Отговори
# 15
  • Мнения: 4 399
Вяра, какво съвпадение! И аз не чета теми нито за картички, нито кой какви гащи си е купил  Laughing Laughing Laughing Хайде и ние да си направим ложа  Laughing
Хайде наистина с ха-ха да приключим  Laughing


Да, май натам вървят нещата. Можем да запишем в устава че членовете на ложата не трябва да проявяват интереси към изпращането на картички, гащите на другарчетата си и да не ги вълнува дори дали останалите членове са правили анален секс. Представяш ли си какви задръстени индивиди ще се съберем... никакви културни интереси.




Лично аз предпочитам да ч има тази тема, благодарила съм там и повече не я отварям. Статистика не си водя, кой е получил и кой не. Пощите няма да ги съдя. Предпочитам го, отколкото да получа ЛС, които да ми задръстват кутията.


Ayyyyyyyy  Shocked
Кейси, ти си един много сложен случай. Хем изпращаш картички, хем си от ложата на Мама Кенга... Направо не знам какво да мисля. Според мен ти си една масонка под прикритие.  Laughing

# 16
  • Мнения: 7 837
Как пък толкова лесно заключи, че принадлежа изобщо към нечия ложа  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 4 399
Ами тука нали всички са от ложи. Заключението не е мое, наложено беше по-нагоре от Мама Кенга.

# 18
  • Мнения: 3 394
Всеки може да вярва в каквото си иска. Досега каквото съм твърдяла винаги се е случвало , въпреки че понякога ви се е струвало супер невероятно.

Ха, ти някоя пророчица май ще излезнеш? Whistling
Я казвай бързо числата от тотото... Mr. Green


Но тези от английското тото,че е в паунди Mr. Green

# 19
  • Мнения: 254
Mamma здравей,

Аз ясно и точно съм казала, ако няма с какво да се помогне да не се нараняват околните. Затова и правилно си решила, че не съм целила подклаждане на поредния скандал.

Както мариабутти написа, когато някой някой хора все искат да е по техния начин, а за свобода говорят.
Ей затова ми беше цялата идея. Ако можеш с нещо да допринесеш този форум да е интересен, забавен направи го, иначе "през едното ухо, та през другото"...

Абсолютно съм съгласна, че атмосферата във форума и самият форум ще са такива, каквито ги направиме ние - потребителите; но докато всички не го осъзнаят, явно ти ще трябва на лични да им го припомняш или с метлата да разчистваш досадни паяци.

Мъчно ми е за форума, такъв какъвто беше като го открих преди 1 година, пълен с респект, толерантност, веселие. Всеки да прати по някоя нова снимчица да видиме как растат малките палавници щастливо и безгрижно в различни краища по света. Някое и друго есе да прочетем за патилата и новите бисери на малките бързо растящи гъбки...

Ако искаш МАММА заключи темата, отново казвам, не съм искала да подклаждам скандали, но със сигурност искам да се вслушаме всички в тези мъдри думи от ЗАГЛАВИЕТО!!!

# 20
  • Мнения: 1 173
Всеки може да вярва в каквото си иска. Досега каквото съм твърдяла винаги се е случвало , въпреки че понякога ви се е струвало супер невероятно.

Ха, ти някоя пророчица май ще излезнеш? Whistling
Я казвай бързо числата от тотото... Mr. Green


Но тези от английското тото,че е в паунди Mr. Green


Абе нема значение! Важното е да чукнем джакпотчето. Mr. Green Можем и да го делнем, ако натиснеш МК в ъгъла по-бързо да си каже. Flutter

# 21
  • Мнения: 1 178
Защо изобщо четеш темата за картичките (и не само нея), след като толкова те дразни. Би ли обяснила?

Много добър въпрос!
Аз личчно, темата за картичките съм я отваряла един, единствен път. Не си падам по картички и затова повече не съм я отваряла, както и много други теми, към които не проявявам интерес.
Няма нищо по лесно, от това да излезнеш, след като разбереш, че си отворил неподходяща тема.

 

# 22
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
....Мъчно ми е за форума, такъв какъвто беше като го открих преди 1 година, пълен с респект, толерантност, веселие....

На мен също   Rolling Eyes

# 23
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
много теми все около едни и същи неща се въртят, мислех 4е са приклю4или нещата, поне се надявах, 4е има достатъ4но интересни теми в разли4ните страни или в живота ви, по-важни от гащи, карти4ки, още пове4е, 4е не видях снимки на гащите хахахаха така как ще й вярвате, 4е не е с кюлоти.защо са постоянните апострофи за вси4ко, което се пита или как се пише,странно  правите ли забележки в 4уждите форуми както тука, без да се уважава другия. има ли зна4ение кой е модератор и каква е тази борба за власт? ами нека да се изяснят правилата, пък ако има оплаквания, модератори могат да се сменят до безкрай.
ами то може да се каже и така: като не помагаш, поне не пре4и.
форума е направен професионално- всяка тема е с име и е ясно за какво се говори- като не ти се правят  нови бебета, не 4ети "искам бебе", но и ако се пита за нещо конкретно, пък после заминала темата към япония, също не е добре много думи малко инфо.

# 24
  • Мнения: 934
Да си избиваш комплексите във форума и да си играеш на война е сравнително безобидно занимание, но малко по малко отравя атмосферата, за съжаление. Забавно е да се заяждаш понякога, но почне ли се веднъж, трудно се спира. Може и да донася моментно удовлетворение на някой, но в крайна сметка май никой не печели... само форумът изпростява. Жалко.

# 25
  • Мнения: 7 430
....Мъчно ми е за форума, такъв какъвто беше като го открих преди 1 година, пълен с респект, толерантност, веселие....

На мен също   Rolling Eyes

 Weary

# 26
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Едно нещо наистина не разбирам, защо ако всички имат желание форума да е едно приятно място, продължават да пускат и да пишат в такива теми newsm78.
Аз също не чета теми, които не са ми интересни, но и не се възмущавам, че ги има.
Колкото до Мама Кенга, често съм съгласна с нея, но не и с тона и Wink, значи ли че трябва да се изясняваме с нея Wink. В крайна сметка за това сме различни, пък и това е част от колорита на форума Mr. Green.

# 27
  • Мнения: 1 366
....Мъчно ми е за форума, такъв какъвто беше като го открих преди 1 година, пълен с респект, толерантност, веселие....


Teзи термини отдавна ни напуснаха, а и с тях някой ценни потребители...  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 2 006
Аз пък много ви се чудя newsm78
Как още не сте свикнали на маниера на МК ? Пише си жената, вие и се вразвате и на нея и е кеф, затова и продължава да ви апострофира !
А,  мнението ми за подобни теми - явно наистина няма нищо интересно във форумчето  Thinking

# 29
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
....Мъчно ми е за форума, такъв какъвто беше като го открих преди 1 година, пълен с респект, толерантност, веселие....


Teзи термини отдавна ни напуснаха, а и с тях някой ценни потребители...  Rolling Eyes
smile3530

За радост на едни и жалост на други....

Общи условия

Активация на акаунт