"Дързост и красота"- тема74: "Любовта минава през стомаха"

  • 27 865
  • 723
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1
Фактите говорят сами  Joy Joy Joy Не мога да повярвам......  #Crazy Цял свят е луд фен на Стефи и на самата актриса ЖМУ , и ненавиждат Надка и Брикинка. Дори искат да я няма на екран - ужасно противна им е........... а в БГ всички я харесват...........  Joy Joy Joy Joy Joy

Стефи е най-прекрасната и добра актриса. И това го доказва новият сериал в който ще участва и новият филм който ще излезне през лятото....... пък Надка  newsm78 за нея няма нищо.

Определят Надка като най-слабата актриса появявала се някога в ДиК..... Вие каквото искате си приказвайте....фактите говорят сами...... И те са смешни  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Ооо обиждате Стефи а? А какво ще кажете за Надка? Целува се с Лиам отива да прави секс със Оливър после пак се целува с Лиам........след това пак търчи да се целува с Оливър..... После ще се целува с Томас.... после пак с Лиам....и пак с Томас........без малко секс с Томас........пак с Лиам....... оооооооооо да тя е толкова "невинна"!!!

 Чак пък да е "най-прекрасната и добра актриса" изобщо не е  Peace Има един свестен филм в който е участвала - Final Destination 5, в който даже не беше и в главните актьори.Другите не струват.И това ти е "най-прекрасната и добра актриса"  newsm78
За това с Томас, не знам явно е в новите епизоди.Аз ти говоря до сега в БГ Peace
Не съм съгласен че Хоуп е слаба актриса в ДиК.

Последна редакция: вт, 03 апр 2012, 18:38 от Sylar

# 61
  • Мнения: 1
Торн, Ерик, Ник, Дикън къде ги забОрави  newsm78

Торн мисля, че не беше женен още за Мейси  Peace И Ник май не беше женен  Thinking

# 62
  • Мнения: 1 948
Фактите говорят сами  Joy Joy Joy Не мога да повярвам......  #Crazy Цял свят е луд фен на Стефи и на самата актриса ЖМУ , и ненавиждат Надка и Брикинка. Дори искат да я няма на екран - ужасно противна им е........... а в БГ всички я харесват...........  Joy Joy Joy Joy Joy

Стефи е най-прекрасната и добра актриса. И това го доказва новият сериал в който ще участва и новият филм който ще излезне през лятото....... пък Надка  newsm78 за нея няма нищо.

Определят Надка като най-слабата актриса появявала се някога в ДиК..... Вие каквото искате си приказвайте....фактите говорят сами...... И те са смешни  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Ооо обиждате Стефи а? А какво ще кажете за Надка? Целува се с Лиам отива да прави секс със Оливър после пак се целува с Лиам........след това пак търчи да се целува с Оливър..... После ще се целува с Томас.... после пак с Лиам....и пак с Томас........без малко секс с Томас........пак с Лиам....... оооооооооо да тя е толкова "невинна"!!!

 Чак пък да е "най-прекрасната и добра актриса" изобщо не е  Peace Има един свестен филм в който е участвала - Final Destination 5, в който даже не беше и в главните актьори.Другите не струват.И това ти е "най-прекрасната и добра актриса"  newsm78
За това с Томас, не знам явно е в новите епизоди.Аз ти говоря до сега  Peace
Не съм съгласен че Хоуп е слаба актриса в ДиК.

А да ти кажа ли колко филми има Надка - точно 1 от 2008 година и играе второстепенна роля, и е имала епизодична роля точно в 5 сериала които дори не сме чували. И като толкова много знаеш що не вземеш да се поровиш из форумите и в интернет в сайтoвете за сериала  за да видиш колко е добра "прекрасната Надка" и коко хора харесват играта и колко хора я смятат за "добра актриса".

Защо не вземеш да ми покажеш малко факти а го докарваш само от приказки... А? Аз много пъти съм публикувала факти и съм правила преводи на статий и статистики относно ДиК.

И така докажи ми думите си. Дай ми факти да видим коя е по добрата Стефи или Хоуп. Чакам.  

# 63
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Защо я наричам нагла?Ами аз не знам как да нарека момиче,което все преследва чужди мъже и момчета
Много просто- наричаш я накратко: Брук Naughty


Защо да те е разбило? Напълно така си е.
А за Стефи - еми защото се натиска при всеки мъж - Оливър който обвързан с Хоуп, Лиъм и Бил който е женен.А да не говорим как отмъкна компанията от Бил - с изнудване  #Cussing out И постоянните и атаки със Стефани срещу Брук  #Cussing out Тя днес сама си го призна, че е кучка  Peace

Бил не взе ли компанията с изнудване? Значи той може, а Стефи - не?  Crossing ArmsТук ми намирисва на дискриминация по полов белег и двоен стандарт... Naughty

Последна редакция: вт, 03 апр 2012, 18:49 от Marsia

# 64
  • Край ''синьосиньото синьо море''
  • Мнения: 413
.......И като турна никиту очилата,като разгърна ония ми ти карти,тутакси вдяна къде,галиба, е отнесена брукасита от морските вълни!!!... smile3530То е като карането на колело....Колкото и ТанТели да тропосваш,островите Фиджи,не мой да ги забравиш!!! smile3548
Билчу сущий Масимо....ВрЪти телефони и генералите отдават чест и вършат работа.....  phoneuu  ruporuu argue 15
Сал наш ричу,глеа звИздИтИ и се бори със ситуацията със силата на мисълта..... smile3555
Ако не беше билчу,ричу още щеше да се вайка на Бевърли Хилс на средата.....Добре,че другите се емнаха и свършиха работата.... clean
Ама иначе....Брук идваааааам... smile3535.ПръдлЮ!!!! Whistling

# 65
  • Мнения: 2 592
Торн, Ерик, Ник, Дикън къде ги забОрави  newsm78

Торн мисля, че не беше женен още за Мейси  Peace И Ник май не беше женен  Thinking

Тук не става въпрос за подписа като такъв, не го приемай толкова буквално  Wink
Става въпрос за това, че са били обвързани мъже, които са имали жени (не се хващай толкова за самия акт по сключване на брак). Връзките бяха достатъчно продължителни и сериозни

Но дори и да не ги броиш (което не мисля, че е правилно), остават Ерик и най-вече Дикън, който беше женен за дъщеря й, а тя го оправи зад гърба й, че даже и забременя от него
Ама иначе плюем Стефи, че се хващала с женени мъже  Whistling

# 66
  • Край ''синьосиньото синьо море''
  • Мнения: 413
Торн, Ерик, Ник, Дикън къде ги забОрави  newsm78

Торн мисля, че не беше женен още за Мейси  Peace И Ник май не беше женен  Thinking
Аз мисля,че баш си беше женен за Мейси....Щот' от к'ъв зор брукасита търти да й носи бракоразводните бумаги за подпис по нощите на Биг Беар....Че и я влуди до откат и МейситУ катастрофира.... newsm78

# 67
  • Мнения: 35
Ок,Брук ми е любимката,но това не значи,че я оправдавам за дето спа с Дийкън,това беше гадно.Не казвам,че за Брук може,а за Стефи не,казвам,че е жалко и смешно Стефи да се бори Срещу Брук,а да се ''вдъхновява'' от нея и да преследва обвързани мъже.Но разликата е,че докато всички лудваха по Брук,Стефи изглежда жалка в опитите си.Има и още една разлика - Брук е преследвала винаги Ридж,защото всички знаем,че дори и по времето когато беше женен за Тейлър,той пак си обичаше повече Брук.А ако Хоуп не беше направила грешката да развали годежа/ и то пак заради наглостта на Стефи,която целуна Лиъм/,Стефи щеше да е ''госпожа Спенсър'' точно никога!Лиъм и предложи в пристъп на отчаяние,което я прави ''номер 2''.А това,че тя го знаеше и прие я прави жалка NaughtyА,и още нещо - не знам дали Джаклин е по-харесвана и добра актриса от Кимбърли,но дори и да е така,аз не си избирам любимките според общото мнение и рейтинг - аз си имам собствено и не ме интересува всеобщото NaughtyМоите наблюдения са,че хората харесват Лиъм и Хоуп като двойка и мразят Стефка.

# 68
  • Мнения: 2 592
По-добре е да коментираме кой е жалък и кой не, от това, което са излъчвали в БГ. Иначе тоя мач вече сме го играли - някой наднича в кълбото на бъдещето и се започва едно плюене по някои герои, а после като ги излъчат в Бг, ние с НАШИТЕ собствени очи гледаме нещо малко по-различно, дето не е баш така ....

# 69
  • Мнения: 1 948
Ок,Брук ми е любимката,но това не значи,че я оправдавам за дето спа с Дийкън,това беше гадно.Не казвам,че за Брук може,а за Стефи не,казвам,че е жалко и смешно Стефи да се бори Срещу Брук,а да се ''вдъхновява'' от нея и да преследва обвързани мъже.Но разликата е,че докато всички лудваха по Брук,Стефи изглежда жалка в опитите си.Има и още една разлика - Брук е преследвала винаги Ридж,защото всички знаем,че дори и по времето когато беше женен за Тейлър,той пак си обичаше повече Брук.А ако Хоуп не беше направила грешката да развали годежа/ и то пак заради наглостта на Стефи,която целуна Лиъм/,Стефи щеше да е ''госпожа Спенсър'' точно никога!Лиъм и предложи в пристъп на отчаяние,което я прави ''номер 2''.А това,че тя го знаеше и прие я прави жалка NaughtyА,и още нещо - не знам дали Джаклин е по-харесвана и добра актриса от Кимбърли,но дори и да е така,аз не си избирам любимките според общото мнение и рейтинг - аз си имам собствено и не ме интересува всеобщото Naughty

Така ли? А Надка не е ли жалка че легна със женен мъж че дори заживя с него......... или това не се брой а......... А знаеш ли че Лиам пак ще се върне при Стефи и ще остави много страдалната Надка. Като е номер 2 защо Бил след като я заряза не спира да я подкрепя и да и помага? Или и това не се брой а?


И Saylar чакам да ми докажеш думите си в което силно се съмнявам че ще успееш. Добре Рик Форестър докажи го айде. Не се влияя от мнението и рейтингите просто показвам факти. И не е вярно че мразят Стефи, а искат тя да се разведе с Лиам и да се събере с Бил. А Надка и Лиамчо да са заедно и да се махат от екрана. Заради тях двамата почти 200 000 души са спряли да гледат Дик в САЩ в последните няколко месеца. Незнам какви са твоите наблюдения но това са факти които съм видяла.

Спирам дотук. Нена е права за всичко.     bouquet  bouquet

Последна редакция: вт, 03 апр 2012, 19:28 от emiliq.nikolova88

# 70
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Съгласен съм с всичко казано от Рик Форестър. Наистина Брук допусна много грешки  в любовта, но всичко беше заради нейната вечна и безкрайна любов към Ридж. Дори сега, когато тя е на острова, мисли за Ридж и иска да се прибере у дома при него и при децата си.   bouquet Не се е поддала на мисли за нея и Томас да останат и да живеят на острова и да започнат връзка.

# 71
  • Мнения: 35
Е,оправдаваш Стефка,че се сгоди и омъжи за Лиъм с измама и подлост,а плюеш по Хоуп,че живее и спи с женен мъж - смешна работа.А ти от къде знаеш,че лиъм ще се върне при Стефи?да не си кореспондираш с Брад Бел? WinkНо като цяло съм съгласен с Nenna - безсмислено е да спорим и да си защитаваме любимците,защото нито Брук,нито Стефи са идеални  образи,факт е.Аз уважавам правото на личен избор.За мен най-положителните героини са Мейси,Карън и Кристън и жалко,че нито една от трите не е в сериала като основна героиня SadМерси за подкрепата Чарли Wink

# 72
  • Мнения: 1
Да се чудя на кой да отговарям  Shocked
Емилия - не казвам че Хоуп е известна актриса, но ти изкара Стефи в като че ли най-известната а реално - никой не я знае.За форумите...нямам си представа кои са тези форуми, а и аз си имам собствено мнение кой ми харесва и защо.Поне до сега (в БГ) не виждам Хоуп какво лошо е направила.С което и момче да се обвърже, Стефи винаги иска да я прецака и да го прелъсти.  #Cussing out
Или пък когато Стефи се подигра с Хоуп на някаква прескоференция ли нещо такова на "Надеща за бъдещето"  #Cussing out   smile3513
Бил може да е взел компанията с изнудване, ама не отива на младо момиче да прелъстява Бил и после да го изнудва  newsm78.А когато взе 25% от компанията и Томас беше недоволен, защо не прехвърли на брат си половината от дяла си  newsm78
Има и още факти, но сега не се сещам.А за Хоуп какво да кажа - добра, състрадателна, скромна - какво повече да искаш  Heart Eyes А не като Стефи, да си навира краката при обвързаните мъже  #Cussing out

А за Брук, вярно е че направи доста грешки особенно тази с Дикън, но от доста години макар че Стефи и Стефани да я нападат, тя за нищо не е виновна  Peace А да не изброявам пък грешките на Тейлър.Може да се каже, че Брук и Тейлър са равни по грешки. Peace

# 73
  • Мнения: 2 592
Чарлс, под "всичко, което прави беше заради любовта й към Ридж" (разбира се за Брукасита винаги има оправдание, само тя може да обича и да преследва обекта на любовта си, за другите е забранено), може би имаш предвид га натискА Ник на лодката (докато беше женен за дъщеря й) и му казваше, че този, който цял живот е търсила, е той (Ник)  Crazy
сигУРно това имаш предвид? Или га оправИ Дикън зад гърба на дъщеря си (която иначе уж много обича), кри се като мишка, че и забременя от него.
Що тогава разбива ДВА пъти брака на дъщеря си (респективно сърцето й), като винаги и всичко е правила заради любовта си към Рич  newsm78
Значи считаме, че е разбила брака, сърцето и живота на дъщеря си, щото много й се е **** (няма за какво друго да е било, защото нали любовта на живота й е Рич)
Къв тогава го търсИ да се крие като мишка под леглото на Торн, който си беше женен за Мейси, като толкова много обича Рич  newsm78
А къв го търси при Ерик, че и забременя от него, като винаги е искала Рич и него е обичала?

# 74
  • Мнения: X
.......И като турна никиту очилата,като разгърна ония ми ти карти,тутакси вдяна къде,галиба, е отнесена брукасита от морските вълни!!!... smile3530То е като карането на колело....Колкото и ТанТели да тропосваш,островите Фиджи,не мой да ги забравиш!!! smile3548
Билчу сущий Масимо....ВрЪти телефони и генералите отдават чест и вършат работа.....  phoneuu  ruporuu argue 15
Сал наш ричу,глеа звИздИтИ и се бори със ситуацията със силата на мисълта..... smile3555
Ако не беше билчу,ричу още щеше да се вайка на Бевърли Хилс на средата.....Добре,че другите се емнаха и свършиха работата.... clean
Ама иначе....Брук идваааааам... smile3535.ПръдлЮ!!!! Whistling

 rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao
Направо ми оправяш настроението....   newsm51   голям кеф е да те чета.
Страхотно чувство за хумор и страхотен изказ!    Peace
Чак мъжа ми дотърча от другата стая да види що се давя от смях...    Laughing

Общи условия

Активация на акаунт