хоуп да е дъщеря на Брук,а наглата и безскрупулна Стефи,дъщеря на Тейлър. Joy
.Съгласен и тук - Стефи ВИНАГИ /поне до сега/ е номер 2,за Оливър,за Лиъм,дори и за Бил - все пак той си остана при Кейти. NaughtyМежду другото,радвам се,че Стефи си е удължила косата,защото с късата хич не ми харесваше.
   Съгласен съм с Лиъм,това,че се вижда ''6291 епизод'' не мисля,че е проблем - все пак който не иска да гледа в аванс няма да кликва върху линка и готово.В бяло беше много дразнещо за очите според мен.

Последна редакция: вт, 03 апр 2012, 17:55 от Rick Forrester

# 52
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
А това, че е неоринтирана се дължи на това, че е девствена  Heart Eyes
Това ме разби

Освен това питам: защо наричате Стефи нагла и безскрупулна?

# 53
  • Мнения: 2 592
Значи си падаш по глуповати и неориентирани девойчета, така ли  newsm78
Как разбра че е глуповата  Thinking А това, че е неоринтирана се дължи на това че е девствена  Heart Eyes А и факта, че Оливър и Лиъм харесват Хоуп, а не Стефи, говори само по себе си  Peace Впрочем Стефи кой я харесва?  Thinking 50 годишния Бил ли  Joy

За глупостта Надкина има много примери, но честно казано ме мързи да се обяснявам  Whistling
И определено е по-голям комплимент да те харесва 50-годишен мъж като Бил, милионер, който може да има почти всяка, която си пожелае, който е видял много жени и е врял и кипял. А не лигльовци като Оливър и Лиъм, които не знаят какво искат още Crazy

# 54
  • Мнения: 1
А това, че е неоринтирана се дължи на това, че е девствена  Heart Eyes
Това ме разби

Освен това питам: защо наричате Стефи нагла и безскрупулна?

Защо да те е разбило? Напълно така си е.
А за Стефи - еми защото се натиска при всеки мъж - Оливър който обвързан с Хоуп, Лиъм и Бил който е женен.А да не говорим как отмъкна компанията от Бил - с изнудване  #Cussing out И постоянните и атаки със Стефани срещу Брук  #Cussing out Тя днес сама си го призна, че е кучка  Peace

# 55
  • Мнения: 2 592
Странно, защо натискането на женени мъже те дразни при Стефи, а при Брукасита не  newsm78
Все пак тя е ненадмината в тази категория  Crazy

# 56
  • Мнения: 35
Защо я наричам нагла?Ами аз не знам как да нарека момиче,което все преследва чужди мъже и момчета/повече от които не и обръщат внимание.Оуен,Оливър,Лиъм,Бил...Може би го прави по наследство от майка си - Теълър си падаше по мъжете на Брук - Ридж,Торн,Ник,Уип...като добавиме и бащата и сина й ooooh!Стефи има пример за подражание - винаги да е номер 2.

# 57
  • Мнения: 1 934
Фактите говорят сами  Joy Joy Joy Не мога да повярвам......  #Crazy Цял свят е луд фен на Стефи и на самата актриса ЖМУ , и ненавиждат Надка и Брикинка. Дори искат да я няма на екран - ужасно противна им е........... а в БГ всички я харесват...........  Joy Joy Joy Joy Joy

Стефи е най-прекрасната и добра актриса. И това го доказва новият сериал в който ще участва и новият филм който ще излезне през лятото....... пък Надка  newsm78 за нея няма нищо.

Определят Надка като най-слабата актриса появявала се някога в ДиК..... Вие каквото искате си приказвайте....фактите говорят сами...... И те са смешни  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Ооо обиждате Стефи а? А какво ще кажете за Надка? Целува се с Лиам отива да прави секс със Оливър после пак се целува с Лиам........след това пак търчи да се целува с Оливър..... После ще се целува с Томас.... после пак с Лиам....и пак с Томас........без малко секс с Томас........пак с Лиам....... оооооооооо да тя е толкова "невинна"!!!

# 58
  • Мнения: 1
Странно, защо натискането на женени мъже те дразни при Стефи, а при Брукасита не  newsm78
Все пак тя е ненадмината в тази категория  Crazy
Честно казано от доста време Брук не се е натискала с никой  Peace А и кои са тези женени мъже? Освен Рич, но пък и Тейлър се е натискала когато той беше женен за Брук  Peace

# 59
  • Мнения: 2 592
Торн, Ерик, Ник, Дикън къде ги забОрави  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт