Прах за пране и омекотител за дрехи / тема 7

  • 94 797
  • 729
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 0
Скоро купих новия Savex Special Care - за черно и тъмно пране. Като цяло не съм фен на тази марка, но останах приятно изненадана от този! Течен е, има хубав аромат и пере добре! Като цяло става и е икономичен.

# 646
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Моля за съвет от компетентните лица... Simple Smile

Персил за тъмни и черни дрехи може ли да се използва и за цветни и ако не,защо?
Ето за  това питам:

# 647
  • София
  • Мнения: 3 874
if_you_seek_ammy, от моя опит мога да препоръчам омекотител Lenor. Какво ли друго не пробвах, няма такова качество. За съжаление ароматите му са много силни и натрапчиви напоследък. Трудно ми е да препоръчам цвят, защото всичко е строго индивидуално. А зависи и с какъв препарат переш и съчетанието между двата продукта.

По темата за праховете - купих си Тайд за бяло, малката опаковка, след дискусиите тук. От мерак си взех и малка за цветно. Не съм доволна. Не перат добре, а дрехите след това стоят като изпръхнали, въпреки, че дозирах правилно и сложих омекотител както винаги.

Абе има 2 праха и те се казват Ариел и Персил. Това е.

# 648
  • София
  • Мнения: 3 874
Закрили са щанда на Борн в Халите (София). Снощи ходих и вече го няма.

# 649
  • софия
  • Мнения: 25 744
Закрили са щанда на Борн в Халите (София). Снощи ходих и вече го няма.
Писах за това
Щандът на Борн в Халите е затворен.

# 650
  • Мнения: 19 525
Къде в София има магазинчета за такъв паралелен внос? Аз зная за този на Борн на бул. Гоце Делчев и бул. България. За този в Халите въобще не знаех.

# 651
  • София
  • Мнения: 176
В първия безистен на Пиротска, срещу паркинга на Халите трябва да има такъв магазин. Аз пазарувам от него, вкл. и Памперси, но поръчвам по телефона и ми ги носят вкъщи до 24 часа безплатно. Не съм посещавала магазина на място. 

# 652
  • Мнения: 19
if_you_seek_ammy, от моя опит мога да препоръчам омекотител Lenor. Какво ли друго не пробвах, няма такова качество. За съжаление ароматите му са много силни и натрапчиви напоследък. Трудно ми е да препоръчам цвят, защото всичко е строго индивидуално. А зависи и с какъв препарат переш и съчетанието между двата продукта.
Кой Ленор имаш в предвид, масовия по магазините, или паралелен внос? Иначе аз сега си взех син Софтлан, но още не съм го пробвала. Бях се наточила на Коколино във всичките му разновидности (Кушелвайх, Юмуш, Кажолин и т.н.), но ароматите му ми се сториха меко казано отвратителни.

# 653
  • Мнения: 1 070
Много доволна останах от синият Софтлан, а досега само 2-3 омекотителя са ми допадали.

# 654
  • Пловдив
  • Мнения: 789
Розовият и лилавият Софтлан също са много хубави аромати.
Аз лично обаче забелязвам отслабване на трайността на аромата в сравнение с преди, а  ползвам Софтлан от близо 8 години.

# 655
  • Мнения: 176
Розовият и лилавият Софтлан също са много хубави аромати.
Аз лично обаче забелязвам отслабване на трайността на аромата в сравнение с преди, а  ползвам Софтлан от близо 8 години.

portokalche, къде има лилав в Пловдив? Не намирам и жълт. На мен розовия ми е тежък като аромат. Не съм забелязала отслабване трайноста на аромата, може би защото за мен това не е важно.

# 656
  • Пловдив
  • Мнения: 789
енито, лилав (и жълт) Софтлан купувам от магазина Фрешактив при Душо Хаджидеков. Дали в момента има не знам, но мога да проверя ако ти трябва, защото живея наблизо.

редактирам се: погледнах сега на сайта им и виждам, че имат само розов и зелен Sad може би и в магазина е така и в момента нямат внос на останалите видове

# 657
  • Мнения: 19 525
Може ли да ми припомните за италианските препарати коя е премиум марката - нещо ми се върти, че нямат Ариел или Персил, а там премиум клас са Диксан и...другото го забравих.

# 658
  • Мнения: X
Може ли да ми припомните за италианските препарати коя е премиум марката - нещо ми се върти, че нямат Ариел или Персил, а там премиум клас са Диксан и...другото го забравих.

Табличката на първа страница, джанъм... Mr. Green

# 659
  • Мнения: 176
енито, лилав (и жълт) Софтлан купувам от магазина Фрешактив при Душо Хаджидеков. Дали в момента има не знам, но мога да проверя ако ти трябва, защото живея наблизо.

редактирам се: погледнах сега на сайта им и виждам, че имат само розов и зелен Sad може би и в магазина е така и в момента нямат внос на останалите видове

благодаря ти. Аз минавам от там и ще проверя. Забелязала съм, че в сайта нямат всички неща които са налични в магазина. Явно някои стоки ги продават само в магазина.

Общи условия

Активация на акаунт